głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nosiemano

Życzę Wam  aby te święta były spokojne oraz przepełniły się miłością  którą każdy z nas kryje w swoim sercu. Aby były szczęśliwe  bez niepotrzebnych smutków i dołujących wspomnień. Aby symbolizowały ogromną więź rodzinną i uczucie  które tą więź łączy. Aby Nowy Rok był jeszcze lepszy. Aby spełniły się w nim wszystkie Wasze marzenia oraz pragnienia. Aby wszystko szło po Waszej myśli i według Waszych planów. Aby te kolejne dwanaście miesięcy przepełniło się zdrowiem. Życzę Wam żebyście kolejny nowy dzień witali z uśmiechem i świadomością  że życie jest w Waszych rękach!   yezoo  ♥

yezoo dodano: 24 grudnia 2012

Życzę Wam, aby te święta były spokojne oraz przepełniły się miłością, którą każdy z nas kryje w swoim sercu. Aby były szczęśliwe, bez niepotrzebnych smutków i dołujących wspomnień. Aby symbolizowały ogromną więź rodzinną i uczucie, które tą więź łączy. Aby Nowy Rok był jeszcze lepszy. Aby spełniły się w nim wszystkie Wasze marzenia oraz pragnienia. Aby wszystko szło po Waszej myśli i według Waszych planów. Aby te kolejne dwanaście miesięcy przepełniło się zdrowiem. Życzę Wam żebyście kolejny nowy dzień witali z uśmiechem i świadomością, że życie jest w Waszych rękach! ~ yezoo ♥

pamiętasz  gdy rok temu wspólnie przystrajaliście choinkę? gdy wziął w ręce długi koralowy łańcuch  po czym zaplątał Ci go wokół szyi i mimowolnie przyciągnął do siebie  zatapiając Wasze usta w pocałunku? gdy trzymał Cię na rękach  abyś mogła sięgnąć szczytu pachnącego drzewka i zawiesić na nim gwiazdę? gdy wziął na dłonie brokat i lekko dmuchnął nim w Twoją twarz  po chwili szepcząc  że wyglądasz niesamowicie bosko? kiedy podczas pieczenia pierników  niby przypadkiem wysypał na Ciebie mąkę i stwierdził  że wolałby schrupać Cię całą? gdy wyniósł Cię na śnieg i zamknął drzwi na klucz  krzycząc przez okno  że jeśli się przeziębisz będzie miał możliwość bycia przy Tobie dzień i noc  by móc odpowiednio się Tobą zaopiekować? pamiętasz tamten rok? wtedy  gdy jeszcze tutaj był? gdy wszystko było łatwiejsze  a każdy poranek witało się uśmiechem? pamiętasz tamto życie? przyznaj   jest za czym tęsknić.   yezoo

yezoo dodano: 23 grudnia 2012

pamiętasz, gdy rok temu wspólnie przystrajaliście choinkę? gdy wziął w ręce długi koralowy łańcuch, po czym zaplątał Ci go wokół szyi i mimowolnie przyciągnął do siebie, zatapiając Wasze usta w pocałunku? gdy trzymał Cię na rękach, abyś mogła sięgnąć szczytu pachnącego drzewka i zawiesić na nim gwiazdę? gdy wziął na dłonie brokat i lekko dmuchnął nim w Twoją twarz, po chwili szepcząc, że wyglądasz niesamowicie bosko? kiedy podczas pieczenia pierników, niby przypadkiem wysypał na Ciebie mąkę i stwierdził, że wolałby schrupać Cię całą? gdy wyniósł Cię na śnieg i zamknął drzwi na klucz, krzycząc przez okno, że jeśli się przeziębisz będzie miał możliwość bycia przy Tobie dzień i noc, by móc odpowiednio się Tobą zaopiekować? pamiętasz tamten rok? wtedy, gdy jeszcze tutaj był? gdy wszystko było łatwiejsze, a każdy poranek witało się uśmiechem? pamiętasz tamto życie? przyznaj - jest za czym tęsknić. [ yezoo ]

naprawdę myślałam  że jestem silniejsza. że nie załamię się na wieść o tym  co u Niego słychać. że łzy nie będą już spływać po policzkach z Jego powodu. że serce nie zabije szybciej na niepowtarzalny zapach Jego ciała. że nic nie ukłuje w piersi na widok Jego czekoladowych oczu. myślałam  że dałam sobie z tym wszystkim radę. a teraz okazało się  że próbowałam wygrać najtrudniejszą na świecie wojnę   wojnę z miłością.   yezoo

yezoo dodano: 23 grudnia 2012

naprawdę myślałam, że jestem silniejsza. że nie załamię się na wieść o tym, co u Niego słychać. że łzy nie będą już spływać po policzkach z Jego powodu. że serce nie zabije szybciej na niepowtarzalny zapach Jego ciała. że nic nie ukłuje w piersi na widok Jego czekoladowych oczu. myślałam, że dałam sobie z tym wszystkim radę. a teraz okazało się, że próbowałam wygrać najtrudniejszą na świecie wojnę - wojnę z miłością. [ yezoo ]

właśnie :    ja też :    teksty martitta91 dodał komentarz: właśnie :((( ja też :((( do wpisu 23 grudnia 2012
dziękuję za wsparcie tym co w sercu najbliżej  tym co opuścili   trzeci palec najwyżej.

martitta91 dodano: 23 grudnia 2012

dziękuję za wsparcie tym co w sercu najbliżej, tym co opuścili - trzeci palec najwyżej.

 Zastanawiam sie dlaczego ja i Ty nie daliśmy rady być razem  Przecież dziś nie jest lepiej  nie jest dobrze. Może trzeba to przeczekać  ale nie wiem już czy to jest mądre.

martitta91 dodano: 23 grudnia 2012

"Zastanawiam sie dlaczego ja i Ty nie daliśmy rady być razem, Przecież dziś nie jest lepiej, nie jest dobrze. Może trzeba to przeczekać, ale nie wiem już czy to jest mądre."

żryj gruz dzifffko!  D   	  teraz to mam cie w dupie

martitta91 dodano: 23 grudnia 2012

żryj gruz dzifffko! ;D / teraz_to_mam_cie_w_dupie

We wszystkim co robię widzę Ciebie.

martitta91 dodano: 23 grudnia 2012

We wszystkim co robię widzę Ciebie.

SZYBKO SIĘ POCIESZYŁES! brawo... widać nie jesteś wybredny w doborze partnerek.

martitta91 dodano: 23 grudnia 2012

SZYBKO SIĘ POCIESZYŁES! brawo... widać nie jesteś wybredny w doborze partnerek.

Brakuję mi cholernie dawnego życia.Racja przeszłość była lepsza.Te wszystkie wspomnienia.Chociaż tak bardzo za tym tęsknie gdybym miała szanse nie wróciłabym do nich.Nie chciałabym znów tak mocno się rozczarować.

martitta91 dodano: 23 grudnia 2012

Brakuję mi cholernie dawnego życia.Racja przeszłość była lepsza.Te wszystkie wspomnienia.Chociaż tak bardzo za tym tęsknie gdybym miała szanse nie wróciłabym do nich.Nie chciałabym znów tak mocno się rozczarować.

Często to analizujemy   od początku ze wszystkimi szczegółami  przerywając sobie i uzupełniając tę historię. Pojawia się uśmiech  gdy to które nie mówi  kiwa głową na znak tego  iż pamięta. Wybucha śmiechem  kiedy przypomnę sobie jakąś sytuację sprzed wielu lat  lecz one nie mają dużego znaczenia. Dopiero te trzy lata temu  wtedy kiedy na dobre wyrył swoje imię w moim wnętrzu  którego do tej pory się nie pozbyłam. I nie chcę.

definicjamiloscii dodano: 23 grudnia 2012

Często to analizujemy - od początku ze wszystkimi szczegółami, przerywając sobie i uzupełniając tę historię. Pojawia się uśmiech, gdy to które nie mówi, kiwa głową na znak tego, iż pamięta. Wybucha śmiechem, kiedy przypomnę sobie jakąś sytuację sprzed wielu lat, lecz one nie mają dużego znaczenia. Dopiero te trzy lata temu, wtedy kiedy na dobre wyrył swoje imię w moim wnętrzu, którego do tej pory się nie pozbyłam. I nie chcę.

I dawać z siebie to co mam najlepsze. Ty mi wystarczysz  bo wystarczy że jesteś.

martitta91 dodano: 23 grudnia 2012

I dawać z siebie to co mam najlepsze. Ty mi wystarczysz, bo wystarczy że jesteś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć