głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mylifeisforu

Miło było Cię poznać   ale błędem pokochać .

niewidzialna.a dodano: 18 czerwca 2011

Miło było Cię poznać , ale błędem pokochać .

Uśmiech to podstawa !

niewidzialna.a dodano: 18 czerwca 2011

Uśmiech to podstawa !

i racja     teksty niewidzialna.a dodał komentarz: i racja ; * do wpisu 18 czerwca 2011
Dziwnie tak  kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadną wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu  że ktoś zniknie. Dziwnie. Bezpiecznie.Pusto.   manualna

niewidzialna.a dodano: 18 czerwca 2011

Dziwnie tak, kiedy na nikim Ci nie zależy. Nie czekasz na żadną wiadomość. Nie myślisz o nikim przed snem. Nie czujesz strachu, że ktoś zniknie. Dziwnie. Bezpiecznie.Pusto. / manualna

 Potrzebuje Cię. Po co.? Bo gdy jesteś przy mnie jestem pewniejsza siebie  nie boje się jutra. I nie boje się zamknąć oczów. Twoje spojrzenie sprawia   że moje myśli są spokojniejsze. I nie boję się marzyć. Kiedy jesteś daleko ... Moje marzenia pękają jak bańki mydlane..

karolcia_margolcia dodano: 18 czerwca 2011

-Potrzebuje Cię.-Po co.?-Bo gdy jesteś przy mnie jestem pewniejsza siebie, nie boje się jutra. I nie boje się zamknąć oczów. Twoje spojrzenie sprawia , że moje myśli są spokojniejsze. I nie boję się marzyć. Kiedy jesteś daleko ... Moje marzenia pękają jak bańki mydlane..

 Uśmiecha się i ma ten dołek w policzku  który kocham i kur.a mać jest śliczny

karolcia_margolcia dodano: 18 czerwca 2011

`Uśmiecha się i ma ten dołek w policzku, który kocham i kur.a mać jest śliczny

Chciałabym zastąpić 'chce' słowem 'mam'.

fuckm3mories dodano: 18 czerwca 2011

Chciałabym zastąpić 'chce' słowem 'mam'.

  I wiesz  chciałabym żeby kiedyś On żałował  że mógł mnie mieć  a nie miał . Żeby kiedyś zobaczył co stracił.

fuckm3mories dodano: 18 czerwca 2011

- I wiesz, chciałabym żeby kiedyś On żałował, że mógł mnie mieć, a nie miał . Żeby kiedyś zobaczył co stracił.

Brakuje mi bliskości z drugą osobą   słów   że mnie kocha   uścisku . Chciałabym   aby ktoś mnie pokochał   tak jak ja jego . By czule całował mnie w czoło i mówił jak bardzo mnie kocha . Jednak pomimo tego   jestem szczęśliwa . Bo w końcu całkowicie korzystam z życia i nie boję się prawie niczego . Niczego co jest słuszne . Jest wspaniale .

niewidzialna.a dodano: 18 czerwca 2011

Brakuje mi bliskości z drugą osobą , słów , że mnie kocha , uścisku . Chciałabym , aby ktoś mnie pokochał , tak jak ja jego . By czule całował mnie w czoło i mówił jak bardzo mnie kocha . Jednak pomimo tego , jestem szczęśliwa . Bo w końcu całkowicie korzystam z życia i nie boję się prawie niczego . Niczego co jest słuszne . Jest wspaniale . ;)

Boże  ześlij mi chłopaka dla którego 'na zawsze' nie oznacza na dwa miesiące.

fuckm3mories dodano: 18 czerwca 2011

Boże, ześlij mi chłopaka dla którego 'na zawsze' nie oznacza na dwa miesiące.

I teraz? Czuję się taka w chuj wolna.

fuckm3mories dodano: 18 czerwca 2011

I teraz? Czuję się taka w chuj wolna.

Tak   byłam Niewidzialna . Dla niego . Strasznie mnie to bolało   ignorował mnie   nie zauważał . Aż nagle wszystko się zmieniło . Jeden pocałunek i dwa słowa przewróciły mój świat do góry nogami . Tak nagle . Dziwne ? Owszem . Ale kto by o tym myślał   po usłyszeniu tak długo oczekiwanych słów . Było pięknie   tak cudownie   uwielbiałam sposób w jaki pokazywałeś mi   co czujesz . Uwielbiałam słowa   które wychodziły z twoich ust . Kochałam twój zapach   dotyk   głos . Ale było za dobrze   więc musiało się coś spieprzyć   bo moje życie nie może być idealne . Wszystko tak nagle się zmieniło   w jednej chwili znikło to   co liczyło się dla mnie najbardziej . Teraz znów jestem dla ciebie Niewidzialna   ale nie przejmuję się tym   bo ty dla mnie także stałeś się niewidzialny . Całkowicie i nieodwracalnie .

niewidzialna.a dodano: 18 czerwca 2011

Tak , byłam Niewidzialna . Dla niego . Strasznie mnie to bolało , ignorował mnie , nie zauważał . Aż nagle wszystko się zmieniło . Jeden pocałunek i dwa słowa przewróciły mój świat do góry nogami . Tak nagle . Dziwne ? Owszem . Ale kto by o tym myślał , po usłyszeniu tak długo oczekiwanych słów . Było pięknie , tak cudownie , uwielbiałam sposób w jaki pokazywałeś mi , co czujesz . Uwielbiałam słowa , które wychodziły z twoich ust . Kochałam twój zapach , dotyk , głos . Ale było za dobrze , więc musiało się coś spieprzyć , bo moje życie nie może być idealne . Wszystko tak nagle się zmieniło , w jednej chwili znikło to , co liczyło się dla mnie najbardziej . Teraz znów jestem dla ciebie Niewidzialna , ale nie przejmuję się tym , bo ty dla mnie także stałeś się niewidzialny . Całkowicie i nieodwracalnie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć