głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niepowiemwam

jeszcze powiedz mi  że to wszystko nic dla ciebie nie znaczyło.

nielegalnaxdd dodano: 1 kwietnia 2011

jeszcze powiedz mi, że to wszystko nic dla ciebie nie znaczyło.

zajebiste uczucie  gdy dowiadujesz się od innych  że on chce z tobą zerwać.

nielegalnaxdd dodano: 1 kwietnia 2011

zajebiste uczucie, gdy dowiadujesz się od innych, że on chce z tobą zerwać.

a najbardziej wkurwia mnie fakt  że uśmiecha się do niej  tym samym uśmiechem co do mnie  tym który lubiłam najbardziej..

nielegalnaxdd dodano: 1 kwietnia 2011

a najbardziej wkurwia mnie fakt, że uśmiecha się do niej, tym samym uśmiechem co do mnie, tym który lubiłam najbardziej..

Frustrujące pytania  czasem zbędne odpowiedzi. Sens życia jest mega skomplikowany.   raerry

blackstaar dodano: 1 kwietnia 2011

Frustrujące pytania, czasem zbędne odpowiedzi. Sens życia jest mega skomplikowany.// raerry

 To właśnie On skradł jej cały świat...

blackstaar dodano: 1 kwietnia 2011

"To właśnie On skradł jej cały świat..."

Milion powodów żeby uciec. Tysiąc żeby nie wrócić... i to by było na tyle.

blackstaar dodano: 1 kwietnia 2011

Milion powodów żeby uciec. Tysiąc żeby nie wrócić... i to by było na tyle.

Uporczywie próbowała usunąć jego konto ze swojego serca niestety tylko on znał hasło. 	  misiaczek xd

blackstaar dodano: 1 kwietnia 2011

Uporczywie próbowała usunąć jego konto ze swojego serca niestety tylko on znał hasło. misiaczek_xd

Może za kilka lat miniemy się na chodniku  a nawet nie będziemy wiedzieć  a może będzie tak  że się do siebie uśmiechniemy  spojrzymy na siebie ze zdziwieniem i po chwili pójdziemy dalej  jakby nic się nigdy nie stało. Może być też tak  że wpadniemy w sobie w ramiona i odnajdziemy gdzieś to szczęście  którego szukamy. Może będziemy sobie obojętni. Może nie będzie już któregoś z nas. Może zapomnimy. Może będziemy mieć się cały czas w głowach. Chęć odnalezienia pozostanie w nas gdzieś. Może być tak  że poznamy się na nowo kiedyś  gdzieś i pokochamy. Może...  claudiia.xoxo

blackstaar dodano: 1 kwietnia 2011

Może za kilka lat miniemy się na chodniku, a nawet nie będziemy wiedzieć, a może będzie tak, że się do siebie uśmiechniemy, spojrzymy na siebie ze zdziwieniem i po chwili pójdziemy dalej, jakby nic się nigdy nie stało. Może być też tak, że wpadniemy w sobie w ramiona i odnajdziemy gdzieś to szczęście, którego szukamy. Może będziemy sobie obojętni. Może nie będzie już któregoś z nas. Może zapomnimy. Może będziemy mieć się cały czas w głowach. Chęć odnalezienia pozostanie w nas gdzieś. Może być tak, że poznamy się na nowo kiedyś, gdzieś i pokochamy. Może.../ claudiia.xoxo

Punkt 1. kochaj mnie. Punkt 2. nie zostawiaj Punkt 3 . Jestem nieśmiała   ale kocham cię Punkt 4. Jeżeli uważasz że nic do mnie nie czujesz patrz punkt 1 . Jeżeli chcesz mnie zostawić patrz punkt 2. Jeżeli uważasz ze nie okazuje ci uczuć patrz punkt 3 .

blackstaar dodano: 1 kwietnia 2011

Punkt 1. kochaj mnie. Punkt 2. nie zostawiaj Punkt 3 . Jestem nieśmiała , ale kocham cię Punkt 4. Jeżeli uważasz że nic do mnie nie czujesz patrz punkt 1 . Jeżeli chcesz mnie zostawić patrz punkt 2. Jeżeli uważasz ze nie okazuje ci uczuć patrz punkt 3 .

  Miała Go tylko polubić  a zakochała się do granic własnych możliwości. Nawet nie wiedziała  że tak potrafi...

blackstaar dodano: 1 kwietnia 2011

" Miała Go tylko polubić, a zakochała się do granic własnych możliwości. Nawet nie wiedziała, że tak potrafi... "

tamte słońce świeciło dla nas... dziś pada...

blackstaar dodano: 1 kwietnia 2011

tamte słońce świeciło dla nas... dziś pada...

Teoretycznie nie tęsknie  o praktyce nie mówmy.

blackstaar dodano: 31 marca 2011

Teoretycznie nie tęsknie, o praktyce nie mówmy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć