 |
|
Ucz się na przeszłości, żyj teraźniejszością, patrz w przyszłość.
|
|
 |
|
Podążasz za tym, co czujesz w środku.
|
|
 |
|
Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę.
|
|
 |
|
` , pamiętasz te czasy, za małolata? pierwsza fajka, pierwszy łyk alkoholu, pierwszy joint.. pierwszy pocałunek i ten twój pierwszy raz, pamiętasz? pierwsze "kurwa, ja pierdole"? ja to pamiętam.. wszystko, razem na zawsze, pamiętasz? teraz mijam cie pod blokiem, udajesz, że mnie nie znasz.. odwzajemniam ci to.. człowiek skończyłeś się, byłeś moim bratem! ćpun, alkoholik, kradniesz! jak mogłeś taki się stać? codzienne balety, nowi znajomi.. przepraszam! nienawidzę już twoich słów, twoich gestów. chce spalić wszystkie twoje zdjęcia, zapomnieć o naszych wspólnych wspomnieniach.. dla mnie nie istniejesz już.. brat.. . / . | yo_ziom
|
|
 |
|
Bo zawsze tak jest , gdy czegoś potrzebujesz tego nie ma, a gdy jest Ci obojętne przychodzi samo, nieproszone i wpierdala się w ład życia jaki sobie ułożyłeś .
|
|
 |
|
To niesamowite, że pojawiają się w naszym życiu osoby, które potrafią przysłonić nam resztę świata. Osoby, które można porównać do powietrza, bez którego nie mamy szans na istnienie.
|
|
 |
|
Kiedy zapragniesz stąd uciec, daj mi znać. Nie obiecuję, że Cię zatrzymam, ale mogę pobiec razem z Tobą.
|
|
 |
|
` , jak mamy być grzeczni, skoro jak byliśmy mali, to oglądaliśmy Tarzana, który chodził półnago. Kopciuszek wracał o 12.00 w nocy. Pinokio kłamał. Alladyn był złodziejem. Batman jeździł 320kmh. Królewna Śnieżka mieszkała z 7 chłopakami. Pacman biegał po ciemnej sali i jadł kolorowe pigułki od których dostawał energii. Bolek i Lolek oraz Tola, żyli w trójkącie. Żwirek i Muchomorek byli parą , Kaczor Donald chodził bez majtek. . / . | net.
|
|
 |
|
` , cieszmy się z małych rzeczy czy coś . / . | yo_ziom
|
|
 |
|
` , żadna nienawiść nie zabije uczucia, którym brata darzy brat.. / . | yo_ziom
|
|
 |
|
Nigdy nie dostrzegamy skarbów , które mamy tuż przed oczyma .
Dzieje się tak dlatego - bo ludzie nie wierzą w skarby .
|
|
 |
|
Szukaj w sobie siły, entuzjazmu i namiętności.Żyj najpiękniej jak umiesz. Po swojemu.
|
|
|
|