głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nadziejaszczesliwa

Chcę być tam  gdzie Ty jesteś teraz.

wdycham_dym dodano: 25 września 2013

Chcę być tam, gdzie Ty jesteś teraz.

jest we mnie teraz coś  co w każdej chwili może wybuchnąć łzami.

vanilla07 dodano: 24 września 2013

jest we mnie teraz coś, co w każdej chwili może wybuchnąć łzami.

If you wanna know  You wounded me  You wounded me down to the bone.

vanilla07 dodano: 23 września 2013

If you wanna know You wounded me You wounded me down to the bone.

nie wiem czy wiesz czy nie  ale zraniłeś mnie do szpiku kości  i to po raz drugi. dałam Ci dwa razy szanse  a Ty jej nie wykorzystałeś.

vanilla07 dodano: 23 września 2013

nie wiem czy wiesz czy nie, ale zraniłeś mnie do szpiku kości, i to po raz drugi. dałam Ci dwa razy szanse, a Ty jej nie wykorzystałeś.

nie wiem czy kiedykolwiek będę potrafiła spojrzeć Ci w oczy i z Tobą normalnie rozmawiać  jak kiedyś.

vanilla07 dodano: 23 września 2013

nie wiem czy kiedykolwiek będę potrafiła spojrzeć Ci w oczy i z Tobą normalnie rozmawiać, jak kiedyś.

nie chciałabym kończyć naszej znajomości  bo nie poznaliśmy się po to by o sobie zapomnieć  ale tez nie wiem czy bym potrafiła rozmawiać z Tobą jak kiedyś.

vanilla07 dodano: 23 września 2013

nie chciałabym kończyć naszej znajomości, bo nie poznaliśmy się po to by o sobie zapomnieć, ale tez nie wiem czy bym potrafiła rozmawiać z Tobą jak kiedyś.

pierwsza dana przez nas szansa człowiekowi jest wyrazem zaufania. druga   nadziei  a trzecia   naiwności.

vanilla07 dodano: 22 września 2013

pierwsza dana przez nas szansa człowiekowi jest wyrazem zaufania. druga - nadziei, a trzecia - naiwności.

to musi być coś więcej niż chemia  która napędza organizm   mamy serca by kochać  uczucia by móc je ranić.

vanilla07 dodano: 22 września 2013

to musi być coś więcej niż chemia, która napędza organizm, mamy serca by kochać, uczucia by móc je ranić.

'nie moge pojac jak Ty mozesz byc tam skoro jestes tu  w moim sercu' anonim.

vanilla07 dodano: 22 września 2013

'nie moge pojac jak Ty mozesz byc tam-skoro jestes tu, w moim sercu' anonim.

gdybym wiedziała  że umrę jutro bez zastanowienia pojechała bym do Ciebie.  powiedziałabym  że Cię kocham i że nigdy nie było w moim życiu ważniejszej osoby. patrzyłabym w Twoje oczy. wdychała Twój zapach. całowałabym Twoje usta. siedziałabym wtulona w Twoje ramiona aż do ostatniego oddechu.  chyba nawet wierzyłabym  że jesteś w stanie mnie ocalić.

vanilla07 dodano: 22 września 2013

gdybym wiedziała, że umrę jutro bez zastanowienia pojechała bym do Ciebie. powiedziałabym, że Cię kocham i że nigdy nie było w moim życiu ważniejszej osoby. patrzyłabym w Twoje oczy. wdychała Twój zapach. całowałabym Twoje usta. siedziałabym wtulona w Twoje ramiona aż do ostatniego oddechu. chyba nawet wierzyłabym, że jesteś w stanie mnie ocalić.

jak najbardziej prawdziwe. teksty vanilla07 dodał komentarz: jak najbardziej prawdziwe. do wpisu 21 września 2013
a jutro znów mi powiesz  że to nie ma sensu i pewnie skończę z wódką znów w tym samym miejscu.

vanilla07 dodano: 21 września 2013

a jutro znów mi powiesz, że to nie ma sensu i pewnie skończę z wódką znów w tym samym miejscu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć