głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika perceptive

każde 60 sekund smutku to minuta radości  której nigdy nie odzyskasz.

fejsbuk dodano: 19 luty 2012

każde 60 sekund smutku to minuta radości, której nigdy nie odzyskasz.

 uśmiechasz się z radości?  chcę ukryć smutek.

fejsbuk dodano: 19 luty 2012

-uśmiechasz się z radości? -chcę ukryć smutek.

  nie palę bo muszę  nie palę z wyboru    palę bo daje mi to chwilę szczęścia  brzmi  to płytko  ale nie rezygnuje się ze szczęścia  choćby płytkim było.

koffi dodano: 18 luty 2012

- nie palę bo muszę, nie palę z wyboru, palę bo daje mi to chwilę szczęścia, brzmi to płytko, ale nie rezygnuje się ze szczęścia choćby płytkim było.

gubi się mój język między twoimi kąśnięciami    szaleje moja krew w żyłach.

koffi dodano: 18 luty 2012

gubi się mój język między twoimi kąśnięciami, szaleje moja krew w żyłach.

nie pomożesz mi  bo sama nie wiem co mi jest.

fejsbuk dodano: 18 luty 2012

nie pomożesz mi, bo sama nie wiem co mi jest.

Kiedy idziemy przez życie razem   żadna przeszkoda nie jest w stanie stanąc nam na drodze.

lovemelovemelove dodano: 15 luty 2012

Kiedy idziemy przez życie razem , żadna przeszkoda nie jest w stanie stanąc nam na drodze.

każdy dzień spędzony z Tobą jest wyjatkowy .

lovemelovemelove dodano: 15 luty 2012

każdy dzień spędzony z Tobą jest wyjatkowy .

Jesteś moim słońcem w ciemne dni moim powietrzem moim światem moim szczęściem moją 6 w totolotka moim ostatnim papierosem moją ulubioną czekoladą moja oazą moją wiarą w lepsze jutro jesteś moim życiem  wszystkim .!!:

lovemelovemelove dodano: 15 luty 2012

Jesteś moim słońcem w ciemne dni,moim powietrzem,moim światem,moim szczęściem,moją 6 w totolotka,moim ostatnim papierosem,moją ulubioną czekoladą,moja oazą,moją wiarą w lepsze jutro,jesteś moim życiem, wszystkim .!!:*

 W planie dnia jeden miły element spotkanie z Nim przynoszące ukojenie

lovemelovemelove dodano: 15 luty 2012

`W planie dnia jeden miły element spotkanie z Nim przynoszące ukojenie

dzieny :D teksty fejsbuk dodał komentarz: dzieny :D do wpisu 14 luty 2012
 miałaś kiedyś wbity nóż w plecy  prawda?  spytał ją prosto z mostu  nawet nie starał się jakoś ładniej ubrać słów. wiedział  że tylko tak do niej dotrze. poprzez trafienie w sedno bólu. Na jej twarzy zauważył lekkie zdziwienie  a potem spuściła wzrok i z uporem patrzyła się czubki swoich trampek jakby w tym momencie była to najciekawsza rzecz na świecie.  nadal mam.  powiedziała cicho.  a wiesz co zostaje po ranie?  no blizna.  odparła i spojrzała na niego jakby był dzieckiem  któremu wszystko trzeba tłumaczyć.  a czy boli?  blizna?  mhm.  no nie boli.  no właśnie. Blizny nie bolą. One tylko przypominają. Od Ciebie zależy czy weźmiesz to pod uwagę.

fejsbuk dodano: 14 luty 2012

-miałaś kiedyś wbity nóż w plecy, prawda?- spytał ją prosto z mostu, nawet nie starał się jakoś ładniej ubrać słów. wiedział, że tylko tak do niej dotrze. poprzez trafienie w sedno bólu. Na jej twarzy zauważył lekkie zdziwienie, a potem spuściła wzrok i z uporem patrzyła się czubki swoich trampek jakby w tym momencie była to najciekawsza rzecz na świecie. -nadal mam.- powiedziała cicho. -a wiesz co zostaje po ranie? -no blizna.- odparła i spojrzała na niego jakby był dzieckiem, któremu wszystko trzeba tłumaczyć. -a czy boli? -blizna? -mhm. -no nie boli. -no właśnie. Blizny nie bolą. One tylko przypominają. Od Ciebie zależy czy weźmiesz to pod uwagę.

ta rana nigdy się nie zagoi jeśli ciągle będziesz ją rozdrapywać.

fejsbuk dodano: 14 luty 2012

ta rana nigdy się nie zagoi jeśli ciągle będziesz ją rozdrapywać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć