głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika papeec

tak cudowną miłość mogłeś spieprzyć tylko Ty.

fackyea dodano: 23 marca 2011

tak cudowną miłość mogłeś spieprzyć tylko Ty.

Szanuj ją  bo jest jedną z tych  których nie może mieć każdy.

fackyea dodano: 23 marca 2011

Szanuj ją, bo jest jedną z tych, których nie może mieć każdy.

Chodzę grzecznie do szkoły  uśmiecham się. I to podobno ma być dowód  że wszystko jest w porządku. Śmieszne.

fackyea dodano: 23 marca 2011

Chodzę grzecznie do szkoły, uśmiecham się. I to podobno ma być dowód, że wszystko jest w porządku. Śmieszne.

Bardzo często myślała o tym  jak brzmi jego głos  gdy wypowiada jej imię.

fackyea dodano: 23 marca 2011

Bardzo często myślała o tym, jak brzmi jego głos, gdy wypowiada jej imię.

Kocham moje łóżko  a ono kocha mnie... Niestety budzik nie potrafi zaakceptować naszego związku.

fackyea dodano: 23 marca 2011

Kocham moje łóżko, a ono kocha mnie... Niestety budzik nie potrafi zaakceptować naszego związku.

Nie szpan  a szacunek.

fackyea dodano: 23 marca 2011

Nie szpan, a szacunek.

Usuń mój numer przecież i tak już nie napiszesz.

fackyea dodano: 23 marca 2011

Usuń mój numer przecież i tak już nie napiszesz.

taka jesteem  luuubiee być niegrzeeczna  DD teksty fackyea dodał komentarz: taka jesteem, luuubiee być niegrzeeczna ;DD do wpisu 22 marca 2011
chcesz by nagle wszyscy do Ciebie pisali?  ustaw status 'nie przeszkadzać'

fackyea dodano: 22 marca 2011

chcesz by nagle wszyscy do Ciebie pisali? ustaw status 'nie przeszkadzać'
Autor cytatu: zozolandia

nie wierzyłam  kiedy mówiłeś  że mogę dzwonić czy pisać o każdej porze dnia i nocy z najbardziej błahym problemem. nie mogłam zasnąć  nerwowo bawiąc się telefonem  napisałam krótkiego sms'a o treści 'tęsknie'. nie minęła z pełna minuta kiedy oddzwoniłeś. odebrałam. rozespanym głosem poprosiłeś  żebym poczekała bo ubieranie spodni może zająć Ci trochę czasu zważając na uporczywy  stawiający Ci opór    rozporek.

abstracion dodano: 21 marca 2011

nie wierzyłam, kiedy mówiłeś, że mogę dzwonić czy pisać o każdej porze dnia i nocy z najbardziej błahym problemem. nie mogłam zasnąć, nerwowo bawiąc się telefonem, napisałam krótkiego sms'a o treści 'tęsknie'. nie minęła z pełna minuta kiedy oddzwoniłeś. odebrałam. rozespanym głosem poprosiłeś, żebym poczekała bo ubieranie spodni może zająć Ci trochę czasu zważając na uporczywy, stawiający Ci opór - rozporek.

tak profesjonalnie udawał że mnie kocha  że przez chwilę uwierzyłam.

fackyea dodano: 20 marca 2011

tak profesjonalnie udawał że mnie kocha, że przez chwilę uwierzyłam.

stosunkowo za często trafiam na sukinsynów  panowie udowodnijcie  że jesteście inni  bo inaczej uwierzę  że każdy was jest chujem.

fackyea dodano: 20 marca 2011

stosunkowo za często trafiam na sukinsynów, panowie udowodnijcie, że jesteście inni, bo inaczej uwierzę, że każdy was jest chujem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć