głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pepciaa

i takie wewnętrze łał!. .

kiikaaa dodano: 20 marca 2011

i takie wewnętrze łał!. .

cichoooo . analizuje rzeczywistość

kiikaaa dodano: 20 marca 2011

cichoooo . analizuje rzeczywistość

tylko wtedy dam sobie radę  kiedy Ty będziesz ze mną

facees dodano: 20 marca 2011

tylko wtedy dam sobie radę, kiedy Ty będziesz ze mną

a podobno misie jedzą gumisie!:D:PPP

kiikaaa dodano: 19 marca 2011

a podobno misie jedzą gumisie!:D:PPP

 w moim zamku ze szkła wszystko jest przezroczyste.    na przykład?    no okna zrobione są z łez.    a mury?    z duszy.    jak z duszy? duszy nie ma. i co  wszystko mogą sobie tam wejść?    tak. bo to właśnie o to chodzi. każdy książę jest mile widziany.    a drzwi?    z serca.    ej. mówiłaś  że wszystko jest przezroczyste!    no tak. bo moje serce jest dziurawe. całe z ran!

kiikaaa dodano: 19 marca 2011

-w moim zamku ze szkła wszystko jest przezroczyste. -na przykład? -no okna zrobione są z łez. -a mury? -z duszy. -jak z duszy? duszy nie ma. i co, wszystko mogą sobie tam wejść? -tak. bo to właśnie o to chodzi. każdy książę jest mile widziany. -a drzwi? -z serca. -ej. mówiłaś, że wszystko jest przezroczyste! -no tak. bo moje serce jest dziurawe. całe z ran!

uśmiechnij się  choćby nawet przez łzy.

facees dodano: 19 marca 2011

uśmiechnij się, choćby nawet przez łzy.

. . . teksty kiikaaa dodał komentarz: . . . do wpisu 19 marca 2011
Ona i on pozorów gra powiązani od lat pajęczyną kłamst! . .    .

kiikaaa dodano: 19 marca 2011

Ona i on pozorów gra powiązani od lat pajęczyną kłamst! . . ^ ^.

Śłitt!:D:D teksty kiikaaa dodał komentarz: Śłitt!:D:D do wpisu 19 marca 2011
Kiedyś wracałaś ze szkoły z nadzieją ze zaraz napisze  hej co nowego?     a teraz ani marzeń abi nadzieji!.

kiikaaa dodano: 18 marca 2011

Kiedyś wracałaś ze szkoły z nadzieją ze zaraz napisze "hej co nowego?; *" a teraz ani marzeń abi nadzieji!. ;/

Ogarnij się popatrz masz przyjaciół którrzy Ci zawsze pomogą!.  Alee.. ale?. On nie ma go  był i co tak po prostu znikł? tak     . bez słowa.

kiikaaa dodano: 18 marca 2011

Ogarnij się popatrz masz przyjaciół,którrzy Ci zawsze pomogą!. Alee..-ale?. On nie ma go, był i co tak po prostu znikł? tak ; /. bez słowa.

wiemm .   p teksty kiikaaa dodał komentarz: wiemm . ; p do wpisu 18 marca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć