głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nacpana_marzeniami

Jeżeli nie potrafisz zrozumieć mego milczenia nigdy nie zrozumiesz moich słów.

faaasolka dodano: 6 marca 2015

Jeżeli nie potrafisz zrozumieć mego milczenia nigdy nie zrozumiesz moich słów.

Płynące z głębi serca  zapisane do końca życia   wspomnienia

faaasolka dodano: 6 marca 2015

Płynące z głębi serca, zapisane do końca życia - wspomnienia

Życie jest za krótkie  by codziennie rano budzić się z pretensjami do całego świata.

faaasolka dodano: 6 marca 2015

Życie jest za krótkie, by codziennie rano budzić się z pretensjami do całego świata.

Mam taki bałagan w głowie że czasem ciężko mi go uporządkować :D

faaasolka dodano: 6 marca 2015

Mam taki bałagan w głowie że czasem ciężko mi go uporządkować :D

 Wspomnę o Tobie  gdy będę płakać . Gdy nad falami  deszcz się rozpada

faaasolka dodano: 6 marca 2015

"Wspomnę o Tobie, gdy będę płakać . Gdy nad falami, deszcz się rozpada"

Zazdrość  szczerość czy kurwo o co chodzi   od chuja chujowych gośći   z dupy szpądzicielki   farmazonów nośnik  dość ich  nie pozdrawiam. !!

zmadrzeej dodano: 6 marca 2015

Zazdrość, szczerość czy kurwo o co chodzi, od chuja chujowych gośći, z dupy szpądzicielki, farmazonów nośnik, dość ich, nie pozdrawiam. !!

słyszałam że jesteś mym wrogiem   i że życzysz mi źle więc ja też źle życzę tobie.  Co to kurwa za leszcz  co oczernia bez powodu  i chce cię widzieć na dnie bo sam puka w nie od spodu.  Niech zgadnę to zazdrość  chciałabyś być w moich butach

zmadrzeej dodano: 6 marca 2015

słyszałam że jesteś mym wrogiem, i że życzysz mi źle więc ja też źle życzę tobie. Co to kurwa za leszcz, co oczernia bez powodu i chce cię widzieć na dnie bo sam puka w nie od spodu. Niech zgadnę to zazdrość, chciałabyś być w moich butach

  ...  nie śmiał dotknąć własnego ciała. Czuł ją ciągle przy sobie  aż po czubki włosów wypełniony był owym dziwnym  cięższym od ołowiu  boleśniejszym od męki umierania  słodszym od najpiękniejszych wierszy uczuciem  jakie daje noc z kimś  na kogo czekało się przez tysiące chwil  kogo pragnęło się przez wiele bezsennych nocy  kogo widziało się w każdej na ulicy spotkanej twarzy  kogo oczekiwało się przy każdym pukaniu do własnych drzwi  przez kogo nienawidziło się nieba  ziemi i ludzi  i przez kogo kochało się wszystko.

wdycham_dym dodano: 5 marca 2015

"[...] nie śmiał dotknąć własnego ciała. Czuł ją ciągle przy sobie; aż po czubki włosów wypełniony był owym dziwnym, cięższym od ołowiu, boleśniejszym od męki umierania, słodszym od najpiękniejszych wierszy uczuciem, jakie daje noc z kimś, na kogo czekało się przez tysiące chwil, kogo pragnęło się przez wiele bezsennych nocy, kogo widziało się w każdej na ulicy spotkanej twarzy, kogo oczekiwało się przy każdym pukaniu do własnych drzwi; przez kogo nienawidziło się nieba, ziemi i ludzi; i przez kogo kochało się wszystko."

Każdy pocałunek traktuj  jak małą przysięgę tego  że kocham Cię i jestem tylko dla Ciebie. Patrz na to  jak  na obietnicę  że chcę dać Ci z siebie wszystko  co najlepsze.

wdycham_dym dodano: 5 marca 2015

Każdy pocałunek traktuj, jak małą przysięgę tego, że kocham Cię i jestem tylko dla Ciebie. Patrz na to, jak na obietnicę, że chcę dać Ci z siebie wszystko, co najlepsze.

 Coś mam w środku spierdolone. Na amen.

wdycham_dym dodano: 4 marca 2015

"Coś mam w środku spierdolone. Na amen."

Nawet gdy wiem  że masz miliony lepszych zajęć niż myślenie o mnie  to i tak czuję Twoją obecność niemal ciągle. Jesteś w każdym skrawku nieba  w które zerkam przepełniony tęsknotą za Tobą  w co drugim oddechu  każdej sekundzie i minucie  która bez Ciebie składa się na wieczność  jaką jest każda chwila bez Ciebie. Nigdy nie przeżyłem tylu wieczności w ciągu jednej doby  tygodnia bez Twojej osoby obok. To tragiczne  aczkolwiek ma w sobie tyle magii. Bo czy nie jest niesamowite to  że gdzieś daleko ma się swój powód do życia  serce  dłonie i wargi  za którymi można po prostu tęsknić?

slodka-lala-512112 dodano: 4 marca 2015

Nawet gdy wiem, że masz miliony lepszych zajęć niż myślenie o mnie, to i tak czuję Twoją obecność niemal ciągle. Jesteś w każdym skrawku nieba, w które zerkam przepełniony tęsknotą za Tobą, w co drugim oddechu, każdej sekundzie i minucie, która bez Ciebie składa się na wieczność, jaką jest każda chwila bez Ciebie. Nigdy nie przeżyłem tylu wieczności w ciągu jednej doby, tygodnia bez Twojej osoby obok. To tragiczne, aczkolwiek ma w sobie tyle magii. Bo czy nie jest niesamowite to, że gdzieś daleko ma się swój powód do życia, serce, dłonie i wargi, za którymi można po prostu tęsknić?

pijacko po chodnikach zatacza się uśmiech .

slodka-lala-512112 dodano: 4 marca 2015

pijacko po chodnikach zatacza się uśmiech .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć