głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika natalo0osia

I czasem   przychodzi taki moment w życiu człowieka  że trzeba zrezygnować   zapomnieć   pójść na przód . I nieważne jak cholernie by ci zależało   jak trudne by to było . Po prostu trzeba ..

joasiaaa813 dodano: 2 luty 2011

I czasem , przychodzi taki moment w życiu człowieka ,że trzeba zrezygnować , zapomnieć , pójść na przód . I nieważne jak cholernie by ci zależało , jak trudne by to było . Po prostu trzeba ..

Czy nie uważasz  że gdyby wtedy choć na chwilę  zwolniło się tempo  sprawy potoczyłyby się inaczej? nie popłynęłyby wówczas łzy  a tamtej nocy spałabym spokojnie. nie byłoby wiecznego strachu i wyrzutów sumienia  ale teraz gdy to wszystko się stało  jest mi to obojętne  czy istniejemy dla siebie czy nie.

joasiaaa813 dodano: 2 luty 2011

Czy nie uważasz, że gdyby wtedy choć na chwilę, zwolniło się tempo, sprawy potoczyłyby się inaczej? nie popłynęłyby wówczas łzy, a tamtej nocy spałabym spokojnie. nie byłoby wiecznego strachu i wyrzutów sumienia, ale teraz gdy to wszystko się stało, jest mi to obojętne, czy istniejemy dla siebie czy nie.

Z prawdą lepiej nie eksperymentować. Nie da się jej ukryć. Czasem pozwala ukryć się pozorami i jakiś czas siedzi cicho w ukryciu  ale oddycha  żyje i czeka. W którymś momencie okrywająca ją fikcja zlezie płatami jak stara farba i gdy nie jesteśmy na to przygotowani  prawda wypłynie na wierzch.

joasiaaa813 dodano: 2 luty 2011

Z prawdą lepiej nie eksperymentować. Nie da się jej ukryć. Czasem pozwala ukryć się pozorami i jakiś czas siedzi cicho w ukryciu, ale oddycha, żyje i czeka. W którymś momencie okrywająca ją fikcja zlezie płatami jak stara farba i gdy nie jesteśmy na to przygotowani, prawda wypłynie na wierzch.

ale zauważ   jedno warto wiedzieć   rozumiejąc innych   rozumiesz siebie .

joasiaaa813 dodano: 2 luty 2011

ale zauważ , jedno warto wiedzieć , rozumiejąc innych , rozumiesz siebie .

Niestety   nie mam nawet takiej siły   żeby zatrzymać czas chociaż na pół godziny .

joasiaaa813 dodano: 2 luty 2011

Niestety , nie mam nawet takiej siły , żeby zatrzymać czas chociaż na pół godziny .

Tak samo rani słowo jak i brak powagi słów .

joasiaaa813 dodano: 2 luty 2011

Tak samo rani słowo jak i brak powagi słów .

My jesteśmy tacy sami jak cały ten świat   bo mamy serca i nadzieje jak każdy z was   tak samo chcemy się śmiać i dalej iść bardziej niż upadać .

joasiaaa813 dodano: 2 luty 2011

My jesteśmy tacy sami jak cały ten świat , bo mamy serca i nadzieje jak każdy z was , tak samo chcemy się śmiać i dalej iść bardziej niż upadać .

Z biegiem czasu życie przestaje być proste   nie jest tak łatwo jak mogło by się wydawać

joasiaaa813 dodano: 2 luty 2011

Z biegiem czasu życie przestaje być proste , nie jest tak łatwo jak mogło by się wydawać

  mówił że życie jest cholernie trudne. miał rację.

joasiaaa813 dodano: 2 luty 2011

, mówił że życie jest cholernie trudne. miał rację.

bo ja nie chce być  ja chce żyć.

joasiaaa813 dodano: 2 luty 2011

bo ja nie chce być, ja chce żyć.

Mój pieprzony ideał ma ciemne oczy  robi słodkie minki. Uwielbiam każdy dzień spędzony z nim i podczas pisania sms i na gg  czy niby śmiesznej dla kogoś rozmowy przez telefon. Uwielbiam Jego całego. Jego głos  spojrzenie. Może to śmieszne  ale już powoli nie potrafię sobie wyobrazić  że mogę go stracić na zawsze. Chwila rozstania się z nim jest dla mnie wiecznością... Ej ! Jesteś częścią mnie już  czy Ci się to podoba czy nie!

joasiaaa813 dodano: 2 luty 2011

Mój pieprzony ideał ma ciemne oczy, robi słodkie minki. Uwielbiam każdy dzień spędzony z nim i podczas pisania sms i na gg, czy niby śmiesznej dla kogoś rozmowy przez telefon. Uwielbiam Jego całego. Jego głos, spojrzenie. Może to śmieszne, ale już powoli nie potrafię sobie wyobrazić, że mogę go stracić na zawsze. Chwila rozstania się z nim jest dla mnie wiecznością... Ej ! Jesteś częścią mnie już, czy Ci się to podoba czy nie!

ja naprawdę nie mam wystarczająco wysokiej samooceny   żeby ze spokojem wysłuchiwać Cię   gdy nawijasz mi o najlepszych dziewczynach   które poznałeś zeszłej nocy . naprawdę nie chcę widzieć tych pieprzonych kurwików w twoich oczach   gdy opowiadasz o ich zgrabnych nogach i cudownych ustach . co ja mam wtedy ci mówić ? mam przytakiwać   gdy wszystko się we mnie gotuje z cholernej zazdrości ? wiem   że nie jestem dla ciebie wystarczająco dobra   więc proszę   nie dobijaj mnie bardziej

sunblush dodano: 31 stycznia 2011

ja naprawdę nie mam wystarczająco wysokiej samooceny , żeby ze spokojem wysłuchiwać Cię , gdy nawijasz mi o najlepszych dziewczynach , które poznałeś zeszłej nocy . naprawdę nie chcę widzieć tych pieprzonych kurwików w twoich oczach , gdy opowiadasz o ich zgrabnych nogach i cudownych ustach . co ja mam wtedy ci mówić ? mam przytakiwać , gdy wszystko się we mnie gotuje z cholernej zazdrości ? wiem , że nie jestem dla ciebie wystarczająco dobra , więc proszę - nie dobijaj mnie bardziej

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć