głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika neverthink

przez Ciebie znienawidziłam nawet swoje ulubione perfumy. mówiłeś  że są tak słodkie jak ja.

facees dodano: 6 luty 2011

przez Ciebie znienawidziłam nawet swoje ulubione perfumy. mówiłeś, że są tak słodkie jak ja.

nie jestem taka jak inne dziewczyny. nie stoję w oknie  trzymając w rękach ciepłe kakao. mi wystarczy szklanka  woda gazowana i sok malinowy. nie zachwycam się piosenkami Jonasów i Miley Cyrus. ja wolę posłuchać słonia czy piha  pobluzgać przy okazji i mieć cały świat w dupie. ja nie będę się zmieniać  bo nie potrafię. jestem arogancka  a ty to musisz zaakceptować mimo wszystko i wbrew wszystkiemu  ot tak.   malynoowa.

facees dodano: 5 luty 2011

nie jestem taka jak inne dziewczyny. nie stoję w oknie, trzymając w rękach ciepłe kakao. mi wystarczy szklanka, woda gazowana i sok malinowy. nie zachwycam się piosenkami Jonasów i Miley Cyrus. ja wolę posłuchać słonia czy piha, pobluzgać przy okazji i mieć cały świat w dupie. ja nie będę się zmieniać, bo nie potrafię. jestem arogancka, a ty to musisz zaakceptować mimo wszystko i wbrew wszystkiemu, ot tak. / malynoowa.

napadł mnie. miłością mnie napadł   tak po prostu. bez pytania  czy chcę.   fejs.

introductingme dodano: 5 luty 2011

napadł mnie. miłością mnie napadł - tak po prostu. bez pytania, czy chcę. / fejs.

przytulanie wytwarza hormony szczęścia  które powodują zanik agresji interpersonalnej i spowalniają proces starzenia się komórek. przytulisz mnie?   fejs.

introductingme dodano: 5 luty 2011

przytulanie wytwarza hormony szczęścia, które powodują zanik agresji interpersonalnej i spowalniają proces starzenia się komórek. przytulisz mnie? / fejs.

jak nic znudzona światem   wyrzucasz do kosza wczorajsze sny.   myslovitz.

introductingme dodano: 5 luty 2011

jak nic znudzona światem, wyrzucasz do kosza wczorajsze sny. / myslovitz.

ostatni raz  jak wolni kochankowie   ostatni raz  wtuleni w szarość gwiazd.   myslovitz.

introductingme dodano: 5 luty 2011

ostatni raz, jak wolni kochankowie, ostatni raz, wtuleni w szarość gwiazd. / myslovitz.

ktoś zabiera cie kolejny raz  gdy już czuje  ze mogę cie mieć.   myslovitz.

introductingme dodano: 5 luty 2011

ktoś zabiera cie kolejny raz gdy już czuje, ze mogę cie mieć. / myslovitz.

z biegiem czasu życie przestaje być proste   nie jest tak łatwo jak mogło by się wydawać.   znowuty.

introductingme dodano: 5 luty 2011

z biegiem czasu życie przestaje być proste, nie jest tak łatwo jak mogło by się wydawać. / znowuty.

nie ma zapasu sił  chęci zaczynamy się różnić   przestajemy na tych samych falach nadawać.   znowuty.

introductingme dodano: 5 luty 2011

nie ma zapasu sił, chęci zaczynamy się różnić, przestajemy na tych samych falach nadawać. / znowuty.

mimo że do celu jeszcze daleko  szczęśliwy jestem.   grubson.

introductingme dodano: 5 luty 2011

mimo że do celu jeszcze daleko, szczęśliwy jestem. / grubson.

nie łam się będzie dobrze  wiem łatwo powiedzieć   ale lepiej mieć nadzieję  niż siedzieć i nic nie mieć.   grubson.

introductingme dodano: 5 luty 2011

nie łam się będzie dobrze, wiem łatwo powiedzieć, ale lepiej mieć nadzieję, niż siedzieć i nic nie mieć. / grubson.

chciałbyś nie wiedzieć a najlepiej zniknąć   mam klucz dla ciebie  chodź naprawimy wszystko.   grubson.

introductingme dodano: 5 luty 2011

chciałbyś nie wiedzieć a najlepiej zniknąć, mam klucz dla ciebie, chodź naprawimy wszystko. / grubson.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć