głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika no_luck

pragnę Cię ponad normę

patteek dodano: 8 października 2013

pragnę Cię ponad normę

nigdy nie zapomnę jak musiałam stawać na palcach  żeby zasmakować miękkości Twoich ust.

patteek dodano: 8 października 2013

nigdy nie zapomnę jak musiałam stawać na palcach, żeby zasmakować miękkości Twoich ust.

Te mecze  wyjazdy  setki godzin w trasie i powroty nad ranem śmiejąc się w twarz wrogom  z braćmi ramię w ramię   tego nie zabije w Nas nawet smutek po przegranej  bo to miłość  pasja  to Nasz sposób na życie..

inlovewithhim dodano: 8 października 2013

Te mecze, wyjazdy, setki godzin w trasie i powroty nad ranem śmiejąc się w twarz wrogom, z braćmi ramię w ramię - tego nie zabije w Nas nawet smutek po przegranej, bo to miłość, pasja, to Nasz sposób na życie..

Nigdy nie podawaj ręki wrogom  Choćby lizali dupę  szli za tobą  Nie ufaj szujom co swoich oszukują  We własnym otoczeniu kręcą  prowokują  Zawsze bądź dla ludzi otwarty  Idź swoją drogą a rozpoznasz wrogie karty!

inlovewithhim dodano: 8 października 2013

Nigdy nie podawaj ręki wrogom Choćby lizali dupę, szli za tobą Nie ufaj szujom co swoich oszukują We własnym otoczeniu kręcą, prowokują Zawsze bądź dla ludzi otwarty Idź swoją drogą a rozpoznasz wrogie karty!

Życie zmusza do wyboru  więc koloruj jak chcesz wolisz czarno białe szczęście czy piękny kolor łez..

inlovewithhim dodano: 8 października 2013

Życie zmusza do wyboru, więc koloruj jak chcesz wolisz czarno białe szczęście czy piękny kolor łez..

z błędów płynie nauka robię doktorant mam w sobie potwora i mam w sobie anioła  doświadczenia cały czas pod prąd modle się o lepsze jutro już kolejny rok.

inlovewithhim dodano: 8 października 2013

z błędów płynie nauka robię doktorant mam w sobie potwora i mam w sobie anioła doświadczenia cały czas pod prąd modle się o lepsze jutro już kolejny rok.

 Walczysz o marzenia bądź sobą się nie zmieniaj  bo są ludzie którzy potrafią w życiu doceniać szczerość i prawdziwość  idź do przodu powodzenia!

inlovewithhim dodano: 8 października 2013

"Walczysz o marzenia bądź sobą się nie zmieniaj, bo są ludzie którzy potrafią w życiu doceniać szczerość i prawdziwość, idź do przodu powodzenia!"

Może już dzisiaj spotkałeś człowieka  z którym spędzisz resztę życia w przytulnym domku z gromadką uroczych dzieci. Może rok temu spotkałeś osobę  która wydawała Ci się być przyjacielem  a potem bez skrupułów zostawiła Cię samego z dnia na dzień. Niektóre zdarzenia i osoby nas zainspirują  zaciekawią  a inne zgorszą i sprawią  że już nigdy nie będziemy tacy sami. Jedno jest pewne  nigdy nie należy tego żałować  bo każda osoba wnosi coś unikalnego i niepowtarzalnego do naszego życia.

patteek dodano: 7 października 2013

Może już dzisiaj spotkałeś człowieka, z którym spędzisz resztę życia w przytulnym domku z gromadką uroczych dzieci. Może rok temu spotkałeś osobę, która wydawała Ci się być przyjacielem, a potem bez skrupułów zostawiła Cię samego z dnia na dzień. Niektóre zdarzenia i osoby nas zainspirują, zaciekawią, a inne zgorszą i sprawią, że już nigdy nie będziemy tacy sami. Jedno jest pewne, nigdy nie należy tego żałować, bo każda osoba wnosi coś unikalnego i niepowtarzalnego do naszego życia.

Boję się  że już zawsze będę za Tobą tęsknić.

patteek dodano: 7 października 2013

Boję się, że już zawsze będę za Tobą tęsknić.

Pamiętaj  jesteś kobietą! Całym pięknem tej planety. Jesteś silna  mądra i nadzwyczajna  nie dasz sobą pomiatać jakiemuś skurwysynowi. Nie jesteś stworzona do czekania i błagania aż wróci  jesteś stworzona do ukazywania swojego piękna  by On później żałował  co stracił  więc do dzieła  słonko!

patteek dodano: 7 października 2013

Pamiętaj, jesteś kobietą! Całym pięknem tej planety. Jesteś silna, mądra i nadzwyczajna, nie dasz sobą pomiatać jakiemuś skurwysynowi. Nie jesteś stworzona do czekania i błagania aż wróci, jesteś stworzona do ukazywania swojego piękna, by On później żałował, co stracił, więc do dzieła, słonko!

nie będę cię przepraszała. to ja tutaj mam złamane serce.

patteek dodano: 7 października 2013

nie będę cię przepraszała. to ja tutaj mam złamane serce.

Musiało minąć wiele miesięcy  abym nauczyła się doceniać  to czym jest życie. Musiał upłynąć ten czas  abym mogła dostrzec wiele wad  jak i zalet swojego zachowania. Musiałam po wielu przeżyciach nauczyć się   co oznacza nauka na własnej skórze. I pomogło to wszystko co się wydarzyło. Bo właśnie poprzez to wszystko  nauczyłam się doceniać ludzi  rzeczy. Nauczyłam się doceniać wartość czasami najmniejszej rzeczy  która ma w życiu jakiś ukryty sens. Piekno otaczającego mnie życia  stało się dziś dostrzegalne. Nie muszę się bać czy o coś martwić. Bo potrafię się cieszyć z tego co jest  z tego co mam. I zdaję sobie sprawę  że nie każdy jest w stanie docenić to co ma. Jednakże już wiem  że mój bagaż doświadczeń  który noszę ze sobą jest moja nauką  moim nauczycielem. I pomimo tego co Przeżyłam  to potrafię się cieszyć tym co zyskałam.

remember_ dodano: 6 października 2013

Musiało minąć wiele miesięcy, abym nauczyła się doceniać, to czym jest życie. Musiał upłynąć ten czas, abym mogła dostrzec wiele wad, jak i zalet swojego zachowania. Musiałam po wielu przeżyciach nauczyć się , co oznacza nauka na własnej skórze. I pomogło to wszystko co się wydarzyło. Bo właśnie poprzez to wszystko, nauczyłam się doceniać ludzi, rzeczy. Nauczyłam się doceniać wartość czasami najmniejszej rzeczy, która ma w życiu jakiś ukryty sens. Piekno otaczającego mnie życia, stało się dziś dostrzegalne. Nie muszę się bać czy o coś martwić. Bo potrafię się cieszyć z tego co jest, z tego co mam. I zdaję sobie sprawę, że nie każdy jest w stanie docenić to co ma. Jednakże już wiem, że mój bagaż doświadczeń, który noszę ze sobą jest moja nauką, moim nauczycielem. I pomimo tego co Przeżyłam, to potrafię się cieszyć tym co zyskałam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć