głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mrowa95

nie brałam od niej. :  teksty maniax3 dodał komentarz: nie brałam od niej. :) do wpisu 4 września 2011
Robimy mnóstwo błędów  tracimy głowę dla zmysłów     chcemy być coraz mocniejsi  myślimy  że to droga mistrzów.

maniax3 dodano: 4 września 2011

Robimy mnóstwo błędów, tracimy głowę dla zmysłów, chcemy być coraz mocniejsi, myślimy, że to droga mistrzów.

wyższa liga  jej ciało mógł mieć jedynie w myślach.

maniax3 dodano: 4 września 2011

wyższa liga, jej ciało mógł mieć jedynie w myślach.

szeptał mi do ucha bym nigdy nie truła się w toksycznym związku   jednocześnie    będąc najgorszą z toksyn dostępnych w moim małym świecie.

maniax3 dodano: 4 września 2011

szeptał mi do ucha bym nigdy nie truła się w toksycznym związku - jednocześnie będąc najgorszą z toksyn dostępnych w moim małym świecie.

Chuja może masz  ale facetem bym Cię nie nazwała.

maniax3 dodano: 4 września 2011

Chuja może masz, ale facetem bym Cię nie nazwała.

nie  nie jestem pesymistką jeśli chodzi o uczucia. po prostu byłam 'tą jedyną' już wiele razy.

maniax3 dodano: 4 września 2011

nie, nie jestem pesymistką jeśli chodzi o uczucia. po prostu byłam 'tą jedyną' już wiele razy.

A to   że wybaczam nie oznacza   że nie pamiętam tego wszystkiego co zrobiłeś .    eeiiuzalezniasz

zabierzmniedonieba dodano: 3 września 2011

A to , że wybaczam nie oznacza , że nie pamiętam tego wszystkiego co zrobiłeś . / eeiiuzalezniasz

 Tego kwiatu jest pół światu    a 3 4 chuja warte.

maniax3 dodano: 3 września 2011

"Tego kwiatu jest pół światu" - a 3/4 chuja warte.

Co by się nie działo dzieciaku weź nie pękaj.

maniax3 dodano: 3 września 2011

Co by się nie działo dzieciaku weź nie pękaj.

umieram  stary

charlo.tte dodano: 3 września 2011

umieram, stary

fakt jest taki  że jesteśmy uzależnieni od innych ludzi. od ich głosu  wzroku i serca. od pomocnej ręki  tekstów  których czasem nawet nie ogarniamy i tych niewinnych min  kiedy nas o coś błagają. żyjesz  bo Oni wypełniają Twoją pustkę  którą odczuwasz w samotności  pośród swoich czterech ścian. żyjesz  bo Oni są przy Tobie  kiedy tylko tego potrzebujesz i weź to w końcu do cholery doceń.

charlo.tte dodano: 2 września 2011

fakt jest taki, że jesteśmy uzależnieni od innych ludzi. od ich głosu, wzroku i serca. od pomocnej ręki, tekstów, których czasem nawet nie ogarniamy i tych niewinnych min, kiedy nas o coś błagają. żyjesz, bo Oni wypełniają Twoją pustkę, którą odczuwasz w samotności, pośród swoich czterech ścian. żyjesz, bo Oni są przy Tobie, kiedy tylko tego potrzebujesz i weź to w końcu do cholery doceń.

złamać wszystkie zasady  stracić kontorlę. zatopić się w marzeniach

charlo.tte dodano: 2 września 2011

złamać wszystkie zasady, stracić kontorlę. zatopić się w marzeniach

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć