głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nostalgiczna

nie pytaj  co zrobimy  bo nie wiem. może coś się wydarzy. na razie żyjemy.

mistrzhehe dodano: 19 stycznia 2015

nie pytaj, co zrobimy, bo nie wiem. może coś się wydarzy. na razie żyjemy.

Chyba chciałam coś Ci powiedzieć  ale chyba już mi się wydaje to nie ważne   ale cholera jasne to było istotne  ale chyba już nie jest.   kobietą jestem ot sprawa.

chokoreeto dodano: 18 stycznia 2015

Chyba chciałam coś Ci powiedzieć, ale chyba już mi się wydaje to nie ważne, ale cholera jasne to było istotne, ale chyba już nie jest. - kobietą jestem ot sprawa.

największe szczęście  które mi dajesz  to szczęście  że cie nie kocham. wolność.

mistrzhehe dodano: 18 stycznia 2015

największe szczęście, które mi dajesz, to szczęście, że cie nie kocham. wolność.

pozostało mi tylko poczucie bezsensu trwania wśród żywych. i ból za tamtym wszystkim i przez to wszystko. teraz będzie bolało nieustannie.

mistrzhehe dodano: 18 stycznia 2015

pozostało mi tylko poczucie bezsensu trwania wśród żywych. i ból za tamtym wszystkim i przez to wszystko. teraz będzie bolało nieustannie.

nieswój  ale się oswoję. nie pierwszy raz. tylko że różne te razy.

mistrzhehe dodano: 18 stycznia 2015

nieswój, ale się oswoję. nie pierwszy raz. tylko że różne te razy.

Gdy raz poczujesz głód  już nie potrafisz przestać.   Miuosh

haust dodano: 18 stycznia 2015

Gdy raz poczujesz głód, już nie potrafisz przestać. / Miuosh

Sny są odzwierciedleniem naszych największych lęków  pragnień  marzeń i paranoi  stajemy w nich nadzy oko w oko z nami samymi  zagubieni  bez masek  barier ochronnych. Płynąc do cudniejszej krainy możemy pozwolić sobie na wszystko  kochać albo mordować ludzi  to krzywe odbicie w witrynie ducha  są nasze  tajne  nie jawne jak życie

59sekund dodano: 18 stycznia 2015

Sny są odzwierciedleniem naszych największych lęków, pragnień, marzeń i paranoi, stajemy w nich nadzy oko w oko z nami samymi, zagubieni, bez masek, barier ochronnych. Płynąc do cudniejszej krainy możemy pozwolić sobie na wszystko, kochać albo mordować ludzi, to krzywe odbicie w witrynie ducha, są nasze, tajne, nie jawne jak życie

  ... Przyuczona bezradność i namiętne uciekanie od odpowiedzialności za własne życie  rozczulanie się nad sobą oraz nie kończenie tego  co zaczęliśmy  brnięcie w tzw. nieskończoność  byle by nie zamknąć sprawy. Bo zamknięcie oznacza śmierć. To  ...  trzy charakterystyczne dla współczesnych niewolników tendencje okłamywania samych siebie  połączone z prawdziwą religią   masochizmem lub sadyzmem. Wolny człowiek nie będzie dręczył ani siebie ani innych. Zostawi ich i pójdzie swoją drogą  troszcząc się o własną wolność i niezależność .

59sekund dodano: 18 stycznia 2015

"(...)Przyuczona bezradność i namiętne uciekanie od odpowiedzialności za własne życie; rozczulanie się nad sobą oraz nie kończenie tego, co zaczęliśmy, brnięcie w tzw. nieskończoność, byle by nie zamknąć sprawy. Bo zamknięcie oznacza śmierć. To (...) trzy charakterystyczne dla współczesnych niewolników tendencje okłamywania samych siebie, połączone z prawdziwą religią - masochizmem lub sadyzmem. Wolny człowiek nie będzie dręczył ani siebie ani innych. Zostawi ich i pójdzie swoją drogą, troszcząc się o własną wolność i niezależność".

Kobieta nie pragnie pięknego  nagiego męskiego ciała. Chce męskiej duszy. Potrzebuje podziwiać tego  kto zdejmuje z niej koronkową bieliznę i dotyka jej ciała. Ale przede wszystkim chce zachwytu w oczach mężczyzny. Lubi się w nich przeglądać.

59sekund dodano: 18 stycznia 2015

Kobieta nie pragnie pięknego, nagiego męskiego ciała. Chce męskiej duszy. Potrzebuje podziwiać tego, kto zdejmuje z niej koronkową bieliznę i dotyka jej ciała. Ale przede wszystkim chce zachwytu w oczach mężczyzny. Lubi się w nich przeglądać.

To się nazywa depresja. Z tym nie wygrasz. To zabierze ci wszystko.    Pierwsza miłość

yezoo dodano: 18 stycznia 2015

To się nazywa depresja. Z tym nie wygrasz. To zabierze ci wszystko. | "Pierwsza miłość"

Ty mąciwodo!

chokoreeto dodano: 17 stycznia 2015

Ty mąciwodo!

“  Dlaczego nie jestem już tą dawną  dziką  zuchwałą  wolną dziewczyną  która umiała śmiać się ze zniewag  zamiast szaleć z rozpaczy! Dlaczego tak się zmieniłam  że  kilka słów wystarczy  aby krew we mnie zawrzała?    ”  — Wichrowe Wzgórza

chokoreeto dodano: 17 stycznia 2015

“ Dlaczego nie jestem już tą dawną, dziką, zuchwałą, wolną dziewczyną, która umiała śmiać się ze zniewag, zamiast szaleć z rozpaczy! Dlaczego tak się zmieniłam, że kilka słów wystarczy, aby krew we mnie zawrzała? ” — Wichrowe Wzgórza

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć