głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika odosobniona

A jeśli chodzi o głupie pier dolenie na mój temat? Droga wolna  szmaty.

masz_malego dodano: 6 listopada 2011

A jeśli chodzi o głupie pier*dolenie na mój temat? Droga wolna, szmaty.

Dawaj niewiele  a potem ignoruj. Flirtuj  a potem trzymaj dystans.

masz_malego dodano: 6 listopada 2011

Dawaj niewiele, a potem ignoruj. Flirtuj, a potem trzymaj dystans.

I zakoduj  sobie to na zawsze bo szkoda mi Cię   Głupot nie wygaduj i żeby to było jasne każdy ma własne życie.

masz_malego dodano: 6 listopada 2011

I zakoduj, sobie to na zawsze bo szkoda mi Cię, Głupot nie wygaduj i żeby to było jasne każdy ma własne życie.

Wole hip hop wizje niż telewizje   Żyje bo raz się żyje

masz_malego dodano: 6 listopada 2011

Wole hip-hop wizje niż telewizje Żyje bo raz się żyje

Ja liczę każdą chwile  ja liczę każdy dzień  Tak bardzo chcę dotknąć cię  Chociaż jesteś tak daleko wiem że w końcu spotkamy się

masz_malego dodano: 6 listopada 2011

Ja liczę każdą chwile, ja liczę każdy dzień Tak bardzo chcę dotknąć cię Chociaż jesteś tak daleko wiem że w końcu spotkamy się

Jak chłopak jednak nie przepuszcza mnie w drzwiach  to wpierdalam się sama. ♥

dziivnaa dodano: 6 listopada 2011

Jak chłopak jednak nie przepuszcza mnie w drzwiach, to wpierdalam się sama. ♥

  aaa spadaj !   też Cię kocham ! ♥

dziivnaa dodano: 6 listopada 2011

- aaa,spadaj ! -też Cię kocham ! ♥

Największe skojarzenia przychodzą po tym  gdy ktoś powie 'bez skojarzeń'.   D

dziivnaa dodano: 6 listopada 2011

Największe skojarzenia przychodzą po tym, gdy ktoś powie 'bez skojarzeń'. ; D

Oj Dzięki      teksty dziivnaa dodał komentarz: Oj Dzięki ; ** do wpisu 5 listopada 2011
Niektórzy ludzie mają to do siebie  że pojawiają się gdy są najmniej oczekiwani  i znikają gdy ich najbardziej potrzebujemy.

dziivnaa dodano: 5 listopada 2011

Niektórzy ludzie mają to do siebie, że pojawiają się gdy są najmniej oczekiwani, i znikają gdy ich najbardziej potrzebujemy.

era słitaśnych dziewczynek słuchających 'rocka' jakim są dżonasi  era chłopców cipeczek umiejących jedynie ładnie wyglądać  pokolenia jebiące policję na sto procent jedynie gdy nie ma jej w pobliżu. dziękuję bardzo  wolałabym dinozaury.

dziivnaa dodano: 5 listopada 2011

era słitaśnych dziewczynek słuchających 'rocka' jakim są dżonasi, era chłopców-cipeczek umiejących jedynie ładnie wyglądać, pokolenia jebiące policję na sto procent jedynie gdy nie ma jej w pobliżu. dziękuję bardzo, wolałabym dinozaury.

Kiedy mi zależy   to ty masz mnie w dupie  ale kiedy to ja mam na ciebie wyjebane   tobie nagle zaczyna zależeć

dziivnaa dodano: 5 listopada 2011

Kiedy mi zależy , to ty masz mnie w dupie, ale kiedy to ja mam na ciebie wyjebane , tobie nagle zaczyna zależeć

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć