 |
|
Daj mi plastikowy pierścionek i powiedz, że mnie kochasz.
|
|
 |
|
Po co kłamać, skoro wystarczy mówić prawdę, by nam nie uwierzyli.
|
|
 |
|
Nigdy nie dziel się szczęściem. Nie mów skąd je masz i co sprawiło, że się uśmiechasz. Ludzie, to jebani egoiści i będą chcieli Ci to odebrać, pamiętaj.
|
|
 |
|
Nie boisz się ciemności, boisz się tego, co może w niej być. Nie boisz się wysokości, tylko tego, że spadniesz. Nie boisz się ludzi, którzy są dookoła Ciebie, boisz się ich reakcji. Nie boisz się miłości, boisz się, że nie będzie ona odwzajemniona. Nie boisz się odejścia, boisz się , że nie przyzwyczaisz się do tego, że jego już nie ma. Nie boisz się znowu próbować, boisz się, że skończy się tak jak poprzednio.
|
|
 |
|
I mimo tego, że czasem się kłócimy, wkurzamy na siebie, denerwujemy, dogryzamy i obrażamy, nigdy, przenigdy nie pomyślałam, aby Go zamienić na kogoś innego, bo to właśnie On jest tym, któremu oddałam całą siebie.
|
|
 |
|
Czuję jeszcze oddech Twój
Na rzęsach i na ustach
Nie wiem jak pokonać dzień
Bez Ciebie tak tu pusto.
|
|
 |
|
Miała tyle pragnień, wymagań, oczekiwań, tęsknot.
99 % z nich było nierealnym marzeniem nastolatki,
usilnie błagającej czas o pozostanie dzieckiem..
|
|
 |
|
nie myśl o mnie źle. ja po prostu za dużo straciłam.
|
|
 |
|
If You think he's the right guy fall in love. If he's not keep Your hands off.
|
|
 |
|
You can love more than life, but love is not always enough.
|
|
 |
|
pij, pij (...)
pal, pal (...)
ćpaj, tak ćpaj.
wierz w to, że to pomaga zapomnieć.
wierz jeśli Ci to pomaga.
|
|
|
|