głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mrsadrianna

Mądra dziewczyna całuje  ale się nie zakochuje.Słucha  ale nie wierzy. Odchodzi  zanim zostanie porzucona.

pannao dodano: 29 marca 2011

Mądra dziewczyna całuje, ale się nie zakochuje.Słucha, ale nie wierzy. Odchodzi, zanim zostanie porzucona.

Usiadłam w parku na 'naszej ławce' i zdałam sobie sprawę  że tylko ona współczuje mi najbardziej. W końcu też nasłuchała się tych wszystkich pustych słów.

pannao dodano: 29 marca 2011

Usiadłam w parku na 'naszej ławce' i zdałam sobie sprawę, że tylko ona współczuje mi najbardziej. W końcu też nasłuchała się tych wszystkich pustych słów.

Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy  okazuj to na każdym kroku. Kiedy zobaczysz  że jest smutna  pocałuj ją lekko w usta  wiesz że to lubi. Kiedy idziecie razem  łap ją za rękę jak najmocniej tak  by miała pewność  że nigdy jej nie puścisz. Kiedy chce być sama   nie pozwól jej na to  zazwyczaj robi głupoty  z resztą tak naprawdę ona nie lubi być sama. Pieść jej dłonie  jeździj po jej rękach opuszkami paców   przeszywa ją wtedy przyjemny dreszcz. Kiedy mówisz jej  że ją kochasz patrz jej w oczy  tylko wtedy będzie wiedziała  że mówisz prawdę. Mów jej co Cię w niej denerwuje  a co w niej uwielbiasz. Nie rań jej  ona już wiele razy cierpiała  to w tobie znalazła idealnego chłopaka  nie chce Cię stracić.

pannao dodano: 29 marca 2011

Jeżeli naprawdę Ci na niej zależy, okazuj to na każdym kroku. Kiedy zobaczysz, że jest smutna, pocałuj ją lekko w usta, wiesz że to lubi. Kiedy idziecie razem, łap ją za rękę jak najmocniej tak, by miała pewność, że nigdy jej nie puścisz. Kiedy chce być sama - nie pozwól jej na to, zazwyczaj robi głupoty, z resztą tak naprawdę ona nie lubi być sama. Pieść jej dłonie, jeździj po jej rękach opuszkami paców - przeszywa ją wtedy przyjemny dreszcz. Kiedy mówisz jej, że ją kochasz patrz jej w oczy, tylko wtedy będzie wiedziała, że mówisz prawdę. Mów jej co Cię w niej denerwuje, a co w niej uwielbiasz. Nie rań jej, ona już wiele razy cierpiała, to w tobie znalazła idealnego chłopaka, nie chce Cię stracić.

A ona rano wstaje tylko aby zobaczyć jego piękne oczy i powalający uśmiech

pannao dodano: 29 marca 2011

A ona rano wstaje tylko aby zobaczyć jego piękne oczy i powalający uśmiech

Cieszę się kiedy mnie obgadujesz. To miłe  że jesteś tak żywo zainteresowany moją osobą  że musisz się tym z kimś podzielić.

pannao dodano: 29 marca 2011

Cieszę się kiedy mnie obgadujesz. To miłe, że jesteś tak żywo zainteresowany moją osobą, że musisz się tym z kimś podzielić.

Przestań grać na czyichś uczuciach   bo przyjdzie dzień   kiedy Twoje staną się dla kogoś instrumentem

pannao dodano: 29 marca 2011

Przestań grać na czyichś uczuciach , bo przyjdzie dzień , kiedy Twoje staną się dla kogoś instrumentem

Chcę Ciebie  więc bądź odważny i chciej mnie też.

pannao dodano: 29 marca 2011

Chcę Ciebie, więc bądź odważny i chciej mnie też.

.. to po co całowałeś mnie wtedy tak?

pannao dodano: 29 marca 2011

.. to po co całowałeś mnie wtedy tak?

On się starał   ona odpychała   on odpuścił ona pokochała...

pannao dodano: 29 marca 2011

On się starał , ona odpychała , on odpuścił ona pokochała...

Po długich tygodniach pozbierałaś się  ale wiesz  że nadejdzie taki dzień  kiedy znowu go zobaczysz i w sekundzie rozsypiesz się na kawałki..

pannao dodano: 29 marca 2011

Po długich tygodniach pozbierałaś się, ale wiesz, że nadejdzie taki dzień, kiedy znowu go zobaczysz i w sekundzie rozsypiesz się na kawałki..

Ciebie już nie ma i świat stracił na wartości.

pannao dodano: 29 marca 2011

Ciebie już nie ma i świat stracił na wartości.

nigdy nie patrz wstecz i tak nie będzie tak jak było kiedyś.

pannao dodano: 29 marca 2011

nigdy nie patrz wstecz i tak nie będzie tak jak było kiedyś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć