 |
|
Jako mała dziewczynka marzyłam o Księciu z bajki, jako nastolatka o wytatuowanym chuliganie a teraz i zawsze będę marzyła o Tobie.
|
|
 |
|
Zjawił się ktoś, kto pokochał mnie taką, jak jestem. Zaakceptował moje wady i nawyki. Zjawił się ktoś, kto powiedział, że jestem najpiękniejszym cudem świata. Powiedział, że mnie kocha ponad wszystko. Zjawił się ktoś, kto stwierdził, że nie może żyć beze mnie. Stwierdził, że jestem idealna. Zjawił się ktoś, kogo pokochałam całym sercem.
|
|
 |
Ajćć , jak ja go uwielbiam ♥
|
|
 |
if it still hurts, you still care .
|
|
 |
przykre , nawet bardzo . :)))
|
|
 |
Nie pozwoliłam wczoraj temu kolesiowi się pocałować dlatego, że mi się podobał, ale dlatego, że przez ułamek sekundy czułam się znów szczęśliwa.
|
|
 |
Swoim uśmiechem otwierasz niebo .
|
|
 |
Chcę , żeby zawsze już tak było i nigdy już się to nie zmieniło , gdy mówimy my to znaczy Ja i Ty . Już zawsze na zawsze.
|
|
 |
|
Nie musicie o mnie pamiętać , tylko nie przypominajcie sobie o mnie , gdy znajdziecie się w potrzebie . | dzyndzelek
|
|
 |
|
Tylko do siebie możesz mieć pretensje. Twój wybór, twój ból. Ponosisz konsekwencje. [PEZET]
|
|
 |
a gdybyś tak umarł z tęsknoty za tym co dla ciebie nie osiągalne jak pierdolony Narcyz. | choohe
|
|
|
|