głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika no_kurde

Świat posypał się jej na kawałki  a ona skulona z uśmiechem na twarzy wmawiała sobie  że wszystko w porządku.  forbidden love

forbidden_love dodano: 24 września 2012

Świat posypał się jej na kawałki, a ona skulona z uśmiechem na twarzy wmawiała sobie, że wszystko w porządku. [forbidden_love]

dziekuje :  teksty schooki dodał komentarz: dziekuje :* do wpisu 24 września 2012
Żadne z nas nie wymaże z pamięci tego co było . To wszystko nigdy tak po prostu się nie skończy   bo dla siebie już zawsze w jakiś sposób będziemy wspomnieniem   może nie jednym z najlepszych   ale na pewno ważniejszym od pozostałych .   dzyndzelek .

dzyndzelek dodano: 23 września 2012

Żadne z nas nie wymaże z pamięci tego co było . To wszystko nigdy tak po prostu się nie skończy , bo dla siebie już zawsze w jakiś sposób będziemy wspomnieniem , może nie jednym z najlepszych , ale na pewno ważniejszym od pozostałych . | dzyndzelek .

Znasz to ? wciskasz w uszy słuchawki . klikasz 'play'. pogłaśniasz na maksa i słyszysz już tylko tą muzykę . tą która kochasz   która jest częścią ciebie . nie liczą się problemy w szkole   miłości   ani to   że ktoś właśnie cię woła . ważne są tylko te nuty płynące z cieniutkich kabelków prosto do serca przypominające te najlepsze dla Ciebie chwile .   dzyndzelek

dzyndzelek dodano: 23 września 2012

Znasz to ? wciskasz w uszy słuchawki . klikasz 'play'. pogłaśniasz na maksa i słyszysz już tylko tą muzykę . tą która kochasz , która jest częścią ciebie . nie liczą się problemy w szkole , miłości , ani to , że ktoś właśnie cię woła . ważne są tylko te nuty płynące z cieniutkich kabelków prosto do serca przypominające te najlepsze dla Ciebie chwile . | dzyndzelek

Próbowała o nim zapomnieć   ale było to raczej oszukiwanie siebie samej . Tak naprawdę tęskniła za nim każdym kawałkiem swojego ciała   każdą cząsteczką duszy   a każdy jej oddech był jak błaganie  by wrócił . Serce   choć  złamane na drobne kawałeczki   nadal biło dla niego . Żyła choć wydawało jej się to niemożliwe . Zachowała funkcje życiowe   ale była jak cień samej siebie ..    dzyndzelek .

dzyndzelek dodano: 23 września 2012

Próbowała o nim zapomnieć , ale było to raczej oszukiwanie siebie samej . Tak naprawdę tęskniła za nim każdym kawałkiem swojego ciała , każdą cząsteczką duszy , a każdy jej oddech był jak błaganie, by wrócił . Serce , choć złamane na drobne kawałeczki , nadal biło dla niego . Żyła choć wydawało jej się to niemożliwe . Zachowała funkcje życiowe , ale była jak cień samej siebie .. | dzyndzelek .

W moim domu będzie parapet. Specjalnie dla moich rozmyśleń i kubka kakao.

forbidden_love dodano: 23 września 2012

W moim domu będzie parapet. Specjalnie dla moich rozmyśleń i kubka kakao.

Zostali tylko we dwoje  nie było nikogo wokół. Nie mógł odciągnąć wzroku od jej oczu ♥

forbidden_love dodano: 23 września 2012

Zostali tylko we dwoje, nie było nikogo wokół. Nie mógł odciągnąć wzroku od jej oczu ♥

Są minuty  w których można przeżyć więcej niż przez całe lata.

forbidden_love dodano: 23 września 2012

Są minuty, w których można przeżyć więcej niż przez całe lata.

Chodź ze mną  chociaż zupełnie nie wiem dokąd  Eldo ♥

forbidden_love dodano: 23 września 2012

Chodź ze mną, chociaż zupełnie nie wiem dokąd [Eldo ♥]

 W życiu tak mało mamy czasu na miłość   Eldo ♥

forbidden_love dodano: 23 września 2012

"W życiu tak mało mamy czasu na miłość " Eldo ♥

' Mamy tylko kradzione chwile szczęścia  które zbyt szybko mijają. '

forbidden_love dodano: 23 września 2012

' Mamy tylko kradzione chwile szczęścia, które zbyt szybko mijają. '

Chodzi o to by przez głupotę nie zniszczyć tego  co najcenniejsze.

forbidden_love dodano: 23 września 2012

Chodzi o to by przez głupotę nie zniszczyć tego, co najcenniejsze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć