 |
moje serce potrzebuje Twoich słów.
|
|
 |
chodzi o tą bezgraniczną pewność,
że ktoś jest, że czuje to samo.
|
|
 |
Samotność ?
Jest spoko, tylko w sercu czasem coś kuje .
|
|
 |
pojemnik na plastik aż sam prosi , by Cię do niego wrzucić laleczko .
|
|
 |
bo z Tobą, przetrzymałabym
całe piekło, żeby tylko trzymać Twoją rękę.
|
|
 |
Przestanę oddychać,
jeśli już nigdy Cię nie zobaczę.
|
|
 |
, Postaram się być wyrozumiała ale przy takim fałszerstwie jaki mi tu pokazujesz , skarbie nie potrafię [ dzyndzel ♥ ]
|
|
 |
y melanż ? [ dzyndzel ♥ ]
|
|
 |
Kochane wszystkiego najlepszego z okazji Walentynek ! Życzę Wam dużo miłości nie tylko tego dnia ale także w zwykłe dni, żeby miłość była obecna zawsze. A osobą, które nie są zakochane lub są nieszczęśliwie życzę z całego serduszka tej wymarzonej i wspaniałej miłości ! ♥ wasza cukierkowataa !
|
|
 |
wiecie co jest najgorsze w walentynkach? że tego dnia można bezkarnie kupić nową kartę do telefonu i złożyć jej życzenia, albo.. albo wrzucić do szkolnej walentynkowej skrzynki ogromną kartkę z wyznaniem miłości. można też podczas jej nieobecności pod jej domem wyrobić ze śniegu wielkie serce z jej imieniem. no nie wiem, można zrobić w chuj rzeczy. najgorsze jest to, że pewnie zrobi to ktoś inny, nie ja / niezlyy
|
|
 |
Och, czyż to nie urocze spędzać dzień zakochanych w towarzystwie koca, ciepłej herbaty, tuzina leków i wkurzającej choroby?
|
|
 |
. A ja nie obchodzę Walentynek ! . Ide w melanż . [ dzyndzel ♥ ]
|
|
|
|