głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nacisnijenter

 ...  miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie  zawsze jest niepokojem  polem bitwy  ciągiem bezsennych nocy  podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań  dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka.

dagigood dodano: 7 maja 2012

[...] miłość nie daje i nigdy nie dawała szczęścia. Wręcz przeciwnie, zawsze jest niepokojem, polem bitwy, ciągiem bezsennych nocy, podczas których zadajemy sobie mnóstwo pytań, dręczą nas wątpliwości. Na prawdziwą miłość składa się ekstaza i udręka.

Myślę  że to czas by się poddać.  I ukazać  co nas zatrzymywało.  Przed swobodnym oddychaniem i prostym wyrażaniem się. II I think it's time  we give it up.  And figure out what's stopping us.  From breathing easy  and talking straight.

dagigood dodano: 7 maja 2012

Myślę, że to czas by się poddać. I ukazać, co nas zatrzymywało. Przed swobodnym oddychaniem i prostym wyrażaniem się. II I think it's time, we give it up. And figure out what's stopping us. From breathing easy, and talking straight.

So plant the thought and watch it grow.  Wind it up and let it go .II Zasiej w sobie myśl i zobacz jak rośnie.  Dmuchnij w nią i pozwól jej lecieć.

dagigood dodano: 7 maja 2012

So plant the thought and watch it grow. Wind it up and let it go .II Zasiej w sobie myśl i zobacz jak rośnie. Dmuchnij w nią i pozwól jej lecieć.

  Żałujesz  że nie spełniły się twoje marzenia?   spytał ją   Nie   odpowiedziała spokojnie   Więc czego żałujesz?   spytał ponownie   Tego  że to ty byłeś moim marzeniem   odpowiedziała     anylkaa

anylkaa dodano: 4 maja 2012

`-Żałujesz, że nie spełniły się twoje marzenia? - spytał ją -Nie - odpowiedziała spokojnie -Więc czego żałujesz? - spytał ponownie -Tego, że to ty byłeś moim marzeniem - odpowiedziała` // anylkaa

 wiem  że pokonam nawet najtrudniejszą przeszkodę. Wiem  że jestem silna  wiem  że sobie poradzę.     anylkaa

anylkaa dodano: 4 maja 2012

`wiem, że pokonam nawet najtrudniejszą przeszkodę. Wiem, że jestem silna, wiem, że sobie poradzę.` // anylkaa

Pora zapomnieć o słonecznych dniach  z Tobą w roli głównej.  Pora zacząć normalnie żyć  i być szczęśliwą.  Brak tylko sił.  I Ciebie..

anylkaa dodano: 4 maja 2012

Pora zapomnieć o słonecznych dniach z Tobą w roli głównej. Pora zacząć normalnie żyć i być szczęśliwą. Brak tylko sił. I Ciebie..

jestem złą dziewczynką z nożyczkami w ręku   która nie zawaha wypchnąć Cię z 43 piętra  aby skoczyć za Tobą.

anylkaa dodano: 4 maja 2012

jestem złą dziewczynką z nożyczkami w ręku, która nie zawaha wypchnąć Cię z 43 piętra, aby skoczyć za Tobą.

ja  to tylko puste ciało po dziewczynie  która kiedyś kochała.

anylkaa dodano: 4 maja 2012

ja, to tylko puste ciało po dziewczynie, która kiedyś kochała.

tyle razy się rozstawaliśmy  że teraz nie czuję już nic.

anylkaa dodano: 4 maja 2012

tyle razy się rozstawaliśmy, że teraz nie czuję już nic.

 Zakochanie się to istne wariactwo. Może przyjść ni z tego  ni z owego i po prostu cię dopaść. Kto wie   może już jutro.

adyy dodano: 4 maja 2012

"Zakochanie się to istne wariactwo. Może przyjść ni z tego, ni z owego i po prostu cię dopaść. Kto wie - może już jutro.

Sama nie wiem  co mnie bardziej zdziwi. Fakt  że w końcu zauważysz  co do ciebie czuję  czy to  że moblo zacznie normalnie działać ?

nenaa dodano: 3 maja 2012

Sama nie wiem, co mnie bardziej zdziwi. Fakt, że w końcu zauważysz, co do ciebie czuję, czy to, że moblo zacznie normalnie działać ?

Przypominasz mi moją codzienną  poranną herbatę. Jesteś zimny  gorzki i bez odrobiny słodyczy.

nenaa dodano: 30 kwietnia 2012

Przypominasz mi moją codzienną, poranną herbatę. Jesteś zimny, gorzki i bez odrobiny słodyczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć