głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika onelove013

Jeśli moja przyszłość nie łączy się z Twoją  to ja jej nie chcę.

rap_moim_zyciem dodano: 12 czerwca 2013

Jeśli moja przyszłość nie łączy się z Twoją, to ja jej nie chcę.

Myśl co chcesz  dobrze wiesz ile dla mnie znaczysz.

rap_moim_zyciem dodano: 12 czerwca 2013

Myśl co chcesz, dobrze wiesz ile dla mnie znaczysz.

Stało się to. Uzależniłem się. Michał ty ćpunie. Nie mogę sobie poradzić z najmniejszą rzeczą  bo brak mi Ciebie. Jestem sparaliżowany i niepełnosprawny bez Twoich rąk. Tak po prostu nie potrafię nic zrobić  wszystko wylatuje mi z rąk i nie wiem nic. Bo każda linia papilarna na Twojej dłoni  każde Twoje DNA to moja mapa jak mam żyć  oddychać i istnieć. Tylko one pokierują mnie w stronę szczęścia i tam odnajdę sens swojego życia.  Ale mogę wołać do tego kolorowego nieba żegnającego Słońce  że pragnę Twej obecności  a ryk morza odda szaleńcze krzyki mojej zamkniętej duszy  ale Ty nie usłyszysz. Cisza niedomówień zagłusza moje słowa  a zdarte usta zapadają się to coraz dalej zapominając słów. Jedynie oczy niczym wulkan wybuchają i wylewa się z nich lawa gorących łez. Czy koniec mojego świata właśnie nastąpił? Czemu ktoś zrobił nasz kalendarz i skończył go na dniu dzisiejszym? Przecież mieliśmy wiecznie trwać.

skejter dodano: 11 czerwca 2013

Stało się to. Uzależniłem się. Michał ty ćpunie. Nie mogę sobie poradzić z najmniejszą rzeczą, bo brak mi Ciebie. Jestem sparaliżowany i niepełnosprawny bez Twoich rąk. Tak po prostu nie potrafię nic zrobić, wszystko wylatuje mi z rąk i nie wiem nic. Bo każda linia papilarna na Twojej dłoni, każde Twoje DNA to moja mapa jak mam żyć, oddychać i istnieć. Tylko one pokierują mnie w stronę szczęścia i tam odnajdę sens swojego życia. Ale mogę wołać do tego kolorowego nieba żegnającego Słońce, że pragnę Twej obecności, a ryk morza odda szaleńcze krzyki mojej zamkniętej duszy, ale Ty nie usłyszysz. Cisza niedomówień zagłusza moje słowa, a zdarte usta zapadają się to coraz dalej zapominając słów. Jedynie oczy niczym wulkan wybuchają i wylewa się z nich lawa gorących łez. Czy koniec mojego świata właśnie nastąpił? Czemu ktoś zrobił nasz kalendarz i skończył go na dniu dzisiejszym? Przecież mieliśmy wiecznie trwać.

Blondyna  czarna  ruda pilnuj  pilnuj bo się zgubi. Tutaj nie jedna nieletnia jest dorosła  bo tak lubi.   DDK RPK

serce_bije_w_rytmie_6_liter dodano: 10 czerwca 2013

Blondyna, czarna, ruda pilnuj, pilnuj bo się zgubi. Tutaj nie jedna nieletnia jest dorosła, bo tak lubi. / DDK RPK

Nienawidzę cię kochać  wiesz?   slonbogiem

slonbogiem dodano: 9 czerwca 2013

Nienawidzę cię kochać, wiesz? / slonbogiem

https:  www.youtube.com watch?v=k5PSA0tZPvk jaraj się  albo pierdol się! Będzie rozpierdol!

slonbogiem dodano: 9 czerwca 2013

https://www.youtube.com/watch?v=k5PSA0tZPvk jaraj się, albo pierdol się! Będzie rozpierdol!

Nie potrzebuje dużo  odrobinę szczęścia daj mi.   Paluch

serce_bije_w_rytmie_6_liter dodano: 9 czerwca 2013

Nie potrzebuje dużo, odrobinę szczęścia daj mi. / Paluch

:  teksty slonbogiem dodał komentarz: :* do wpisu 8 czerwca 2013
Brak mi go całego. Jego dotyku powodującego dreszcze  zapachu perfum  którego słodka woń pieściła moje nozdrza  ust penetrujących każdy centymetr mojego ciała  silnych ramion  w których czułam się tak cholernie bezpiecznie  silnego barytonu  który był melodią dla moich uszu  wspólnych deszczowych popołudni spędzonych pod ciepłym kocem ze szklanką herbaty z rumem jak i tych upalnych z schłodzoną warką. Tak  tęsknie...   slonbogiem

slonbogiem dodano: 8 czerwca 2013

Brak mi go całego. Jego dotyku powodującego dreszcze, zapachu perfum, którego słodka woń pieściła moje nozdrza, ust penetrujących każdy centymetr mojego ciała, silnych ramion, w których czułam się tak cholernie bezpiecznie, silnego barytonu, który był melodią dla moich uszu, wspólnych deszczowych popołudni spędzonych pod ciepłym kocem ze szklanką herbaty z rumem jak i tych upalnych z schłodzoną warką. Tak, tęsknie... / slonbogiem

Mam dość  tak po prostu z dnia na dzień.

slonbogiem dodano: 8 czerwca 2013

Mam dość, tak po prostu z dnia na dzień.
Autor cytatu: ten_ostatni

znajome.. teksty slonbogiem dodał komentarz: znajome.. do wpisu 8 czerwca 2013
Narzeczona   jak to pięknie brzmi  ale żona   jeszcze lepiej.   slonbogiem

slonbogiem dodano: 8 czerwca 2013

Narzeczona - jak to pięknie brzmi, ale żona - jeszcze lepiej. / slonbogiem

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć