głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika moniz1234

zamiast kwiatów   butelka wódki . zamiast wspólnych spacerów   rozmowa na skype . zamiast prawdziwej miłości   sex . tak   romantyzm na skale XXI w.

just_kapsel dodano: 27 listopada 2010

zamiast kwiatów - butelka wódki . zamiast wspólnych spacerów - rozmowa na skype . zamiast prawdziwej miłości - sex . tak , romantyzm na skale XXI w.

refleksje z jamesem blunt'em w słuchawkach .

just_kapsel dodano: 27 listopada 2010

refleksje z jamesem blunt'em w słuchawkach .

miłość ze śniegiem w tle .

just_kapsel dodano: 27 listopada 2010

miłość ze śniegiem w tle .

zajebisty    teksty just_kapsel dodał komentarz: zajebisty ;* do wpisu 27 listopada 2010
kaptur na głowę   arafatka pod nos   słuchawki w uszy i ruszamy w miasto. nikt nie musi wiedzieć   że jest źle .

just_kapsel dodano: 27 listopada 2010

kaptur na głowę , arafatka pod nos , słuchawki w uszy i ruszamy w miasto. nikt nie musi wiedzieć , że jest źle .

together forever ?  no prosze cię   ty w to jeszcze wierzysz ?

just_kapsel dodano: 27 listopada 2010

together forever ? no prosze cię , ty w to jeszcze wierzysz ?

teraz kiedy jest mi tak cholernie zimno   to uwierz   wole już marznąć niż korzystać z twojego ciepła. limit się kiedyś musiał wyczerpać .

just_kapsel dodano: 27 listopada 2010

teraz kiedy jest mi tak cholernie zimno , to uwierz , wole już marznąć niż korzystać z twojego ciepła. limit się kiedyś musiał wyczerpać .

boskie.   3 teksty just_kapsel dodał komentarz: boskie. < 3 do wpisu 27 listopada 2010
on potrafi kochać   nawet nie wiesz jak bardzo .

just_kapsel dodano: 27 listopada 2010

on potrafi kochać , nawet nie wiesz jak bardzo . ;)

I heard your voice  through a photograph.

just_kapsel dodano: 27 listopada 2010

I heard your voice through a photograph.

chodzili w miejsca odcięte od cywilizacji   tam gdzie rzadko można było kogoś spotkać  . woleli w samotności cieszyć się swoim uczuciem . nie afiszować się z tym . dziś   kiedy każde z nich ma już po 61 lat nadal to robią . i mimo że uważają to za trochę dziwne   nie chcą zaniechać tradycji   która uszczęśliwia ich już tyle lat.

just_kapsel dodano: 27 listopada 2010

chodzili w miejsca odcięte od cywilizacji , tam gdzie rzadko można było kogoś spotkać . woleli w samotności cieszyć się swoim uczuciem . nie afiszować się z tym . dziś , kiedy każde z nich ma już po 61 lat nadal to robią . i mimo że uważają to za trochę dziwne , nie chcą zaniechać tradycji , która uszczęśliwia ich już tyle lat.

te same   włosy   oczy   charakter . byli tacy podobni   że pewna część społeczeństwa nazywała ich rodzeństwem .

just_kapsel dodano: 27 listopada 2010

te same , włosy , oczy , charakter . byli tacy podobni , że pewna część społeczeństwa nazywała ich rodzeństwem .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć