głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nieodchodztylko

z czasem przyzwyczajasz się  że jego już nie ma. budzisz się w zimnym łóżku  wstajesz  robisz śniadanie. czasami pomylisz się i zaparzysz kawę w dwóch kubkach  ale poza tym  wszystko jest okej. schowałaś wszystkie wspólne zdjęcia. usunęłaś z pamięci wszystkie cudowne chwile  bo wiesz  że nigdy nie wrócą. wychodzisz do szkoły  spotykasz zakochane pary  ale nie czujesz bólu  bo nie masz serca i uczuć. jesteś zimna  a twój organizm ogrzewa jedynie gorąca czekolada. czytasz książki  analizujesz przyszłość i wymazujesz wszystko z przeszłości. radzisz sobie  bo przecież jego już nie ma i nie łudź się   nie wróci.   notte.

notte dodano: 18 luty 2012

z czasem przyzwyczajasz się, że jego już nie ma. budzisz się w zimnym łóżku, wstajesz, robisz śniadanie. czasami pomylisz się i zaparzysz kawę w dwóch kubkach, ale poza tym, wszystko jest okej. schowałaś wszystkie wspólne zdjęcia. usunęłaś z pamięci wszystkie cudowne chwile, bo wiesz, że nigdy nie wrócą. wychodzisz do szkoły, spotykasz zakochane pary, ale nie czujesz bólu, bo nie masz serca i uczuć. jesteś zimna, a twój organizm ogrzewa jedynie gorąca czekolada. czytasz książki, analizujesz przyszłość i wymazujesz wszystko z przeszłości. radzisz sobie, bo przecież jego już nie ma i nie łudź się - nie wróci. / notte.

tak. przyznaję. jestem mistrzem w niszczeniu i zabijaniu miłości. tak. masz mnie. nie mam uczuć.   notte.

notte dodano: 18 luty 2012

tak. przyznaję. jestem mistrzem w niszczeniu i zabijaniu miłości. tak. masz mnie. nie mam uczuć. / notte.

może gdybym zawróciła i spojrzała na to z innej strony  pozbawiłabym cię cierpienia? a może jestem stworzona by ranić i niszczyć wszelkie uczucia? może wystarczy zakończyć ręczne pisanie głupiego scenariusza? może będzie lepiej  łatwiej  prościej?   notte.

notte dodano: 18 luty 2012

może gdybym zawróciła i spojrzała na to z innej strony, pozbawiłabym cię cierpienia? a może jestem stworzona by ranić i niszczyć wszelkie uczucia? może wystarczy zakończyć ręczne pisanie głupiego scenariusza? może będzie lepiej, łatwiej, prościej? / notte.

Nieważne  co mówili. Byłeś ważniejszy od słów.

onajestkurwa dodano: 18 luty 2012

Nieważne, co mówili. Byłeś ważniejszy od słów.
Autor cytatu: jachcenajamaice

mam seksualne podejście do szkoły   pierdolę ją  .

onajestkurwa dodano: 18 luty 2012

mam seksualne podejście do szkoły - pierdolę ją .
Autor cytatu: martynaaa.em

‎ On Cię kocha.    On kocha każdą.  ?

zozolandia dodano: 18 luty 2012

‎-On Cię kocha. - On kocha każdą. /?

 nie marnuj czasu na kogoś  kto nie ma go dla ciebie.

onajestkurwa dodano: 18 luty 2012

"nie marnuj czasu na kogoś, kto nie ma go dla ciebie." ;)
Autor cytatu: freakyy

  muzyka zagłusza rzeczywistość   dlatego tak bardzo ją kocham .   redsoxpugie

onajestkurwa dodano: 18 luty 2012

, muzyka zagłusza rzeczywistość , dlatego tak bardzo ją kocham . / redsoxpugie

był   jest   będzie frajerem .

onajestkurwa dodano: 18 luty 2012

był , jest , będzie frajerem .
Autor cytatu: proelosiak

Nie mam. :  Ale to samo dotyczy Ciebie i Ty dobrze o tym wiesz :    teksty dreamersoul dodał komentarz: Nie mam. :) Ale to samo dotyczy Ciebie i Ty dobrze o tym wiesz : )) do wpisu 17 luty 2012
ładne! :   teksty dreamersoul dodał komentarz: ładne! : ) do wpisu 17 luty 2012
proszę  nie uśmiechaj się do mnie. próbuję być na Ciebie zła!

iwantbeyour dodano: 17 luty 2012

proszę, nie uśmiechaj się do mnie. próbuję być na Ciebie zła!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć