głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika notowanazamarzenia

On nawet nie wie ile szczęścia mam w oczach gdy go widzę i o nim słyszę.     jamaica.

jachcenajamaice dodano: 10 lipca 2013

On nawet nie wie ile szczęścia mam w oczach gdy go widzę i o nim słyszę. / jamaica.

''Ja w twoich ramionach chcę odnaleźć przypadkiem wiarę w jutro  bo straciłem ją szybciej niż matkę. Więc nie mów  że mnie kochasz na zawsze i zaśnij. Jutro okłamiesz mnie po raz ostatni.''

jachcenajamaice dodano: 9 lipca 2013

''Ja w twoich ramionach chcę odnaleźć przypadkiem wiarę w jutro, bo straciłem ją szybciej niż matkę. Więc nie mów, że mnie kochasz na zawsze i zaśnij. Jutro okłamiesz mnie po raz ostatni.''

tak nie powinno byc  nie powinniśmy spoglądać na siebie w taki sposób. dotykać sie w taki sposób.

lovya dodano: 9 lipca 2013

tak nie powinno byc, nie powinniśmy spoglądać na siebie w taki sposób. dotykać sie w taki sposób.

Czasami mam wrażenie  że moje plecy to jakaś jebana tarcza   bo skoro wbiłeś mi już jeden nóż w plecy  to po co wpierdalasz kolejne?   veriolla.

jachcenajamaice dodano: 9 lipca 2013

Czasami mam wrażenie, że moje plecy to jakaś jebana tarcza - bo skoro wbiłeś mi już jeden nóż w plecy, to po co wpierdalasz kolejne? / veriolla.

Nie mogę być o Ciebie zazdrosna. Nie mogę zastanawiać się czy zarywasz właśnie jakąś pannę na tej vixie  bo masz do tego pełne prawo. Nie może mnie rozwalać od tego od środka  dosłownie  do utraty oddechu. To nie może i nie powinno boleć  bo to ja z Ciebie zrezygnowałam.  definicjamiloscii

pierdolonadama dodano: 9 lipca 2013

Nie mogę być o Ciebie zazdrosna. Nie mogę zastanawiać się czy zarywasz właśnie jakąś pannę na tej vixie, bo masz do tego pełne prawo. Nie może mnie rozwalać od tego od środka, dosłownie, do utraty oddechu. To nie może i nie powinno boleć, bo to ja z Ciebie zrezygnowałam./ definicjamiloscii

Nienawidzę  jak okruszki wpadają mi za stanik!

kurde_mac dodano: 8 lipca 2013

Nienawidzę, jak okruszki wpadają mi za stanik!

Misja zakończona. Cel okazał się idiotą.

kurde_mac dodano: 8 lipca 2013

Misja zakończona. Cel okazał się idiotą.

nie wiem czy to kwestia frustracji czy naiwności  ale nie potrafię Cię znienawidzić. nawet dzisiaj  kiedy stojąc przede mną  zwyczajnie obsypujesz mnie obelgami mam ochotę się na Ciebie rzucić i zacząć całować

pierdolonadama dodano: 8 lipca 2013

nie wiem czy to kwestia frustracji czy naiwności, ale nie potrafię Cię znienawidzić. nawet dzisiaj, kiedy stojąc przede mną, zwyczajnie obsypujesz mnie obelgami mam ochotę się na Ciebie rzucić i zacząć całować

przyzwyczajaj się do rąk  do ust  oczu i do pleców   ale tylko do tych  które Cię chcą. w przeciwnym razie skazujesz się na cierpienie   bo to tak bardzo boli  bycie niechcianą.

pierdolonadama dodano: 8 lipca 2013

przyzwyczajaj się do rąk, do ust, oczu i do pleców - ale tylko do tych, które Cię chcą. w przeciwnym razie skazujesz się na cierpienie - bo to tak bardzo boli, bycie niechcianą.

Obrączka ślubna jest zakładana na serdeczny palec lewej ręki  ponieważ to jedyny palec  którego żyła jest bezpośrednio połączona z sercem.

pierdolonadama dodano: 8 lipca 2013

Obrączka ślubna jest zakładana na serdeczny palec lewej ręki, ponieważ to jedyny palec, którego żyła jest bezpośrednio połączona z sercem.

Prosiła mnie  żebym panu coś powtórzył. Powiedziała  że gdyby miłość mogła decydować o wszystkim  ona byłaby teraz z panem.

pierdolonadama dodano: 8 lipca 2013

Prosiła mnie, żebym panu coś powtórzył. Powiedziała, że gdyby miłość mogła decydować o wszystkim, ona byłaby teraz z panem.

Po co żyjesz na tym świecie  jeżeli nic Ci z tego świata nie smakuje?

pierdolonadama dodano: 8 lipca 2013

Po co żyjesz na tym świecie, jeżeli nic Ci z tego świata nie smakuje?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć