głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika pawelqq

Przepraszam   że pytam   ale czy mogłabym pożyczyć skarpetki   które masz w staniku ? Trochę mi zimno w stopy .

kolorowaaaaaaa dodano: 30 lipca 2011

Przepraszam , że pytam , ale czy mogłabym pożyczyć skarpetki , które masz w staniku ? Trochę mi zimno w stopy .

Na ogół jestem szczęśliwa bo generalnie nie mam powodów do smutku. Ale przychodzą takie dni kiedy wkurwia mnie wszystko   kiedy wraca cała moja przeszłość. Czuję się wtedy taka bezradna   bezsilna   mam ochotę płakać. Kładę się wtedy na łóżku   zakładam słuchawki i puszczam muzykę na full. Dokładnie wsłuchuję się w bit   analizuję każde słowo   każde zdanie   wczuwam się w to i ogarniam dany przekaz . Jestem wtedy głucha na wszystko wokół   na cały ten burdel   który mnie otacza . jebietowszystko

kolorowaaaaaaa dodano: 30 lipca 2011

Na ogół jestem szczęśliwa bo generalnie nie mam powodów do smutku. Ale przychodzą takie dni kiedy wkurwia mnie wszystko , kiedy wraca cała moja przeszłość. Czuję się wtedy taka bezradna , bezsilna , mam ochotę płakać. Kładę się wtedy na łóżku , zakładam słuchawki i puszczam muzykę na full. Dokładnie wsłuchuję się w bit , analizuję każde słowo , każde zdanie , wczuwam się w to i ogarniam dany przekaz . Jestem wtedy głucha na wszystko wokół , na cały ten burdel , który mnie otacza ./jebietowszystko

nienawidze tej chorej kontroli . nienawidze tych jebanych zakazów i nakazów . nienawidze ich wszystkich  jebietowszystko

kolorowaaaaaaa dodano: 30 lipca 2011

nienawidze tej chorej kontroli . nienawidze tych jebanych zakazów i nakazów . nienawidze ich wszystkich /jebietowszystko

tak  wierzę w przyjaźń damsko męską i lata mi koło tyłka co reszta ludzkości o tym sądzi.

kolorowaaaaaaa dodano: 29 lipca 2011

tak, wierzę w przyjaźń damsko-męską i lata mi koło tyłka co reszta ludzkości o tym sądzi.

  Ta wasza męska prostolinijność.   Ta wasza babska skręto wiadukto skrzyżowanio  objazdowość.

kolorowaaaaaaa dodano: 29 lipca 2011

- Ta wasza męska prostolinijność. - Ta wasza babska skręto-wiadukto-skrzyżowanio- objazdowość.

mam słabość do Ciebie całego  do twoich oczu  włosów  ruchów  gestów  mowy wszystko mnie w tobie interesuje  zaczynając nawet od koloru twoich majtek. Wszystko mnie w tobie kręci  nie moja wina  że jesteś taki fajny no ej.

kolorowaaaaaaa dodano: 29 lipca 2011

mam słabość do Ciebie całego, do twoich oczu, włosów, ruchów, gestów, mowy,wszystko mnie w tobie interesuje, zaczynając nawet od koloru twoich majtek. Wszystko mnie w tobie kręci, nie moja wina, że jesteś taki fajny,no ej.

to przykre ale kiedy patrzę na cb mam ochotę wysłać sms'a o treści  POMAGAM

kolorowaaaaaaa dodano: 29 lipca 2011

to przykre ale kiedy patrzę na cb mam ochotę wysłać sms'a o treści "POMAGAM"

 Mamooooo !  co ?!  No zabij w końcu tego pająka ! :D

kolorowaaaaaaa dodano: 29 lipca 2011

-Mamooooo ! -co ?! -No zabij w końcu tego pająka ! :D

I nie będę się już starać. Nie będę pokazywać  że mi zależy. Czas na Twój ruch  bo chyba masz złudne wrażenie  że jestem Twoja.

kolorowaaaaaaa dodano: 29 lipca 2011

I nie będę się już starać. Nie będę pokazywać, że mi zależy. Czas na Twój ruch, bo chyba masz złudne wrażenie, że jestem Twoja.

Twój urok osobisty + łobuzerski uśmiech = Mój szybszy rytm serca .

kolorowaaaaaaa dodano: 29 lipca 2011

Twój urok osobisty + łobuzerski uśmiech = Mój szybszy rytm serca .

Uczucia bywają permanentne. Dają swój popis od czasu do czasu  rozmazując oczy

kolorowaaaaaaa dodano: 29 lipca 2011

Uczucia bywają permanentne. Dają swój popis od czasu do czasu, rozmazując oczy

  Umówimy się?   Pewnie! Ale mam jedną zasadę.   Jaką?   Nie umawiam się w dni kończące na  a   i   k .

kolorowaaaaaaa dodano: 29 lipca 2011

- Umówimy się? - Pewnie! Ale mam jedną zasadę. - Jaką? - Nie umawiam się w dni kończące na "a " i " k".

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć