 |
Teraz, za 5 minut przy Tobie oddałabym cały świat.
|
|
 |
Nie daj po sobie poznać , że to przez Niego rozwala Ci się Życie.
|
|
 |
Widzę cmentarz, a na nim duzo osób. Nie wiem o co chodzi?!? Dlaczego ich wszystkich z góry widzę?! W pewnym momencie zauwazam jasną trumnę,a w niej lezę ja.. Potem zauważam Ciebie - ubranego na czarno z łzami w oczach i z białą róza w dłoni... Spuszczoną masz głowę i po kryjomu wycierasz łzy Chciałam Cię wtedy tak bardzo przytulić lecz nie mogłam - przecież jestem duchem.. Stos kwiatów na mym grobie, a przy Krzyzu lezy biała róza, którą sam połozyłeś. Powiedziałeś wtedy: - Kocham Cię... - słyszałam to! I odchodząc pocałowałeś Krzyż... Poczułam Twój oddech na mych ustach. Czułam jakbyś mnie całował. Tak delikatnie jak zazwyczaj to robiłeś. Odszedłeś... Szłam obok Ciebie, chciałam powiedzieć Ci tyle słów - nie mogłam... Teraz zabronione mi to jest. Po chwili wyjąłeś komórkę z kieszeni... Gdy zobaczyłam opcje - wykasuj - poczułam ból. Byłam pewna, ze to zrobisz, ze usuniesz mój numer.. Nie zrobiłeś tego. Powiedziałeś tylko: -Za bardzo Cię Kocham, by usuwać Cię na zawsze.
|
|
 |
nie ubieraj tego rozciągniętego dresu - ubierz tą nową śliczną sukienkę. nie zakładaj adidasów - ubierz czarne szpilki. nie maluj ust błyszczykiem - potraktuj je kurewską czerwienią. nie pozwól na zaszklone oczy - pomaluj je najlepszym tuszem jaki masz. nie płacz - uśmiechaj się. pokaż mu jak cholernie silna jesteś.
|
|
 |
Rozpieszczasz mnie tą idiotyczną obojętnością.
|
|
 |
rozum, widzisz to co ja, widzisz ? - co ? - kupisz mi takie ? kupisz, kupisz, kupisz ? - po co ? - pliiiiss ! no kup mi, kup mi, kup mi! no kuuuup mi - uspokój się. - to kup mi.. kuup mi, boooooo, pożałujesz ! - nie dramatyzuj - odchoodzę, bo nie masz serca ! - zrozum, dostaniemy je w prezencie ` - aa, to nie mogłeś tak od razu ?/ uwielbiam ich ! :D
|
|
 |
-Naprawdę rozmawiamy o tej samej osobie? O tym samolubnym, pewnym siebie skurwie*, który przeklina i wrzeszczy, bije ludzi po mordach bo ma temperament, nad którym nie potrafi zapanować? Wiesz, o tym gnoju, który chla jak świnia dla zabawy. Który bawił się dziewczynami i dbał tylko o swoje potrzeby, mając wszystkich innych w dupie? Uważasz, że ten skurwie* jest dla Ciebie za dobry?-tak.
|
|
 |
może zacznij ogarniać to życie, a nie ustawiasz opis " *sciana* " i masz wyjebane. co ci to da, że jebiesz głową w mur.?
|
|
 |
od 3 dni mijamy się na gadu . to strasznie męczące , bo chce Ci coś ważnego powiedzieć , a w realu nie mam odwagi.
|
|
 |
Bo taki z niego typ chłopaka w stylu, mamo zabrali mi lizaka . . .
|
|
 |
niech serce Tobą kieruje, niech muzyka w nim płynie.
|
|
 |
siebie mi daj na własność, bo ma dusza bez Ciebie traci swą wartość.
|
|
|
|