 |
Dla Ciebiecałe wspomnienie, wydziaram dla nas ciarkami na ciele | BUKA ♥
|
|
 |
Niby juz o Tobie nie mysle, niby nie tesknie, niby widok zakochanych par mnie nie rusza, niby na niby.
|
|
 |
Gdy o własnych siłach czasem podnieść się z podłogi było trudniej niż później mieć siłe by przeprosić | Pezet ♥
|
|
 |
Usmiecham sie chodz los drogi nam poplatal oknem wpada troche slonca w centrum warszawy pisze nowy rozdzial na mojej twarzy | VNM ♥
|
|
 |
|
To co do ciebie czuje nie można już w żadnych stopniu nazwać miłością. To uzależnienie i choroba. [Jachcenajamaice]
|
|
 |
"Świat nie skończył się w tamten piątek dwudziestego pierwszego. Nie. Mój świat skończył się wczoraj. Gdy odszedłeś i się nie już nie odwróciłeś."
|
|
 |
Kiedyś bolało, teraz pierdole opinie | KaeN
|
|
 |
Pierdolę życie, zaczynam nowe znów i na parę chwil jestem młodym bogiem . | B.O.K
|
|
 |
Im więcej kopów w dupę tym wyżej lecę, im więcej syfu w oczach tym widzę lepiej ! | B.O.K
|
|
 |
Są ludzie, którym pozwolimy wracać zawsze. Choćby nie wiadomo jak nas zawiedli, i jak bardzo pozwolili nam cierpieć. I mimo, że wywoływali najokropniejszy ból, gdy odchodzili - to wywołują najcudowniejszy uśmiech, gdy wracają.
|
|
 |
Zdzwiwilam sie, nawet nie odpisal. A przeciez to ja mialam byc ta wredna suka bez uczuc. To ja mialam to olewac, zaskoczyl mnie.
|
|
 |
- Pewnie zastanawiasz się w czym jesteś od niej gorsza... ? - ... trafiłaś w dziesiątkę. Czuję się jakby chciał zmienić model na lepszy. - A czy jeśli klucz nie pasuje do zamka to znaczy, że jest zepsuty ? On po prostu uświadomił sobie, że nie pasujecie do siebie, to przykre, ale to nie jest wina żadnego w was. - Ale mówił, że mnie kocha ! - Jesteście w tym wieku, w którym ciągle coś się zmienia. A może gdyby On postanowił zostać z Tobą, może to właśnie Ty za tydzień doszłabyś do wniosku, że nie jesteście sobie pisani.
|
|
|
|