głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika one

 Szczęście? Dobre cygaro  dobre jedzenie  dobre cygaro i dobra kobieta   albo zła kobieta. Zależnie od tego ile szcześcia potrafisz znieść.

eeiiuzalezniasz dodano: 12 kwietnia 2013

"Szczęście? Dobre cygaro, dobre jedzenie, dobre cygaro i dobra kobieta - albo zła kobieta. Zależnie od tego ile szcześcia potrafisz znieść. "

  Co wolisz na urodziny . ? Tort czy prezent . ?   Dlaczego pytasz . ?   Bo nie wiem czy obwiazać się kokardka czy wysmarować kremem

incognitoo dodano: 10 kwietnia 2013

- Co wolisz na urodziny . ? Tort czy prezent . ? - Dlaczego pytasz . ? - Bo nie wiem czy obwiazać się kokardka czy wysmarować kremem

Smutna dziewczyna na ziemi siedziała  Tylko muzyka jej płacz zagłuszała  Jeszcze przed chwilą uśmiech uroczy  A teraz zaciśnięte usta i zamknięte oczy  znak życia tylko łzy dają  które płyną po policzkach i nie przestają.

incognitoo dodano: 10 kwietnia 2013

Smutna dziewczyna na ziemi siedziała, Tylko muzyka jej płacz zagłuszała, Jeszcze przed chwilą uśmiech uroczy, A teraz zaciśnięte usta i zamknięte oczy, znak życia tylko łzy dają, które płyną po policzkach i nie przestają.

Być może jeszcze kiedyś spotkamy się przypadkiem na ulicy  spojrzymy na siebie z uśmiechem i na nowo się poznamy.

incognitoo dodano: 10 kwietnia 2013

Być może jeszcze kiedyś spotkamy się przypadkiem na ulicy, spojrzymy na siebie z uśmiechem i na nowo się poznamy.

Okazuje się  że faceci też mogą mieć coś ciekawego do powiedzenia.

incognitoo dodano: 10 kwietnia 2013

Okazuje się, że faceci też mogą mieć coś ciekawego do powiedzenia.

jeżeli dwoje ludzi decyduje się być ze sobą to znaczy  że od tej pory nie liczy się już  ja  lecz  my . liczą się wspólne potrzeby  wspólne plany  wspólne marzenia  wszystko staje się jednością. z dwóch ciał powstaje jedna dusza  jedno serce. i nieważne czy to jest pierwsza miłość  druga czy dziesiąta  zawsze należy traktować ją jako jedyną  wyjątkową i niepowtarzalną a przede wszystkim ostatnią.  easyescape

incognitoo dodano: 9 kwietnia 2013

jeżeli dwoje ludzi decyduje się być ze sobą to znaczy, że od tej pory nie liczy się już "ja" lecz "my". liczą się wspólne potrzeby, wspólne plany, wspólne marzenia, wszystko staje się jednością. z dwóch ciał powstaje jedna dusza, jedno serce. i nieważne czy to jest pierwsza miłość, druga czy dziesiąta, zawsze należy traktować ją jako jedyną, wyjątkową i niepowtarzalną a przede wszystkim ostatnią.//easyescape

A zanim zaczniesz najeżdżać lub chociażby oceniać tych ludzi  umieszczać ich na dnie  bo są w tych miejscach o zbyt później godzinie  bo jarają tam zioło czy fajki  przemyśl czemu tak jest. Przemyśl  bo może właśnie uznajesz  że są w niewłaściwym miejscu  gdy owe jest ich domem.

definicjamiloscii dodano: 8 kwietnia 2013

A zanim zaczniesz najeżdżać lub chociażby oceniać tych ludzi, umieszczać ich na dnie, bo są w tych miejscach o zbyt później godzinie, bo jarają tam zioło czy fajki, przemyśl czemu tak jest. Przemyśl, bo może właśnie uznajesz, że są w niewłaściwym miejscu, gdy owe jest ich domem.

Właściwie jesteś tu sam. Masz przyjaciół  ale jesteś sam. Sam  by to wszystko połączyć  posklejać  ujednolicić. To Twoja życiowa układanka  burdel  który musisz uporządkować  każdy z nas musi. Ty jeden  sam   konkretne geny  36 6 stopni ciała. I gdyby to było tak  że nie posprzątasz  a konsekwencją będzie jedynie grubsza warstwa kurzu  ale to nie to  nie tu. To życie Cię gnoi  miesza z błotem  a to  co kochasz depcze obcasem.

definicjamiloscii dodano: 8 kwietnia 2013

Właściwie jesteś tu sam. Masz przyjaciół, ale jesteś sam. Sam, by to wszystko połączyć, posklejać, ujednolicić. To Twoja życiowa układanka, burdel, który musisz uporządkować, każdy z nas musi. Ty jeden, sam - konkretne geny, 36,6 stopni ciała. I gdyby to było tak, że nie posprzątasz, a konsekwencją będzie jedynie grubsza warstwa kurzu, ale to nie to, nie tu. To życie Cię gnoi, miesza z błotem, a to, co kochasz depcze obcasem.

To się dzieje samoistnie  dosłownie tak jakbym nie miała w tym najmniejszego udziału. Nie jak marionetka  po prostu tak  jakby gdzieś istniał przełącznik  zmieniający chwilowe zaprogramowanie. Nie mam na to wpływu. A kolejne maski są coraz bardziej przerażające. I wpijają się w moją skórę  i tak cholernie boli zdejmowanie ich.

definicjamiloscii dodano: 8 kwietnia 2013

To się dzieje samoistnie, dosłownie tak jakbym nie miała w tym najmniejszego udziału. Nie jak marionetka, po prostu tak, jakby gdzieś istniał przełącznik, zmieniający chwilowe zaprogramowanie. Nie mam na to wpływu. A kolejne maski są coraz bardziej przerażające. I wpijają się w moją skórę, i tak cholernie boli zdejmowanie ich.

w głowie miała pustkę  w żołądku poczuła ucisk  który nie był spowodowany alkoholem pitym na czczo  rozczarowanie brało górę  łzy bezczelnie spływały po policzkach w kąciki ust  nie wiedziała co się dzieje  chciała zniknąć  nie istnieć  tak bardzo rozpadał się jej właśnie świat..

koffi dodano: 6 kwietnia 2013

w głowie miała pustkę, w żołądku poczuła ucisk, który nie był spowodowany alkoholem pitym na czczo, rozczarowanie brało górę, łzy bezczelnie spływały po policzkach w kąciki ust, nie wiedziała co się dzieje, chciała zniknąć, nie istnieć, tak bardzo rozpadał się jej właśnie świat..

...tak się płacze  gdy kogoś się bardzo kocha albo kocha  a kochać nie powinno. Z bezsilności się wtedy płacze. Bardziej niż ze smutku lub bólu.

koffi dodano: 6 kwietnia 2013

...tak się płacze, gdy kogoś się bardzo kocha albo kocha, a kochać nie powinno. Z bezsilności się wtedy płacze. Bardziej niż ze smutku lub bólu.

Nigdy nie będę w stanie odmówić mu miłości ... LIST 62 ! ♥ http:  ciamciaramciaalove.blogspot.com 2013 04 list 62.html

ciamciaramciaa dodano: 6 kwietnia 2013

Nigdy nie będę w stanie odmówić mu miłości ... LIST 62 ! ♥ http://ciamciaramciaalove.blogspot.com/2013/04/list-62.html

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć