głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niewierzewmilosc

nastawie sobie budzik na 06   06 wtedy z pewnością o mnie pomyślisz.

mamba.x3 dodano: 7 lipca 2011

nastawie sobie budzik na 06 ; 06 wtedy z pewnością o mnie pomyślisz.

Ideą naszej Ery jest żyć na Plusie i krzyczeć Heyah do Samych Swoich .

mamba.x3 dodano: 7 lipca 2011

Ideą naszej Ery jest żyć na Plusie i krzyczeć Heyah do Samych Swoich .

Ławka  świadek milionów spotkań  tysięcy pierwszych pocałunków  setek oczekiwań  dziesiątek rozstań...

mamba.x3 dodano: 7 lipca 2011

Ławka- świadek milionów spotkań, tysięcy pierwszych pocałunków, setek oczekiwań, dziesiątek rozstań...

  Podwyższam skale  nie stoję w miejscu   więc lepiej sobie w głowie zarejestruj  Mam wiarę w sobie  kocham to co robię tu  Nie sprzedam się jak dziwka   nie i chuj.

wenea dodano: 7 lipca 2011

` Podwyższam skale, nie stoję w miejscu, więc lepiej sobie w głowie zarejestruj Mam wiarę w sobie, kocham to co robię tu Nie sprzedam się jak dziwka , nie i chuj. `

typowa czynnością dowodzącą  że podobasz się facetowi jest to  ze ci dokucza.   Kwejk.

africa dodano: 6 lipca 2011

typowa czynnością dowodzącą, że podobasz się facetowi jest to, ze ci dokucza. - Kwejk.

byliśmy na tej samej imprezie. około pierwszej kumpel uniósł w górę pustą butelkę po piwie.   gramy  pytanie albo wyzwanie!   zagaił. usiedliśmy w niedbałym kręgu  kolejne osoby zaczynały kręcenie. w końcu szkło trafiło w Jego dłoń  a kręcąca się butelka w końcu zatrzymała się wskazując na mnie.   wyzwanie.   wymamrotałam. uśmiechnął się do mnie  na co serce zabiło zdecydowanie za szybko. tak dawno tego nie robił.   pocałuj mnie.   polecił mi na co zareagowałam krótkim lękiem. zbliżyłam się do Niego i połączyłam nasze wargi w całość na dobrą minutę  delektując się na powrót Jego bliskością. wróciłam na swoje miejsce i zakręciłam niedbale  przyjmując współczujące spojrzenia znajomych  którzy doskonale wiedzieli jak bolało mnie rozstanie. butelka wykonała ostatni obrót i zatrzymała się  na Nim.   pytanie.   podrapał się po karku. przełknęłam ślinę.   kochasz mnie jeszcze?   wybełkotałam.   jak wariat.   odpowiedział po czym otworzył ramiona ze świadomością  że zaraz się w nich znajdę.

mamba.x3 dodano: 6 lipca 2011

byliśmy na tej samej imprezie. około pierwszej kumpel uniósł w górę pustą butelkę po piwie. - gramy, pytanie albo wyzwanie! - zagaił. usiedliśmy w niedbałym kręgu, kolejne osoby zaczynały kręcenie. w końcu szkło trafiło w Jego dłoń, a kręcąca się butelka w końcu zatrzymała się wskazując na mnie. - wyzwanie. - wymamrotałam. uśmiechnął się do mnie, na co serce zabiło zdecydowanie za szybko. tak dawno tego nie robił. - pocałuj mnie. - polecił mi na co zareagowałam krótkim lękiem. zbliżyłam się do Niego i połączyłam nasze wargi w całość na dobrą minutę, delektując się na powrót Jego bliskością. wróciłam na swoje miejsce i zakręciłam niedbale, przyjmując współczujące spojrzenia znajomych, którzy doskonale wiedzieli jak bolało mnie rozstanie. butelka wykonała ostatni obrót i zatrzymała się, na Nim. - pytanie. - podrapał się po karku. przełknęłam ślinę. - kochasz mnie jeszcze? - wybełkotałam. - jak wariat. - odpowiedział po czym otworzył ramiona ze świadomością, że zaraz się w nich znajdę.
Autor cytatu: definicjamiloscii

nie ogarniam sama siebie już ...

mamba.x3 dodano: 6 lipca 2011

nie ogarniam sama siebie już ...

od jutra zaczną się wakacje  od jutra będzie słońce.

zozolandia dodano: 6 lipca 2011

od jutra zaczną się wakacje, od jutra będzie słońce.

następna bezsenna noc. koleś  działasz mocniej niż kofeina.

africa dodano: 6 lipca 2011

następna bezsenna noc. koleś, działasz mocniej niż kofeina.

no wiem  3 teksty zozolandia dodał komentarz: no wiem ;3 do wpisu 5 lipca 2011
przydałoby się jakieś 36 6 °C obok.  albo chociaż kot.

zozolandia dodano: 5 lipca 2011

przydałoby się jakieś 36,6 °C obok. albo chociaż kot.

ciepłe wieczory  noce w namiotach  książki  imprezy do 4 nad ranem  wycieczki rowerowe  krótkie spodenki  plażówka   wakacyjna miłość  basen  nowi znajomi  ogniska   słońce. = wakacje.

zozolandia dodano: 5 lipca 2011

ciepłe wieczory, noce w namiotach, książki, imprezy do 4 nad ranem, wycieczki rowerowe, krótkie spodenki, plażówka, wakacyjna miłość, basen, nowi znajomi, ogniska , słońce. = wakacje.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć