głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ogarnijkochanie

 Bo tyle siebie znam   Ile z ust twych usłyszę   Ile obliczę sam z czarnych plam życiorysu  ..

zimoweslonce dodano: 2 marca 2014

"Bo tyle siebie znam /Ile z ust twych usłyszę /Ile obliczę sam z czarnych plam życiorysu" ..

wszyscy wybraliśmy inną drogę  niekoniecznie tą najlepszą  ale kto wie. wszyscy z czasem kiedyś straciliśmy kontakt  zakończyliśmy przyjaźnie te  które miały być na zawsze. tłumacząc  że nie mamy czasu na spotkania  że jest nauka  chłopak  dziewczyna  praca i rodzina  tak naprawdę straciliśmy zaufanie do każdego  mówienie o swoich problemach zaczęło nas irytować. ale idziemy do przodu  bo tak trzeba. na ulicy czasem zobaczymy naszą niegdyś najlepszą przyjaciółkę i miniemy się bez słowa. zadając sobie pytanie  dlaczego?    ale z kolejnym krokiem zdamy sobie sprawę  że już za późno na takie pytania.  każdy ułożył swoje  swoje własne życie i my już jesteśmy zbędnym elementem  jesteśmy już po terminie  czymś do wyrzucenia  czymś niepotrzebnym  dlatego idziemy do przodu. osobą drogą.   h m xd♥

happy_modelka_xd dodano: 1 marca 2014

wszyscy wybraliśmy inną drogę, niekoniecznie tą najlepszą, ale kto wie. wszyscy z czasem kiedyś straciliśmy kontakt, zakończyliśmy przyjaźnie te, które miały być na zawsze. tłumacząc, że nie mamy czasu na spotkania, że jest nauka, chłopak, dziewczyna, praca i rodzina, tak naprawdę straciliśmy zaufanie do każdego, mówienie o swoich problemach zaczęło nas irytować. ale idziemy do przodu, bo tak trzeba. na ulicy czasem zobaczymy naszą niegdyś najlepszą przyjaciółkę i miniemy się bez słowa. zadając sobie pytanie "dlaczego?" , ale z kolejnym krokiem zdamy sobie sprawę, że już za późno na takie pytania. każdy ułożył swoje, swoje własne życie i my już jesteśmy zbędnym elementem, jesteśmy już po terminie, czymś do wyrzucenia, czymś niepotrzebnym, dlatego idziemy do przodu. osobą drogą. / h_m_xd♥

  Trudno jest przemilczeć to  na co brakuje już słów..

zimoweslonce dodano: 1 marca 2014

~ Trudno jest przemilczeć to, na co brakuje już słów..

 Nic  co warte posiadania  nie da się zdobyć bez ryzyka.  ..

zimoweslonce dodano: 1 marca 2014

"Nic, co warte posiadania, nie da się zdobyć bez ryzyka." ..

 Kiedy dwoje ludzi pozostaje pod wpływem najgwałtowniejszej  najbardziej szalonej  złudnej i przelotnej namiętności  wymaga się od nich przysięgi  że pozostaną w tym podekscytowanym  nienormalnym i wyczerpującym stanie aż do śmierci.  George Bernard Shaw ..

zimoweslonce dodano: 1 marca 2014

"Kiedy dwoje ludzi pozostaje pod wpływem najgwałtowniejszej, najbardziej szalonej, złudnej i przelotnej namiętności, wymaga się od nich przysięgi, że pozostaną w tym podekscytowanym, nienormalnym i wyczerpującym stanie aż do śmierci." George Bernard Shaw ..

  Wschód słońca jutra znika  zapomnę pewności dzisiaj..

zimoweslonce dodano: 1 marca 2014

~ Wschód słońca jutra znika, zapomnę pewności dzisiaj..

  Lęk puka w okno  mówi że znów zniknie dobro   A strach patrzy w oczy  chce żebym znów stał się obcy...   ..

zimoweslonce dodano: 1 marca 2014

" Lęk puka w okno, mówi że znów zniknie dobro /A strach patrzy w oczy, chce żebym znów stał się obcy... " ..

  Lustro   lodówka   lodówka   lustro.  W jednym i w drugim  zaglądam   pusto..

zimoweslonce dodano: 1 marca 2014

~ Lustro - lodówka, lodówka - lustro. W jednym i w drugim, zaglądam - pusto..

 Kiedy duch i serce jest silniejsze niż ciało  to ból wśród nieszczęść uczyni Cię skałą..

zimoweslonce dodano: 28 luty 2014

`Kiedy duch i serce jest silniejsze niż ciało to ból wśród nieszczęść uczyni Cię skałą..

O niektórych ludziach nie można zapomnieć. Zwłaszcza  jeśli są tak podobni do nas samych  przeżyli to co my i blisko nas mieszkają. Zdarza się tak  że już o nich nie myślimy. I może tak minąć rok. Ale później wszystko jest jak dawniej. Dopadają nas tak samo wyraźne wspomnienia. Bez względu na to  ile czasu upłynie i jak bardzo dane osoby są nam obce..

zimoweslonce dodano: 27 luty 2014

O niektórych ludziach nie można zapomnieć. Zwłaszcza, jeśli są tak podobni do nas samych, przeżyli to co my i blisko nas mieszkają. Zdarza się tak, że już o nich nie myślimy. I może tak minąć rok. Ale później wszystko jest jak dawniej. Dopadają nas tak samo wyraźne wspomnienia. Bez względu na to, ile czasu upłynie i jak bardzo dane osoby są nam obce..

  Better shut your mouth  and hold your breath   You kiss me now  you catch your death...   ..

zimoweslonce dodano: 27 luty 2014

" Better shut your mouth, and hold your breath /You kiss me now, you catch your death... " ..

z przyjaciółmi z tamtych czasów dziś mijam się bez słowa  a wtedy wiem  mogłabym za nich zamordować .

happy_modelka_xd dodano: 26 luty 2014

z przyjaciółmi z tamtych czasów dziś mijam się bez słowa, a wtedy wiem, mogłabym za nich zamordować .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć