głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nuutka

jest najcudowniejszym Bratem pod słońcem  któremu mogę powiedzieć o wszystkim i o niczym. jest najzajekurwabistym dresem  który kozaczy wszędzie każdego dnia. jest kimś  kto mieszka teraz ze mną w domu robiąc mi w środku nocy rozpierdol w całym pokoju  ale dobrze wie  że nie będę rzucać tak po prostu fochów za coś  co było jak najbardziej realne  jeśli chodzi o Jego osobę. wiem  że kocha mnie jak młodszą siostrę i zajmie się mną zawsze gdy będzie taka potrzeba.

misiowata_x3 dodano: 11 lipca 2011

jest najcudowniejszym Bratem pod słońcem, któremu mogę powiedzieć o wszystkim i o niczym. jest najzajekurwabistym dresem, który kozaczy wszędzie każdego dnia. jest kimś, kto mieszka teraz ze mną w domu robiąc mi w środku nocy rozpierdol w całym pokoju, ale dobrze wie, że nie będę rzucać tak po prostu fochów za coś, co było jak najbardziej realne, jeśli chodzi o Jego osobę. wiem, że kocha mnie jak młodszą siostrę i zajmie się mną zawsze gdy będzie taka potrzeba.

jest kimś kto daje mi swoją bluzę  idąc nocą przez miasto. kiedy szwędamy się gdzieś całą ekipą i każdy z Nas milczy to On zawsze łapie mnie za rękę i lekko się uśmiecha. gdy rzucam fochami to nie wytrzymuje i tak po prostu mnie przytula albo daje buziaka.   endoftime.

misiowata_x3 dodano: 11 lipca 2011

jest kimś kto daje mi swoją bluzę, idąc nocą przez miasto. kiedy szwędamy się gdzieś całą ekipą i każdy z Nas milczy to On zawsze łapie mnie za rękę i lekko się uśmiecha. gdy rzucam fochami to nie wytrzymuje i tak po prostu mnie przytula albo daje buziaka. | endoftime.

Ja Tobie mówię  mówię  Ja Tobie mówię  mówię  I am najlepsza dziunia  tutaj w klubie  Ja Tobie mówię  mówię  Ja Tobie mówię  mówię  I am najlepsza  kumasz? Dziunia w klubie

psychicznax3 dodano: 11 lipca 2011

Ja Tobie mówię, mówię Ja Tobie mówię, mówię I am najlepsza dziunia, tutaj w klubie Ja Tobie mówię, mówię Ja Tobie mówię, mówię I am najlepsza, kumasz? Dziunia w klubie

są ludzie po których odejściu pozostaje coś ponad wspomnienia.

misiowata_x3 dodano: 11 lipca 2011

są ludzie po których odejściu pozostaje coś ponad wspomnienia.

Pograjmy w butelkę. Jeśli wypadnie na Ciebie wybierzesz zadanie  a ja Ci powiem  że masz się we mnie zakochać.

psychicznax3 dodano: 11 lipca 2011

Pograjmy w butelkę. Jeśli wypadnie na Ciebie wybierzesz zadanie, a ja Ci powiem, że masz się we mnie zakochać.

Jego oczy  jego bluza  jego mina gdy mnie widzi   jego głos wyłapywany z tłumu   jego zapach  jego uśmiech   jego urok i ja miotająca się  pomiędzy strachem przed odrzuceniem   a wizją bajecznego szczęścia.

psychicznax3 dodano: 11 lipca 2011

Jego oczy, jego bluza, jego mina gdy mnie widzi, jego głos wyłapywany z tłumu, jego zapach, jego uśmiech, jego urok i ja miotająca się pomiędzy strachem przed odrzuceniem, a wizją bajecznego szczęścia.

Twojej obecności potrzebuję teraz jak nigdy wcześniej. DzS

misiowata_x3 dodano: 11 lipca 2011

Twojej obecności potrzebuję teraz jak nigdy wcześniej.[DzS ]

aż Ci zazdroszczę  że mnie znasz.aż Ci zazdroszczę  że mnie znasz.

misiowata_x3 dodano: 11 lipca 2011

aż Ci zazdroszczę, że mnie znasz.aż Ci zazdroszczę, że mnie znasz.

Wieczorek panieński w ekipie najlepszych lasek był mega ♥

psychicznax3 dodano: 11 lipca 2011

Wieczorek panieński w ekipie najlepszych lasek był mega ♥

głupi się urodziłeś i głupi umrzesz.

psychicznax3 dodano: 11 lipca 2011

głupi się urodziłeś i głupi umrzesz.

mam słabość do Ciebie całego  do twoich oczu  włosów   ruchów  gestów  mowy  wszystko mnie w Tobie interesuje    zaczynając nawet od koloru twoich majtek.  Wszystko mnie w tobie kręci  nie moja wina  że jesteś taki fajny  no ej.

psychicznax3 dodano: 11 lipca 2011

mam słabość do Ciebie całego, do twoich oczu, włosów, ruchów, gestów, mowy, wszystko mnie w Tobie interesuje, zaczynając nawet od koloru twoich majtek. Wszystko mnie w tobie kręci, nie moja wina, że jesteś taki fajny, no ej.

ten cholerny brak odwagi  by pierwsza zrobić krok i zacząć rozmowę.   endoftime.

misiowata_x3 dodano: 10 lipca 2011

ten cholerny brak odwagi, by pierwsza zrobić krok i zacząć rozmowę. | endoftime.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć