 |
` Potrafi pomóc w każdej sytuacji - nawet milczeniem. znajduje czas - nawet, jeśli sam dla siebie Go nie ma. SZANUJE TO, CO ROBISZ - i to kim jesteś. nie słucha tego, co mówią o Tobie inni - ma własne zdanie. liczy się z każdym Twoim słowem - nawet, jeśli Go to rani... nigdy nie stawia siebie na pierwszym miejscu - nie zapomina o Tobie. dziękujesz Mu jednym słowem - nazywasz Go "przyjacielem" ... ;** .
|
|
 |
` Wszyscy wydają się normalni, dopóki nie poznasz ich bliżej . ;d
|
|
 |
` Jesteś podróżą bez końca, dlatego kładę mój mały wielki świat w twoje bezpieczne dłonie .
|
|
 |
` Może doznam jutro olśnienia i zmienię punkt widzenia, zatrzęsie się ziemia, gdzieś zniknie wena .
|
|
 |
` Zabij się, zabij się
Nikt nie lubi tutaj cię la la la la
Strzel sobie w głowę
I rozwal na połowę la la la la .
|
|
 |
` Jeśli wszystko się wali, to znaczy, że ostatnio za mało się uśmiechałeś .
|
|
 |
` Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami.
Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,
osiada ciasno na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy .
|
|
 |
` - Czemu pijemy wódkę skoro nam nie smakuje .? - Wódka ma ci wykrzywiać ryj a nie smakować , bo jak zasmakuje to masz problem .
|
|
 |
` Wolałam kłamać, że jesteś Mi obojętny. bo ludzie na których Nam zależy, odchodzą najszybciej .
|
|
 |
`
W momencie, w którym jestem wkurwiona na cały świat, nie pocieszaj mnie, tylko siądź obok, przytul z całej siły .
|
|
 |
` Kiedy patrzę w Twoje oczy, to już koniec Podłączyłeś Mnie do kontrolera miłości Jestem uwięziona I nie mogę się z tego otrząsnąć Czuję się szczęśliwa jak czterolistna koniczyna .
|
|
 |
` Ołl, yeah ! Zakopaneee ! ;DD
|
|
|
|