głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niulciaa

no to 'arystokracja spędza walentynki samotnie' :D teksty jestembeznicku dodał komentarz: no to 'arystokracja spędza walentynki samotnie' :D do wpisu 15 luty 2012
Jeszcze czasem o Tobie myślę  jeszcze czasem mam ochotę napisac do Ciebie  jeszcze czasem mam siły i chęci by walczyć o Ciebie . Tak po prostu jeszcze nie zapomniałam .   jestembeznicku

jestembeznicku dodano: 15 luty 2012

Jeszcze czasem o Tobie myślę, jeszcze czasem mam ochotę napisac do Ciebie, jeszcze czasem mam siły i chęci by walczyć o Ciebie . Tak po prostu jeszcze nie zapomniałam . / jestembeznicku

Moja słabość do Ciebie kiedyś mnie wykończy.   eeiiuzalezniasz

jestembeznicku dodano: 15 luty 2012

Moja słabość do Ciebie kiedyś mnie wykończy. / eeiiuzalezniasz

Dopóki nie poznałam Ciebie nie wiedziałam  że tak bardzo można chcieć o kogoś walczyć.   eeiiuzalezniasz

jestembeznicku dodano: 15 luty 2012

Dopóki nie poznałam Ciebie nie wiedziałam, że tak bardzo można chcieć o kogoś walczyć. / eeiiuzalezniasz

Spójrz w jej zapłakane oczy  przytul i nie pozwól więcej cierpieć   eeiiuzalezniasz

jestembeznicku dodano: 15 luty 2012

Spójrz w jej zapłakane oczy, przytul i nie pozwól więcej cierpieć / eeiiuzalezniasz

Dobra Mordeczki dawać plusa komu miłość rozjebała serduchooo. Alaan.

badteenager007 dodano: 15 luty 2012

Dobra Mordeczki dawać plusa komu miłość rozjebała serduchooo.|Alaan.

Poznajemy tysiące ludzi i nikt nas nie wzrusza.Aż w końcu pojawia się ta jedyna osoba .I odmienia nasze życie. Bezpowrotnie !

princeps dodano: 15 luty 2012

Poznajemy tysiące ludzi i nikt nas nie wzrusza.Aż w końcu pojawia się ta jedyna osoba .I odmienia nasze życie. Bezpowrotnie !

       Za co?    Za to   że jesteś   Zawsze byłem    No nie wiem..    A  chciałabys   żebym był?   Takk...    Gdzie i kiedy?   Zawsze ... obok mnie

princeps dodano: 15 luty 2012

;** - Za co? - Za to , że jesteś -Zawsze byłem - No nie wiem.. - A chciałabys ,żebym był? -Takk... - Gdzie i kiedy? -Zawsze ... obok mnie ;**

Mogę?    Ale coo ?    No zakochac się w Tobie .  W Twoich brązowych oczach   włosach    oddechu..    Nie wiem...    No zgódz sie ! Prosze !    Dobrze   ale pamiętaj  nie mogę odejśc w zapomnienie !

princeps dodano: 15 luty 2012

Mogę? - Ale coo ? - No zakochac się w Tobie . W Twoich brązowych oczach , włosach , oddechu.. - Nie wiem... - No zgódz sie ! Prosze ! -Dobrze , ale pamiętaj ,nie mogę odejśc w zapomnienie !

Promienie słońca chcę kraść  by w Twych oczach zajaśniał ich blask.

princeps dodano: 15 luty 2012

Promienie słońca chcę kraść, by w Twych oczach zajaśniał ich blask. ;*

Ty jesteś kimś  kto poda mi kredki  kiedy będę miała ołówek.  zrobi naleśniki z uśmieszkiem z dżemu.  nie będziesz pytał  bo będziesz wiedział.  przejdziesz ze mną na czerwonym świetle.  w ostatniej chwili mi powiesz:   Uważaj! Kałuża.    nadążysz za mną do autobusu.  odpowiesz równo ze mną na jedno pytanie.  będziesz mnie słuchał kiedy coś mówię.  i uśmiechał się  kiedy jestem na Ciebie zła.    i byłabym grzeczna dla Ciebie  przez chwilę.

princeps dodano: 15 luty 2012

Ty jesteś kimś, kto poda mi kredki, kiedy będę miała ołówek. zrobi naleśniki z uśmieszkiem z dżemu. nie będziesz pytał, bo będziesz wiedział. przejdziesz ze mną na czerwonym świetle. w ostatniej chwili mi powiesz: " Uważaj! Kałuża. " nadążysz za mną do autobusu. odpowiesz równo ze mną na jedno pytanie. będziesz mnie słuchał kiedy coś mówię. i uśmiechał się, kiedy jestem na Ciebie zła. ` i byłabym grzeczna dla Ciebie, przez chwilę.

Posłuchaj  jak mi szybko bije Twoje serce...  Tej nocy niebo wydawało się nie mieć żadnej skazy. Siedziałam na mokrym piasku trzymając za rękę mężczyznę swego życia. W powietrzu szczęście tańczyło z miłością  a ja miałam ochotę krzyczeć  że życie jest piękne.  Sprawiasz  że na mojej twarzy pojawia się uśmiech. To takie banalne. Banalny uśmiech  banalne słowa  banalne gesty  które dają niebanalną radość.  Poza tym chciał mieć przywilej znacznie ważniejszej wyłączności. Wyłączność na jej myśli. Chciał  aby tylko o Nim myślała  gdy przeżywa radość  podejmuje decyzje  jest wzruszona lub rozmarzona. Żeby tylko o Nim myślała  gdy słucha muzyki  która ją fascynuje  gdy śmieje się do łez z dowcipu lub płacze rozczulona w kinie. Chciał  aby o Nim myślała  gdy wybiera bieliznę  szminkę  perfumy lub odcień farby do włosów. Żeby tylko o Nim myślała na ulicy  gdy odwraca onieśmielona głowę na widok całującej się pary. Chciał być jej jedyną myślą rano  gdy się budzi  i wieczorem  gdy zasypia.

princeps dodano: 15 luty 2012

Posłuchaj, jak mi szybko bije Twoje serce... Tej nocy niebo wydawało się nie mieć żadnej skazy. Siedziałam na mokrym piasku trzymając za rękę mężczyznę swego życia. W powietrzu szczęście tańczyło z miłością, a ja miałam ochotę krzyczeć, że życie jest piękne. Sprawiasz, że na mojej twarzy pojawia się uśmiech. To takie banalne. Banalny uśmiech, banalne słowa, banalne gesty, które dają niebanalną radość. Poza tym chciał mieć przywilej znacznie ważniejszej wyłączności. Wyłączność na jej myśli. Chciał, aby tylko o Nim myślała, gdy przeżywa radość, podejmuje decyzje, jest wzruszona lub rozmarzona. Żeby tylko o Nim myślała, gdy słucha muzyki, która ją fascynuje, gdy śmieje się do łez z dowcipu lub płacze rozczulona w kinie. Chciał, aby o Nim myślała, gdy wybiera bieliznę, szminkę, perfumy lub odcień farby do włosów. Żeby tylko o Nim myślała na ulicy, gdy odwraca onieśmielona głowę na widok całującej się pary. Chciał być jej jedyną myślą rano, gdy się budzi, i wieczorem, gdy zasypia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć