głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niebojsie

A jeśli kiedyś będziesz chciał ode mnie odejść  to złapię rękaw Twojej bluzy i nie puszczę go. Za bardzo mój jesteś.

climb dodano: 14 lipca 2013

A jeśli kiedyś będziesz chciał ode mnie odejść, to złapię rękaw Twojej bluzy i nie puszczę go. Za bardzo mój jesteś.

Mogłabym nie spać tylko po to  żeby słuchać jak oddychasz.

climb dodano: 14 lipca 2013

Mogłabym nie spać tylko po to, żeby słuchać jak oddychasz.

I wyobraź sobie  że co drugie bicie mojego serca należy do Ciebie.

climb dodano: 14 lipca 2013

I wyobraź sobie, że co drugie bicie mojego serca należy do Ciebie.

Nie wyobrażam sobie innych ust  które mogłyby mnie całować.

climb dodano: 14 lipca 2013

Nie wyobrażam sobie innych ust, które mogłyby mnie całować.

A dziś Cię kocham o całe wczoraj mocniej.

climb dodano: 14 lipca 2013

A dziś Cię kocham o całe wczoraj mocniej.

jeżeli nigdy nie spróbujesz czekolady  w życiu nie najdzie Cię na nią ochota. jeżeli nigdy nie będziesz dla niego ważna  Twoje serce nie zdechnie jak mucha na parapecie  kiedy nagle przestaniesz być.

abstracion dodano: 13 lipca 2013

jeżeli nigdy nie spróbujesz czekolady, w życiu nie najdzie Cię na nią ochota. jeżeli nigdy nie będziesz dla niego ważna, Twoje serce nie zdechnie jak mucha na parapecie, kiedy nagle przestaniesz być.

nie miało dla mnie znaczenia to  że nadal miałam na sobie piżamę  ani to  że mój rozmazany makijaż nadawał mi wygląd klauna. szłam przed siebie. do windy  gdzie na jednym z pięter wsiadł sąsiad z przerażeniem spojrzawszy na mnie  miałam wrażenie że dzwoni na pogotowie psychiatryczne  kiedy niechybnie obrócił się i zaczął stukać w klawiaturę telefonu zakrywając cały aparat. wysiadłam. lało jak z cebra  ale co to dla mnie. szłam  nie widząc niczego przed sobą  z trudnością otwierałam oczy zważając na litry wlewającego się deszczu w moje oczy. światła  to to. stanęłam  ale każde z aut nieudolnie mnie wymijało trąbiąc jak na frustratkę  którą rzeczywiście mnie sprawiłeś. więc położyłam się. jak zawsze  wtedy kiedy wbijałeś mi w serce kolejną szpilkę a ja chowałam się pod łożkiem zanosząc płaczem. tym razem wbileś mi nóż. tym razem położyłam się na ulicy. tym razem  nawet nie zdążyłam zapłakać.

abstracion dodano: 13 lipca 2013

nie miało dla mnie znaczenia to, że nadal miałam na sobie piżamę, ani to, że mój rozmazany makijaż nadawał mi wygląd klauna. szłam przed siebie. do windy, gdzie na jednym z pięter wsiadł sąsiad z przerażeniem spojrzawszy na mnie, miałam wrażenie że dzwoni na pogotowie psychiatryczne, kiedy niechybnie obrócił się i zaczął stukać w klawiaturę telefonu zakrywając cały aparat. wysiadłam. lało jak z cebra, ale co to dla mnie. szłam, nie widząc niczego przed sobą, z trudnością otwierałam oczy zważając na litry wlewającego się deszczu w moje oczy. światła, to to. stanęłam, ale każde z aut nieudolnie mnie wymijało trąbiąc jak na frustratkę, którą rzeczywiście mnie sprawiłeś. więc położyłam się. jak zawsze, wtedy kiedy wbijałeś mi w serce kolejną szpilkę a ja chowałam się pod łożkiem zanosząc płaczem. tym razem wbileś mi nóż. tym razem położyłam się na ulicy. tym razem, nawet nie zdążyłam zapłakać.

nie umiem żyć z nim  nie umiem żyć bez niego.

abstracion dodano: 13 lipca 2013

nie umiem żyć z nim, nie umiem żyć bez niego.

Nigdy nie zapomnę tego uczucia  tych dreszczy na całym ciele które towarzyszyły mi kiedy trzymałeś moją dłoń .  k

kropeczka7127 dodano: 13 lipca 2013

Nigdy nie zapomnę tego uczucia, tych dreszczy na całym ciele które towarzyszyły mi kiedy trzymałeś moją dłoń ./[k]

To był moment kiedy zdałam sobie sprawę  że właśnie Ciebie chce   k

kropeczka7127 dodano: 13 lipca 2013

To był moment kiedy zdałam sobie sprawę, że właśnie Ciebie chce /[k]

Patrze na Ciebie i wierzę  że mógłbyś być mój.   k

kropeczka7127 dodano: 13 lipca 2013

Patrze na Ciebie i wierzę, że mógłbyś być mój. /[k]

'Jeśli umiesz pływać nie bój się wypaść za burtę   żeby rzeka miłości niosła Cię ze swoim nurtem.'

mya dodano: 13 lipca 2013

'Jeśli umiesz pływać nie bój się wypaść za burtę, żeby rzeka miłości niosła Cię ze swoim nurtem.'

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć