głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niedasieodkochac

I już nie mów nic  bo tylko zadajesz ból.

disable dodano: 18 luty 2014

I już nie mów nic, bo tylko zadajesz ból.

I czemu to takie nic jest właśnie czymś dla mnie?

r0baczek dodano: 18 luty 2014

I czemu to takie nic jest właśnie czymś dla mnie?

Chyba chcę już umrzeć.

strikingly dodano: 17 luty 2014

Chyba chcę już umrzeć.

Właśnie uświadomiłam sobie  że z każdym kolejnym dniem nienawidzę siebie i swojego życia coraz bardziej.

strikingly dodano: 17 luty 2014

Właśnie uświadomiłam sobie, że z każdym kolejnym dniem nienawidzę siebie i swojego życia coraz bardziej.

wiesz  wróciły do mnie sny   nauczyłam się zasypiać  i powoli oduczam się co to bezsenne noce. dziś priorytetem w moim życiu jest szczęście i bezpieczeństwo   a odnajduję je w Jego ramionach. jestem spokojniejsza  nauczyłam się panować nad emocjami  chociaż kiedyś miałam z tym tak ogromny problem. zmieniłam się troszeczkę   chyba wydoroślałam  a może po prostu zrozumiałam na czym tak na prawdę polega życie.   kissmyshoes

cooookies dodano: 17 luty 2014

wiesz, wróciły do mnie sny - nauczyłam się zasypiać, i powoli oduczam się co to bezsenne noce. dziś priorytetem w moim życiu jest szczęście i bezpieczeństwo - a odnajduję je w Jego ramionach. jestem spokojniejsza, nauczyłam się panować nad emocjami, chociaż kiedyś miałam z tym tak ogromny problem. zmieniłam się troszeczkę - chyba wydoroślałam, a może po prostu zrozumiałam na czym tak na prawdę polega życie. / kissmyshoes

Pamiętam Twój wyraz twarzy  gdy rozmyślałeś. Pamiętam  jak bardzo rozchylałeś kąciki warg uśmiechając się do mnie. Pamiętam każde Twoje spojrzenie  którym mnie obrzucałeś. Pamiętam jak wyglądały Twoje usta tuż przez i tuż po pocałunku. Pamiętam ich smak. Mimo że już nigdy nie będzie Cię w moich ramionach  zawsze będziesz w moim sercu.

disable dodano: 17 luty 2014

Pamiętam Twój wyraz twarzy, gdy rozmyślałeś. Pamiętam, jak bardzo rozchylałeś kąciki warg uśmiechając się do mnie. Pamiętam każde Twoje spojrzenie, którym mnie obrzucałeś. Pamiętam jak wyglądały Twoje usta tuż przez i tuż po pocałunku. Pamiętam ich smak. Mimo że już nigdy nie będzie Cię w moich ramionach, zawsze będziesz w moim sercu.

Lepiej Ci tak jak jest teraz?

disable dodano: 17 luty 2014

Lepiej Ci tak jak jest teraz?

2. LUDZIE! nie probujcie nikogo zmieniac. skoro kogos pokochaliście takimi  jakimi sa  to niech tak zostanie. nawet nie wiecie  jak latwo jest przekroczyc granice i wszystko spierdolic. „Przepraszam Cię za to  że chciałam byś był tym  kim chce i mówił to  co chce.”

disable dodano: 17 luty 2014

2. LUDZIE! nie probujcie nikogo zmieniac. skoro kogos pokochaliście takimi, jakimi sa, to niech tak zostanie. nawet nie wiecie, jak latwo jest przekroczyc granice i wszystko spierdolic. „Przepraszam Cię za to, że chciałam byś był tym, kim chce i mówił to, co chce.”

1. Dawid  to do Ciebie. chociaz nie wiem  czy tu jeszcze zagladasz  czy jeszcze wgl o mnie myslisz. nie wiem  ale mam nadzieje  ze jednak jakis impuls sprawi  ze tu wejdziesz i to przeczytasz. od razu przepraszam  ze Ci tego nie powiem prosto w oczy ani nie napisze osobiście  ale po prostu.. nie chce  zbyt bardzo się boje. walentynki to mialo być nasze święto  wiesz? za kilka dni bylby nasz 3 rok.. tyle razem przeszliśmy. myślałam  ze nic nas nie jest w stanie zniszczyc. zreszta.. chciałam Cie po prostu ten ostatni raz przeprosic. przeprosic za to  ze nie potrafiłam zaakceptowac tylu spraw  ze nie chciałam pojsc na kompromis. oboje byliśmy uparci i woleliśmy się stracic  niż zmienic. nie wiem jak Ty  ale ja zaluje. zaluje z całego serca. teraz zrozumiałam  po czasie to kurwa zrozumiałam  ze nie można być z kims dla wygody. ze trzeba akceptowac tak samo zalety  jak i wady. pogodzic się z nimi. bo przeciez za nie również Cie kochałam.

disable dodano: 17 luty 2014

1. Dawid, to do Ciebie. chociaz nie wiem, czy tu jeszcze zagladasz, czy jeszcze wgl o mnie myslisz. nie wiem, ale mam nadzieje, ze jednak jakis impuls sprawi, ze tu wejdziesz i to przeczytasz. od razu przepraszam, ze Ci tego nie powiem prosto w oczy ani nie napisze osobiście, ale po prostu.. nie chce, zbyt bardzo się boje. walentynki to mialo być nasze święto, wiesz? za kilka dni bylby nasz 3 rok.. tyle razem przeszliśmy. myślałam, ze nic nas nie jest w stanie zniszczyc. zreszta.. chciałam Cie po prostu ten ostatni raz przeprosic. przeprosic za to, ze nie potrafiłam zaakceptowac tylu spraw, ze nie chciałam pojsc na kompromis. oboje byliśmy uparci i woleliśmy się stracic, niż zmienic. nie wiem jak Ty, ale ja zaluje. zaluje z całego serca. teraz zrozumiałam, po czasie to kurwa zrozumiałam, ze nie można być z kims dla wygody. ze trzeba akceptowac tak samo zalety, jak i wady. pogodzic się z nimi. bo przeciez za nie również Cie kochałam.

boję się  że ostatecznie albo zostanę sama albo znienawidzę siebie do końca. będę żyła na pustkowiu  z dala od ludzi  sama ze swoimi lękami  myślami  nieuzasadnionym strachem. sam na sam z paranoją  ze swoim wariactwem. smutna i przerażona. bez reszty żałosna.   otrzepsiezkurzu

strikingly dodano: 16 luty 2014

boję się, że ostatecznie albo zostanę sama albo znienawidzę siebie do końca. będę żyła na pustkowiu, z dala od ludzi, sama ze swoimi lękami, myślami, nieuzasadnionym strachem. sam na sam z paranoją, ze swoim wariactwem. smutna i przerażona. bez reszty żałosna. ~ otrzepsiezkurzu

Jeżeli nie możesz zrobić wszystko dla miłości to w takim razie to nie jest miłość   i.need.you

i.need.you dodano: 16 luty 2014

Jeżeli nie możesz zrobić wszystko dla miłości to w takim razie to nie jest miłość / i.need.you

Każdy z nas popełnia wiele błędów  ale strata ludzi  którzy są dla Ciebie ważni to nie błąd a koniec świata   i.need.you

i.need.you dodano: 16 luty 2014

Każdy z nas popełnia wiele błędów, ale strata ludzi, którzy są dla Ciebie ważni to nie błąd a koniec świata / i.need.you

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć