głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nieodwracalniex3

powinniśmy bardziej doceniać rzeczy  które nam się podobają.

brzoskwin.eczka dodano: 21 kwietnia 2013

powinniśmy bardziej doceniać rzeczy, które nam się podobają.

boję się  że z czasem przestaniesz chcieć być ze mną .

brzoskwin.eczka dodano: 21 kwietnia 2013

boję się, że z czasem przestaniesz chcieć być ze mną .

jeśli chce żebyś ktoś coś wiedział to mu to powiem. skoro nie mówie  to znaczy  ze nie chce zeby się ktoś dowiedział.

brzoskwin.eczka dodano: 20 kwietnia 2013

jeśli chce żebyś ktoś coś wiedział to mu to powiem. skoro nie mówie, to znaczy, ze nie chce zeby się ktoś dowiedział.

W spodniach czy w dresie  tęsknię.W aucie czy autobusie  tęsknię. Na dworze czy w domu tęsknię. Na łóżku czy na kanapie  tęsknię. W kuchni czy w pokoju  tęsknię.Jem czy piję  tęsknię. Śpię czy leżę  tęsknię. Idę czy stoję tęsknię.Pod prysznicem czy w wannie  tęsknię.Na rowerze czy motorze  myślę o Tobie. W szkole czy w domu  myślę o Tobie. Przed kompem czy laptopem  myślę o Tobie. Pisząc sms’y czy na gadu myślę o Tobie.W sierpniu czy w maju  myślę o Tobie.Pada czy świeci Słońce myślę o Tobie.Blondynka czy brunetka chcę tylko Ciebie.Wysoka czy niska chcę tylko Ciebie.Z brązowymi oczami czy zielonymi chcę tylko Ciebie.Z imieniem na K czy P chcę tylko Ciebie. Tkwisz we mnie. Moje serce gra rytm naszej piosenki  a usta  usta zawsze czekają na Twoje natomiast żołądek przygotowuję zwrot posiłków gdyby inne usta próbowały zastąpić Twoje.Dłonie są zawsze ciepłe by ogrzać Twoje zawsze zimne.A ja jestem zawsze Twój byś mogła powiedzieć że właśnie ja jestem tym kimś kogo szukałaś przez czas.

zakochana888 dodano: 20 kwietnia 2013

W spodniach czy w dresie, tęsknię.W aucie czy autobusie, tęsknię. Na dworze czy w domu,tęsknię. Na łóżku czy na kanapie, tęsknię. W kuchni czy w pokoju, tęsknię.Jem czy piję, tęsknię. Śpię czy leżę, tęsknię. Idę czy stoję,tęsknię.Pod prysznicem czy w wannie, tęsknię.Na rowerze czy motorze, myślę o Tobie. W szkole czy w domu, myślę o Tobie. Przed kompem czy laptopem, myślę o Tobie. Pisząc sms’y czy na gadu,myślę o Tobie.W sierpniu czy w maju, myślę o Tobie.Pada czy świeci Słońce,myślę o Tobie.Blondynka czy brunetka,chcę tylko Ciebie.Wysoka czy niska,chcę tylko Ciebie.Z brązowymi oczami czy zielonymi,chcę tylko Ciebie.Z imieniem na K czy P,chcę tylko Ciebie. Tkwisz we mnie. Moje serce gra rytm naszej piosenki, a usta, usta zawsze czekają na Twoje,natomiast żołądek przygotowuję zwrot posiłków,gdyby inne usta próbowały zastąpić Twoje.Dłonie są zawsze ciepłe,by ogrzać Twoje zawsze zimne.A ja,jestem zawsze Twój,byś mogła powiedzieć,że właśnie ja jestem tym kimś kogo szukałaś przez czas.
Autor cytatu: skejter

Jestem żywym dowodem na to  że może pęknąć serce. Z miłości i z nienawiści.

brzoskwin.eczka dodano: 18 kwietnia 2013

Jestem żywym dowodem na to, że może pęknąć serce. Z miłości i z nienawiści.
Autor cytatu: niekoffana

mój Pan Idealny? tak  mam Go i nie puszczę.

brzoskwin.eczka dodano: 18 kwietnia 2013

mój Pan Idealny? tak, mam Go i nie puszczę.

wiesz co jest najgorsze? to   ze sama nie wiem co się dzieję i jak się w tej chwili czuje. ale wiem  że niczego nie żałuje.

brzoskwin.eczka dodano: 18 kwietnia 2013

wiesz co jest najgorsze? to , ze sama nie wiem co się dzieję i jak się w tej chwili czuje. ale wiem, że niczego nie żałuje.

nie można mieć wszystkiego na raz  coś kończy się żeby coś mogło trwac . ♥

brzoskwin.eczka dodano: 18 kwietnia 2013

nie można mieć wszystkiego na raz, coś kończy się żeby coś mogło trwac . ♥

ten swiat jest jakis pojebany dzis nie sadzisz?

brzoskwin.eczka dodano: 17 kwietnia 2013

ten swiat jest jakis pojebany dzis,nie sadzisz?

Jedno słowo  jeden gest   jestem cała Twoja.

brzoskwin.eczka dodano: 17 kwietnia 2013

Jedno słowo, jeden gest - jestem cała Twoja.
Autor cytatu: mrs_porazka

Po raz pierwszy uświadomiła sobie  że im mocniej się kocha  tym bardziej się rani. Co gorsze  rani się zarówno drugą osobę  jak i samego siebie.

brzoskwin.eczka dodano: 17 kwietnia 2013

Po raz pierwszy uświadomiła sobie, że im mocniej się kocha, tym bardziej się rani. Co gorsze, rani się zarówno drugą osobę, jak i samego siebie.
Autor cytatu: magical_fate

zdejmę jeansy  a Ty dalej patrzysz mi w oczy .

brzoskwin.eczka dodano: 16 kwietnia 2013

zdejmę jeansy, a Ty dalej patrzysz mi w oczy .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć