głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika onecaress

Kocham Cię bo pachniesz szczęściem na każdym kroku. Kocham  bo mój cały świat ma kolor Twoich oczu

lolcia1113530 dodano: 7 czerwca 2014

Kocham Cię bo pachniesz szczęściem na każdym kroku. Kocham, bo mój cały świat ma kolor Twoich oczu

 Wza­jem­nie za­sila­my się dob­rem  wza­jem­nie przy­gasza­my się złem

lolcia1113530 dodano: 7 czerwca 2014

"Wza­jem­nie za­sila­my się dob­rem, wza­jem­nie przy­gasza­my się złem"

Ale z przeszłością jest jak ze starymi butami  które szkoda wyrzucić  bo wciąż pamięta się  że były wygodne

lolcia1113530 dodano: 7 czerwca 2014

Ale z przeszłością jest jak ze starymi butami, które szkoda wyrzucić, bo wciąż pamięta się, że były wygodne

Człowiek się zmienia  wyrasta ze starych sytuacji jak dziecko z ubrań. Czas płynie i zmienia wszystko.

lolcia1113530 dodano: 7 czerwca 2014

Człowiek się zmienia, wyrasta ze starych sytuacji jak dziecko z ubrań. Czas płynie i zmienia wszystko.

nikt do mnie nie zadzwoni  nie napiszę sms'a czy jest w porządku. szła drogą do domu z imprezy  która dała jej tyle radości. mówiła to wszystko na głos  by zrozumieć co tak naprawdę się wydarzyło. w końcu ogarnął ją żal. nie za nim. za tym  że będzie musiała czekać na ruch ze strony znajomych  którzy w końcu zapragną się z nią skontaktować. jestem bezsilna.

oddychajdzifko dodano: 3 czerwca 2014

nikt do mnie nie zadzwoni, nie napiszę sms'a czy jest w porządku.-szła drogą do domu z imprezy, która dała jej tyle radości. mówiła to wszystko na głos, by zrozumieć co tak naprawdę się wydarzyło. w końcu ogarnął ją żal. nie za nim. za tym, że będzie musiała czekać na ruch ze strony znajomych, którzy w końcu zapragną się z nią skontaktować. jestem bezsilna.

Zbyt wyrozumiała  aby opowiadać o swoich słabościach i obawach. Płacze  bo nie radzi sobie z problemami. Nikt o tym nie wie  nie lubi obarczać nikogo tym ciężarem. Woli przemilczeć  udawać  że nic się nie dzieje.   lubbel

byk1994 dodano: 2 czerwca 2014

Zbyt wyrozumiała, aby opowiadać o swoich słabościach i obawach. Płacze, bo nie radzi sobie z problemami. Nikt o tym nie wie, nie lubi obarczać nikogo tym ciężarem. Woli przemilczeć, udawać, że nic się nie dzieje. //lubbel

Kobieta w pewnym okresie swojego czasu zaczyna potrzebować mężczyzny. Prawdziwe szczęście daje jej bezpieczeństwo i pewność stałego związku. Wszelkie zabawy zaczynają się nie liczyć i tylko ambitne zachowania zaczynają jej imponować. Jeżeli mężczyzna nie będzie potrafił za tym nadążyć  stanie się to dla niej trudne do zaakceptowania. Będzie się oddalać i patrzeć na wszystko z dystansem  tym razem ślepa miłość nie wygra. Kolejny śmieszny żart nie ukoi goryczy braku zainteresowania czy nie zaspokojonych potrzeb.   lubbel

byk1994 dodano: 2 czerwca 2014

Kobieta w pewnym okresie swojego czasu zaczyna potrzebować mężczyzny. Prawdziwe szczęście daje jej bezpieczeństwo i pewność stałego związku. Wszelkie zabawy zaczynają się nie liczyć i tylko ambitne zachowania zaczynają jej imponować. Jeżeli mężczyzna nie będzie potrafił za tym nadążyć, stanie się to dla niej trudne do zaakceptowania. Będzie się oddalać i patrzeć na wszystko z dystansem, tym razem ślepa miłość nie wygra. Kolejny śmieszny żart nie ukoi goryczy braku zainteresowania czy nie zaspokojonych potrzeb. //lubbel

kiedy ktoś odchodzi to nie po to  abyśmy za nim szli.

czillalt_love dodano: 1 czerwca 2014

kiedy ktoś odchodzi to nie po to, abyśmy za nim szli.

nie tęsknię za Tobą  tylko za kimś za kogo Cię uważałam.

czillalt_love dodano: 1 czerwca 2014

nie tęsknię za Tobą, tylko za kimś za kogo Cię uważałam.

Rozbite niebo  ból serca  którego kwiaty nie naprawią.   Powiedz do widzenia wiedząc  że to jest już koniec.   Wrażliwe sny  cienie opadły  miłość zbyt słodka  aby ją przywołać.   Wytrzyj łzy  przywitaj nowy dzień  życie toczy się dalej.

czillalt_love dodano: 1 czerwca 2014

Rozbite niebo, ból serca, którego kwiaty nie naprawią. Powiedz do widzenia wiedząc, że to jest już koniec. Wrażliwe sny, cienie opadły, miłość zbyt słodka, aby ją przywołać. Wytrzyj łzy, przywitaj nowy dzień, życie toczy się dalej.

  Jestem zmęczony myśleniem o tym czego mi nie mówisz.    Czyli źle ci ze mną??    Nie. Źle mi jak ze mną nie rozmawiasz.

czillalt_love dodano: 28 maja 2014

- Jestem zmęczony myśleniem o tym czego mi nie mówisz. - Czyli źle ci ze mną?? - Nie. Źle mi jak ze mną nie rozmawiasz.

w miarę czekania przestaje się już czekać.  — Camus  via anestetyk

czillalt_love dodano: 28 maja 2014

w miarę czekania przestaje się już czekać. — Camus (via anestetyk)

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć