głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niemamnadziejinaswit

dokładnie.  .  teksty nielegalnamyszaaa dodał komentarz: dokładnie. -.- do wpisu 1 luty 2012
Nie chce już siedzieć całymi dniami na łóżku zamknięta w pokoju  szlochając. Zasadniczo to nigdy nie chciałam. Nie wiem jak długo będę czuła pustkę   a może to nie pustka? Raczej  bardziej zżera mnie świadomość samotności niż pustki. Non stop płacze   lecz to rodzaj smutku  którego nie da się wyrazić łzami i wytłumaczyć słowami. Zgubiłam się pośród setki wspomnień   w życiu absurdu. Tak bardzo chciałabym by ktoś mnie przytulił  ale tak szczerze bez fałszu  czy żalu. Proszę by mnie ktoś docenił za to kim jestem  nie jestem i nie będę  za to co zrobiłam i nie robiłam  nic więcej..

buuum dodano: 1 luty 2012

Nie chce już siedzieć całymi dniami na łóżku zamknięta w pokoju, szlochając. Zasadniczo to nigdy nie chciałam. Nie wiem jak długo będę czuła pustkę , a może to nie pustka? Raczej, bardziej zżera mnie świadomość samotności niż pustki. Non stop płacze , lecz to rodzaj smutku, którego nie da się wyrazić łzami i wytłumaczyć słowami. Zgubiłam się pośród setki wspomnień , w życiu absurdu. Tak bardzo chciałabym by ktoś mnie przytulił, ale tak szczerze bez fałszu, czy żalu. Proszę by mnie ktoś docenił za to kim jestem, nie jestem i nie będę, za to co zrobiłam i nie robiłam, nic więcej..
Autor cytatu: eweliinek96

lubelska szlachta.    teksty nielegalnamyszaaa dodał komentarz: lubelska szlachta. ;> do wpisu 1 luty 2012
moje życie  wady  twoje pretensje  moje wybory  winy  moje konsekwencje.  Eldo

chujcietoobchodzi dodano: 31 stycznia 2012

moje życie, wady, twoje pretensje, moje wybory, winy, moje konsekwencje. |Eldo

Frytki z jednego talerza  wygłodniałe pocałunki  trudne rozmowy  blask świec  stukot deszczu o parapet  dwa ciała otulone swoim ciepłem  świadomość  że nikt nigdy wcześniej. Bicie dwóch serc wciąż w jednym niezmiennym rytmie.   ravennn

chujcietoobchodzi dodano: 31 stycznia 2012

Frytki z jednego talerza, wygłodniałe pocałunki, trudne rozmowy, blask świec, stukot deszczu o parapet, dwa ciała otulone swoim ciepłem, świadomość, że nikt nigdy wcześniej. Bicie dwóch serc wciąż w jednym niezmiennym rytmie. / ravennn

jestem dziewczyną    która na imprezie nie zapomni  że ma chłopaka .

chujcietoobchodzi dodano: 31 stycznia 2012

jestem dziewczyną , która na imprezie nie zapomni, że ma chłopaka .

jeśli Cię boli gdy się z kimś kłócisz to znaczy że naprawdę Ci zależy

chujcietoobchodzi dodano: 30 stycznia 2012

jeśli Cię boli gdy się z kimś kłócisz to znaczy że naprawdę Ci zależy
Autor cytatu: waznajestobecnosc

wiem  że mogę wszystko  ale tylko z Tobą.

chujcietoobchodzi dodano: 30 stycznia 2012

wiem, że mogę wszystko, ale tylko z Tobą.
Autor cytatu: waznajestobecnosc

znasz to uczucie że na kimś ci zależy na prawdę  ale nie kochasz ?

chujcietoobchodzi dodano: 30 stycznia 2012

znasz to uczucie że na kimś ci zależy na prawdę, ale nie kochasz ?
Autor cytatu: waznajestobecnosc

Gdy tracisz sens  nadzieja umiera z nim

buuum dodano: 30 stycznia 2012

Gdy tracisz sens, nadzieja umiera z nim

Najbardziej kochamy osoby których nie mamy .

buuum dodano: 30 stycznia 2012

Najbardziej kochamy osoby których nie mamy .

  Dziewczyno zapomnij o Nim!   A znasz swoje imię?   Pewnie  co za pytanie..   No to kurwa zapomnij.

buuum dodano: 30 stycznia 2012

- Dziewczyno zapomnij o Nim! - A znasz swoje imię? - Pewnie, co za pytanie.. - No to kurwa zapomnij.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć