głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika my_dream

http:  www.youtube.com watch?NR=1 v=zU qRZrIw5U feature=endscreen    Zakochałam się   33

sluchajkotq dodano: 21 marca 2013

http:  www.youtube.com watch?v=6FdFfmfLp50    Jejkuuuu...   33

sluchajkotq dodano: 21 marca 2013

Miłość. Uczucie tak silne  że samo słowo zapiera dech w piersiach. Miłość nie ma swojej definicji. Nie można powiedzieć  że to więź silna  wręcz nierozerwalna. Że to szybciej bijące serce  które od wnętrza rozpiera klatkę piersiową. Że to czysta radość i niesamowicie wesołe oczy. Miłość jest nie do opisania  a na świecie istnieje zbyt mało słów  które tak naprawdę mogłyby ukazać to uczucie w rzeczywistym świetle.   yezoo

yezoo dodano: 20 marca 2013

Miłość. Uczucie tak silne, że samo słowo zapiera dech w piersiach. Miłość nie ma swojej definicji. Nie można powiedzieć, że to więź silna, wręcz nierozerwalna. Że to szybciej bijące serce, które od wnętrza rozpiera klatkę piersiową. Że to czysta radość i niesamowicie wesołe oczy. Miłość jest nie do opisania, a na świecie istnieje zbyt mało słów, które tak naprawdę mogłyby ukazać to uczucie w rzeczywistym świetle. [ yezoo ]

.  Przestałam czekać na smsy . Nie czekam na wiadomość na gadu . Gdy zadzwoni telefon   nie łudzę się  że to Ty . Odzwyczaiłam się . Nie jest mi smutno   gdy się nie odzywasz . Nie płaczę jak głupia   gdy nie widzę Twojego uśmiechu . Na dzień dzisiejszy mam po prostu wyjebane . I gdzieś mam fakt co się z Tobą dzieje . Ja chcę Cię tylko prosić o jedno   Ty już po prostu nie wracaj . Bo kolejny raz nie dam rady się ogarnąć .

yeeaaah dodano: 20 marca 2013

.` Przestałam czekać na smsy . Nie czekam na wiadomość na gadu . Gdy zadzwoni telefon - nie łudzę się, że to Ty . Odzwyczaiłam się . Nie jest mi smutno , gdy się nie odzywasz . Nie płaczę jak głupia , gdy nie widzę Twojego uśmiechu . Na dzień dzisiejszy mam po prostu wyjebane . I gdzieś mam fakt co się z Tobą dzieje . Ja chcę Cię tylko prosić o jedno - Ty już po prostu nie wracaj . Bo kolejny raz nie dam rady się ogarnąć .

.    mogę cię dotknąć.?   możesz.   mogę cię przytulić.?   możesz.   mogę cię pocałować.?   możesz.   mogę cię kochać.?   musisz.!   3

yeeaaah dodano: 20 marca 2013

.` - mogę cię dotknąć.? - możesz. - mogę cię przytulić.? - możesz. - mogę cię pocałować.? - możesz. - mogę cię kochać.? - musisz.! < 3

.  Dlaczego ludzie się rozstają? Jak można kochać  a później nienawidzić. Przecież miało się tyle wspólnych planów  marzeń i pragnień. Przecież tyle cudownych chwil spędzonych razem  tyle uśmiechów i tyle zmysłowych spojrzeń wymienionych między sobą. Tyle rozmów  tyle wsparcia  tyle sytuacji  tyle wspomnień. Tyle słów  że się kocha  że się potrzebuje. I tak po tym wszystkim po prostu koniec? Nie znamy się?  Również tego nie rozumiem..

yeeaaah dodano: 20 marca 2013

.` Dlaczego ludzie się rozstają? Jak można kochać, a później nienawidzić. Przecież miało się tyle wspólnych planów, marzeń i pragnień. Przecież tyle cudownych chwil spędzonych razem, tyle uśmiechów i tyle zmysłowych spojrzeń wymienionych między sobą. Tyle rozmów, tyle wsparcia, tyle sytuacji, tyle wspomnień. Tyle słów, że się kocha, że się potrzebuje. I tak po tym wszystkim po prostu koniec? Nie znamy się?` Również tego nie rozumiem..

.  Wiesz jak to jest  kiedy ktoś o Nim wspomina  a Ty momentalnie bledniesz? Nie wiesz? Więc proszę. Nie wmawiaj  że kiedyś zapomnę.

yeeaaah dodano: 20 marca 2013

.` Wiesz jak to jest, kiedy ktoś o Nim wspomina, a Ty momentalnie bledniesz? Nie wiesz? Więc proszę. Nie wmawiaj, że kiedyś zapomnę.

.  i boże spraw  żeby to za mną tęsknił każdej nocy .

yeeaaah dodano: 20 marca 2013

.` i boże spraw, żeby to za mną tęsknił każdej nocy .

Jesteś pizda a nie skoczek .!! :D:D:D

slodka-lala-512112 dodano: 19 marca 2013

Jesteś pizda a nie skoczek .!! :D:D:D

Jesteśmy odpowiedzialni za ludzi  z którymi żyjemy.

yezoo dodano: 19 marca 2013

Jesteśmy odpowiedzialni za ludzi, z którymi żyjemy.

 Chciałbym mieć córeczkę  ...to sobie zrób   Co powiedziałaś? Bo nie zrozumiałem  Nie  niiiic  Słyszałem Kochanie  to co w weekend zostaję do końca? I będziesz młodziutką mamusią. No na pewno. Hehe  a co nie chciałabyś?  Miałabym zajęcie  No widzisz jak wszystko by pasowało  Oczywiście KOtuś  Kochanie  porozmawiamy o tym w weekend.    Rozmowa z Moim zwariowanym Kotusiem

sluchajkotq dodano: 19 marca 2013

-Chciałbym mieć córeczkę -...to sobie zrób - Co powiedziałaś? Bo nie zrozumiałem -Nie, niiiic -Słyszałem Kochanie, to co w weekend zostaję do końca? I będziesz młodziutką mamusią.-No na pewno.-Hehe, a co nie chciałabyś? -Miałabym zajęcie -No widzisz jak wszystko by pasowało -Oczywiście KOtuś -Kochanie, porozmawiamy o tym w weekend. || Rozmowa z Moim zwariowanym Kotusiem

 Rogaliki na śniadanie z Tobą jeść... Wspólną szafę na ubrania z Tobą mieć.    Randka W Ciemno

sluchajkotq dodano: 19 marca 2013

"Rogaliki na śniadanie z Tobą jeść... Wspólną szafę na ubrania z Tobą mieć." - Randka W Ciemno

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć