głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika palaa

w ciszy rozmawiały ze sobą ich serca. a gdy te dwa serca powiedziały już sobie wszystko  mogły dzielić ze sobą wielkie tajemnice.

walktohappiness dodano: 19 maja 2010

w ciszy rozmawiały ze sobą ich serca. a gdy te dwa serca powiedziały już sobie wszystko, mogły dzielić ze sobą wielkie tajemnice.

w istocie tylko my ponosimy winę za to  co zdarza się w naszym życiu. wielu ludzi przeszło przez te same trudności  co my  ale zareagowało inaczej.

walktohappiness dodano: 19 maja 2010

w istocie tylko my ponosimy winę za to, co zdarza się w naszym życiu. wielu ludzi przeszło przez te same trudności, co my, ale zareagowało inaczej.

nie był w stanie iść ani do przodu ani wstecz. prościej  więc było zejść ze sceny.

walktohappiness dodano: 19 maja 2010

nie był w stanie iść ani do przodu ani wstecz. prościej, więc było zejść ze sceny.

muszę przestać myśleć. trzeba udawać  że wszystko jest w porządku i wszystko będzie w porządku.

walktohappiness dodano: 19 maja 2010

muszę przestać myśleć. trzeba udawać, że wszystko jest w porządku i wszystko będzie w porządku.

Bóg jest  a mimo to ludzie sądzą  że trzeba Go nadal szukać  bo trudno im się pogodzić z tym  że życie jest aktem wiary.

walktohappiness dodano: 19 maja 2010

Bóg jest, a mimo to ludzie sądzą, że trzeba Go nadal szukać, bo trudno im się pogodzić z tym, że życie jest aktem wiary.

może tak? może nie warto szarpać się z losem? walczyć? może właśnie o to w życiu chodzi  żeby akceptować wszystko  co nam niesie.

walktohappiness dodano: 18 maja 2010

może tak? może nie warto szarpać się z losem? walczyć? może właśnie o to w życiu chodzi, żeby akceptować wszystko, co nam niesie.

żeby tak zasnąć i obudzić się za jakiś czas. żeby już było po wszystkim. żebym nie musiała pamiętać. żebym mogła normalnie żyć. żeby już tak nie bolało. żeby się obudzić bez tego.

walktohappiness dodano: 18 maja 2010

żeby tak zasnąć i obudzić się za jakiś czas. żeby już było po wszystkim. żebym nie musiała pamiętać. żebym mogła normalnie żyć. żeby już tak nie bolało. żeby się obudzić bez tego.

ten pierdolony świat jest cudowny  piękny i dobry. trzeba tylko umieć to  kurwa  zauważać.

walktohappiness dodano: 18 maja 2010

ten pierdolony świat jest cudowny, piękny i dobry. trzeba tylko umieć to, kurwa, zauważać.

płacz  płacz sobie  popłacz sobie nareszcie  to się wszystko zdarza w jakimś celu – los zsyła takie straszne rzeczy po coś. zobaczysz...

walktohappiness dodano: 18 maja 2010

płacz, płacz sobie, popłacz sobie nareszcie, to się wszystko zdarza w jakimś celu – los zsyła takie straszne rzeczy po coś. zobaczysz...

Nie wiem  co się ze mną dzieje. Docieram do siebie z trudnością i znajduję w sobie pokłady uczuć  których istnienia nie podejrzewałem. Bezbronność  z jaką patrzy  wzrusza  nawet obojętność i gniew nie są w stanie jej osłonić.   Podanie o miłość

walktohappiness dodano: 18 maja 2010

Nie wiem, co się ze mną dzieje. Docieram do siebie z trudnością i znajduję w sobie pokłady uczuć, których istnienia nie podejrzewałem. Bezbronność, z jaką patrzy, wzrusza, nawet obojętność i gniew nie są w stanie jej osłonić. {"Podanie o miłość"}

nie wiem  po co jest miłość  jeśli nie po to  by się trzymać za ręce w ciemnościach pełnych przerażenia.

walktohappiness dodano: 18 maja 2010

nie wiem, po co jest miłość, jeśli nie po to, by się trzymać za ręce w ciemnościach pełnych przerażenia.

gdyby wszystko było z góry wiadome  życie byłoby koszmarnie nudne.

walktohappiness dodano: 18 maja 2010

gdyby wszystko było z góry wiadome, życie byłoby koszmarnie nudne.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć