głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika monia2106

Słodziaku .    Będziemy mogli się cieszyć sobą już bez strachu.

czuub dodano: 17 kwietnia 2014

Słodziaku . ;* Będziemy mogli się cieszyć sobą już bez strachu.

Mam za sobą 29 najpiękniejszych miesięcy z najcudowniejszym człowiekiem na Ziemi.   I mimo wszystko   z dnia na dzień kocham Cię coraz bardziej!

czuub dodano: 14 kwietnia 2014

Mam za sobą 29 najpiękniejszych miesięcy z najcudowniejszym człowiekiem na Ziemi. I mimo wszystko - z dnia na dzień kocham Cię coraz bardziej!

magiczne teksty czuub dodał komentarz: magiczne do wpisu 14 kwietnia 2014
mówiąc  że już Cie nie kocham zamykam drzwi chyba ostatni raz. z kimś innym witając nowy świat

alisja-aj dodano: 12 kwietnia 2014

mówiąc, że już Cie nie kocham zamykam drzwi chyba ostatni raz. z kimś innym witając nowy świat

i pięknem są te słowa mówione przez Ciebie  że kochasz codziennie coraz bardziej

alisja-aj dodano: 11 kwietnia 2014

i pięknem są te słowa mówione przez Ciebie, że kochasz codziennie coraz bardziej

chyba bez wszystkich tez dałabym radę

alisja-aj dodano: 11 kwietnia 2014

chyba bez wszystkich tez dałabym radę

I wystarczy  że leżysz przy mnie  że mogę się przytulić i poczuć bezpiecznie. Tyle radość  tyle szczęścia w Twojej osobie.  Dziękuję za wczoraj  za dziś  za każdą chwilę.   Jesteś wszystkim czego potrzebuję  powodem dla którego się uśmiecham! :

czuub dodano: 9 kwietnia 2014

I wystarczy, że leżysz przy mnie, że mogę się przytulić i poczuć bezpiecznie. Tyle radość, tyle szczęścia w Twojej osobie. Dziękuję za wczoraj, za dziś, za każdą chwilę. Jesteś wszystkim czego potrzebuję, powodem dla którego się uśmiecham! :*

Jest mi gorąco w uścisku Twojego spojrzenia.  I potrzebuję tego uczucia  bo tak dobrze mi  bo jestem Twoja.  A te ramiona są po to  aby Cię tulić.

czuub dodano: 9 kwietnia 2014

Jest mi gorąco w uścisku Twojego spojrzenia. I potrzebuję tego uczucia, bo tak dobrze mi, bo jestem Twoja. A te ramiona są po to, aby Cię tulić.

Chcę móc Cię przytulać i trzymać za rękę .Zawsze.

czuub dodano: 9 kwietnia 2014

Chcę móc Cię przytulać i trzymać za rękę .Zawsze.

Tylko z Tobą chcę rozmawiać i trzymać Cię za ręce. Z Tobą mi niczego nie brakuje  nie pragnę nic więcej.

czuub dodano: 9 kwietnia 2014

Tylko z Tobą chcę rozmawiać i trzymać Cię za ręce. Z Tobą mi niczego nie brakuje, nie pragnę nic więcej. ;*

Czaruj mnie wciąż swoim szeptem. Po prostu bądź. I daj mi pewność  że Ty jesteś wszystkim  za czym tęsknię.

czuub dodano: 9 kwietnia 2014

Czaruj mnie wciąż swoim szeptem. Po prostu bądź. I daj mi pewność, że Ty jesteś wszystkim, za czym tęsknię.

Ciarki na plecach  jakby sto mrówek przeszło nagle.  Zapach Twój napędza  niczym wiatr dmuchając w żagle.

czuub dodano: 9 kwietnia 2014

Ciarki na plecach, jakby sto mrówek przeszło nagle. Zapach Twój napędza, niczym wiatr dmuchając w żagle. ;*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć