 |
Tęsknie? To za mało by wyrazić jak cholernie mi Cię brakuje.
|
|
 |
wydawało mi się że już o Tobie zapomniałam, że już Cię nie kocham...wystarczyło jedno spojrzenie, gdy przechodziłam obok Ciebie na ulicy - wszystko wróciło. ;(
|
|
 |
Wiedziałam, że nie będziesz mógł o mnie zapomnieć, nie wiedziałam jednak, że ze mną będzie gorzej.
|
|
 |
mimo wszystko potrzebuję tego bałaganu, który robisz w moim życiu...
|
|
 |
jednego nie rozumiem . płaczesz przez niego , jesteś smutna , a jednak dalej go chcesz. ----- ile razy to jeszcze usłysze ? Chce go bo go kocham i tylko w nim widze sens.
|
|
 |
chciałabym znowu tak czuć, mieć motyle w brzuchu i uśmiech od ucha do ucha. chciałabym ponownie odbierać telefon z myślą, że dzwoni ten Ktoś. chciałabym denerwować się przed spotkaniem, a widząc Jego czuć przyspieszone bicie serca. chciałabym ukradkiem na Niego spoglądać, a potem tak zwyczajnie patrzeć głęboko w oczy i trzymać się za ręce, ściskać ile sił.
|
|
 |
-co się dzieje z człowiekiem, kiedy pęka mu serce ? - nic. zupełnie nic. przecież żyję, piję herbatę, biorę prysznic, czytam książki, czasem nawet się uśmiecham. z tym, że każda z tych czynności nie ma najmniejszego sensu, rozumiesz ?
|
|
 |
Najgorzej jest, gdy szukając siebie w Jego oczach znajdujesz obojętność.
|
|
 |
może w końcu moje sny nabiorą tylu sił, aby stać się realnymi .
|
|
 |
`wiem tylko, że jest mi zimno i życie znów stało się ciężkie
|
|
 |
jaram się życiem być może jutro mnie nie będzie..
|
|
|
|