głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niepoprawna_pesymistka

coraz bardziej utwierdzam sie w tym ze uciekł od czegos w pewnym sensie zeby nie cierpiec i nie miec wyrzutów sumienia.

vanilla07 dodano: 23 czerwca 2014

coraz bardziej utwierdzam sie w tym ze uciekł od czegos w pewnym sensie zeby nie cierpiec i nie miec wyrzutów sumienia.

żyj własnym życiem.

vanilla07 dodano: 23 czerwca 2014

żyj własnym życiem.

to Ty zdecydujeszs we wrześniu czy chcesz spróbować od nowa  Ty podejmiesz decyzję. pamiętaj

vanilla07 dodano: 23 czerwca 2014

to Ty zdecydujeszs we wrześniu czy chcesz spróbować od nowa, Ty podejmiesz decyzję. pamiętaj

Co byś czuł  gdybyś wiedział  że osoba  na która teraz patrzysz za chwile odejdzie na zawsze? Że każdy jej gest jest ostatnim? Że ostatni raz widzisz jej uśmiech  że ostatni raz patrzysz w jej oczy i widzisz w nich te cudowne iskierki  które zawsze dawały nadzieję. Że ostatni raz możesz się do niej przytulić i usłyszeć bicie jej serca. Co byś zrobił..?

vanilla07 dodano: 23 czerwca 2014

Co byś czuł, gdybyś wiedział, że osoba, na która teraz patrzysz za chwile odejdzie na zawsze? Że każdy jej gest jest ostatnim? Że ostatni raz widzisz jej uśmiech, że ostatni raz patrzysz w jej oczy i widzisz w nich te cudowne iskierki, które zawsze dawały nadzieję. Że ostatni raz możesz się do niej przytulić i usłyszeć bicie jej serca. Co byś zrobił..?

You know I'd do Almost everything to keep you in my life  Wiesz  że zrobiłbym niemal wszystko  żeby zatrzymać Cie w swoim życiu.

vanilla07 dodano: 23 czerwca 2014

You know I'd do Almost everything to keep you in my life/ Wiesz, że zrobiłbym niemal wszystko, żeby zatrzymać Cie w swoim życiu.

http:  z2.frix.pl frix268 05f990b5002aa0cf4c7c9675 Argov 20Sherry 20  20Dlaczego 20m C4 99 C5 BCczy C5 BAni 20kochaj C4 85 20zo C5 82zy.pdf dlaczego mężczyźni kochają zołzy ? . vanilla07 polecam.

vanilla07 dodano: 23 czerwca 2014

znajdź mnie szybko  zanim znajdzie mnie kto inny.

vanilla07 dodano: 22 czerwca 2014

znajdź mnie szybko, zanim znajdzie mnie kto inny.

chyba źle Cię zrozumiałam. wybacz

vanilla07 dodano: 21 czerwca 2014

chyba źle Cię zrozumiałam. wybacz

tej nocy chce się napić i pójść na parkiet. nie martwić się niczym i nikim. chce mieć wyjebane.

vanilla07 dodano: 21 czerwca 2014

tej nocy chce się napić i pójść na parkiet. nie martwić się niczym i nikim. chce mieć wyjebane.

chciałabym żeby jakiś facet zaczepił mnie w tańcu  bo wtedy zobaczyłabym jak byś zareagował i czy wgl.

vanilla07 dodano: 21 czerwca 2014

chciałabym żeby jakiś facet zaczepił mnie w tańcu, bo wtedy zobaczyłabym jak byś zareagował i czy wgl.

Wyciągnął z torby zdjęcie. Nie chciał mi go pokazać  początkowo walczył o to bym nie dojrzała tego co jest na nim ujęte. Po długich prośbach i okazanym smutku  stanął za mną  objął w pasie i pokazał mi na fotografii dwie osoby. Zamarłam. Spoglądałam na niewiele niższą ode mnie dziewczynę  uśmiechniętą. Pamiętałam ten dzień  wyszła wtedy od fryzjera  więc jej włosy zmieniły kolor na czerwony. Była taka szczęśliwa. Przytulała mnie do siebie a Damian robił w tym czasie zdjęcie. Ta radość  ta energia  ta chęć do życia. W moich oczach pojawiły się łzy. Znowu dostałam wspomnieniami po twarzy  ale za to jakże wspaniałym. Wzięłam zdjęcie do ręki i postawiłam na stoliku w jego salonie  kręcąc z niedowierzaniem głową  że ten wariat tak wiele dla mnie robi. Usiadłam przy fotografii i wpatrywałam się w nią z zachwytem. Nigdy nie lubiłam tego zdjęcia  ale ten urywek chwili sprawia  że należy ono do tych najpiękniejszych. Coś chwyciło mnie za serce. Żal za utraconym czasem  za utraconą szansą.

na_granicy dodano: 21 czerwca 2014

Wyciągnął z torby zdjęcie. Nie chciał mi go pokazać, początkowo walczył o to bym nie dojrzała tego co jest na nim ujęte. Po długich prośbach i okazanym smutku, stanął za mną, objął w pasie i pokazał mi na fotografii dwie osoby. Zamarłam. Spoglądałam na niewiele niższą ode mnie dziewczynę, uśmiechniętą. Pamiętałam ten dzień, wyszła wtedy od fryzjera, więc jej włosy zmieniły kolor na czerwony. Była taka szczęśliwa. Przytulała mnie do siebie a Damian robił w tym czasie zdjęcie. Ta radość, ta energia, ta chęć do życia. W moich oczach pojawiły się łzy. Znowu dostałam wspomnieniami po twarzy, ale za to jakże wspaniałym. Wzięłam zdjęcie do ręki i postawiłam na stoliku w jego salonie, kręcąc z niedowierzaniem głową, że ten wariat tak wiele dla mnie robi. Usiadłam przy fotografii i wpatrywałam się w nią z zachwytem. Nigdy nie lubiłam tego zdjęcia, ale ten urywek chwili sprawia, że należy ono do tych najpiękniejszych. Coś chwyciło mnie za serce. Żal za utraconym czasem, za utraconą szansą.

'zadzwonił bym do Ciebie ale wiem że tego nie chcesz.   wybełkotał że Cię kocham tu jest źle i serio tęsknie.'

vanilla07 dodano: 21 czerwca 2014

'zadzwonił bym do Ciebie ale wiem że tego nie chcesz. wybełkotał że Cię kocham tu jest źle i serio tęsknie.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć