 |
|
`jakie to uczucie, gdy zawodzi człowiek?
|
|
 |
|
chciałabym żebyś był. ale był nie tylko raz na tydzień, ciągle. nawet wtedy kiedy ze szczęścia będę się kręcić w kółko krzycząc jak kocham życie, a gdy zacznie kręcić mi się w głowie, żebyś mnie złapał gdy będę upadać
|
|
 |
|
chciałbyś mieć wianuszek dziewczyn koło siebie, w garażu czarnego lexusa, bramę na pilota, być prezesem fabryki durexów. tak, wianuszek dziewczyn, jak Ty nawet jednej nie umiesz przy sobie zatrzymać
|
|
 |
|
został tylko napis love forever pod ich zdjęciem/ słoń
|
|
 |
|
nie wiem co Cię zmieniło. może zazdrość o najlepszego kumpla, czy upływający nam czas. nie spodziewałam się, że napiszesz błahego SMS o błahej treści. 'chcesz?' i potem lawina słów w stylu Kocham cię i innych pierdół. to boli. ale zaraz jest miłe, że wciąż myślisz i pamiętasz o mnie, że jestem ważnym epizodem w Twoim życiu. mimo, wielu obelg,jakie rzucaliśmy w swoje strony potrafisz wybaczyć .
|
|
 |
|
`jednorazowo, heremtycznie.. w kit, że niby jest ślicznie..` ;/
|
|
 |
|
- oo nowy balsam z drobinkami, że się tak świecisz ? - nie, po prostu gwiazdy tak mają
|
|
 |
|
a Ty głupi, naiwny, pusty, nieogarnięty, pierdol.nięty, tempy, żałosny, powalony, nieokrzesany dzikusie i męski członku myślałeś, że stanę się dla Ciebie plastikową Barbie z tona tapety na mordzie ? Twoje nie doczekanie!
|
|
 |
|
-nie napisał?
-nie.
-czas na plan b.
-jaki to jest plan ?
-dostępny/ niedostępny/ dostępny/ niedostępny.
|
|
 |
|
Twój opis, że kochasz inną mnie już nie rusza wcale. może trochę mi smutno, może trochę żal mi Ciebie. może też trochę zazdrości we mnie ale najważniejsze, że nie lecą łzy. i po części czuję ulgę i czuję się wolna od wszystkich natarczywych myśli, które mimo, że nie ustępują są lżejsze .
|
|
|
|