głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika onax3x3

Wiara  nadzieja wciąż nie umiera  Miłość do ludzi  których codziennie wspieram  Że nie jest lekko ty też wiesz nie od teraz  Przypomnij sobie stare lata  szare osiedla

melaa dodano: 7 marca 2014

Wiara, nadzieja wciąż nie umiera Miłość do ludzi, których codziennie wspieram Że nie jest lekko ty też wiesz nie od teraz Przypomnij sobie stare lata, szare osiedla

nie wiem co na co dzień chodzi Ci po głowie   ale powiem Tobie szanuj swoje zdrowie !

melaa dodano: 7 marca 2014

nie wiem co na co dzień chodzi Ci po głowie ale powiem Tobie szanuj swoje zdrowie !

Szukaj tego co jest tak ważne że życie bez tego staje się niewyraźne   Znalazłeś?  Szukaj tego co jest tak ważne że życie bez tego staje się niewyraźne   Znalazłeś?

melaa dodano: 7 marca 2014

Szukaj tego co jest tak ważne że życie bez tego staje się niewyraźne Znalazłeś? Szukaj tego co jest tak ważne że życie bez tego staje się niewyraźne Znalazłeś?

szanuj brata jak siebie samego   i dlatego szukaj w swoim życiu tylko tego   co pozwoli żyć Ci mimo nienawiści   oddam życie za rodzinę oddam za najbliższych

melaa dodano: 7 marca 2014

szanuj brata jak siebie samego i dlatego szukaj w swoim życiu tylko tego co pozwoli żyć Ci mimo nienawiści oddam życie za rodzinę oddam za najbliższych

Nie sztuką mieć dziś melanż jeden  drugi  trzeci   sztuką jest odpuścić sobie te balety    wie to każdy prosty człowiek  nie tylko sportowiec   szósta rano budzik i nie masz sajgonu w głowie   brak pytań  bez odpowiedzi co ja tutaj robie?

melaa dodano: 7 marca 2014

Nie sztuką mieć dziś melanż jeden, drugi, trzeci sztuką jest odpuścić sobie te balety, wie to każdy prosty człowiek, nie tylko sportowiec szósta rano budzik i nie masz sajgonu w głowie brak pytań, bez odpowiedzi co ja tutaj robie?

Teraz mam Ciebie. Nowe ramiona  które chronią przed światem. Zapomniałam już odcień oczu tamtego  odkąd Twoje szaroniebieskie wpatrują się w moje z taką intensywnością. Pamiętam kiedy mówiłam  że przeszłości nie zapomnę nigdy  że zawsze będzie mieć znaczenie  że oprócz niego nie będzie nikogo. Teraz? Teraz dziękuję  że to się skończyło  że wtedy tyle wycierpiałam  bo idąc tą ścieżką mogłam spotkać Ciebie  a Ty? Ty jesteś tym czego szukałam sama w sobie. Jesteś tym brakującym odłamkiem serca  bo tamten już przestał pasować. Umarła miłość  narodziła się miłość. esperer

esperer dodano: 7 marca 2014

Teraz mam Ciebie. Nowe ramiona, które chronią przed światem. Zapomniałam już odcień oczu tamtego, odkąd Twoje szaroniebieskie wpatrują się w moje z taką intensywnością. Pamiętam kiedy mówiłam, że przeszłości nie zapomnę nigdy, że zawsze będzie mieć znaczenie, że oprócz niego nie będzie nikogo. Teraz? Teraz dziękuję, że to się skończyło, że wtedy tyle wycierpiałam, bo idąc tą ścieżką mogłam spotkać Ciebie, a Ty? Ty jesteś tym czego szukałam sama w sobie. Jesteś tym brakującym odłamkiem serca, bo tamten już przestał pasować. Umarła miłość, narodziła się miłość./esperer

Daj mi chociaż małą szansę   a obiecuję że będą najlepszą decyzją podjętą w twoim życiu.

buuum dodano: 6 marca 2014

Daj mi chociaż małą szansę , a obiecuję że będą najlepszą decyzją podjętą w twoim życiu.

Pokochałam cwaniaczka.

niekoffana dodano: 6 marca 2014

Pokochałam cwaniaczka.

http:  www.romantixy.pl

buuum dodano: 6 marca 2014

Jak zapytasz jak się trzymam  wiedz że nie trzymam się wcale.   Nie wiem co ze sobą zrobić i nie wiem co będzie dalej.  Czuję ból w żołądku w głowie  dziwnie mi bije serce.  Wiem że znasz to  ale ja mam dzisiaj tego dużo więcej.  Grunt ucieka mi spod nóg i jest już gdzieś w oddali  boli mnie głowa bo właśnie świat mi się na nią zawalił.

buuum dodano: 6 marca 2014

Jak zapytasz jak się trzymam, wiedz że nie trzymam się wcale. Nie wiem co ze sobą zrobić i nie wiem co będzie dalej. Czuję ból w żołądku w głowie, dziwnie mi bije serce. Wiem że znasz to, ale ja mam dzisiaj tego dużo więcej. Grunt ucieka mi spod nóg i jest już gdzieś w oddali, boli mnie głowa bo właśnie świat mi się na nią zawalił.

Per aspera ad astra.

chokoreeto dodano: 6 marca 2014

Per aspera ad astra.

Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok.  — Coco Chanel

chokoreeto dodano: 6 marca 2014

Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok. — Coco Chanel

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć