 |
Powiedz dlaczego dałeś mi posmakować swoich ust? przecież powtarzasz mi, że już nigdy więcej ich nie dotknę. Dlaczego dałeś mi tą jebaną nadzieje, która codziennie zabija moje serce, i niszczy psychikę. Dlaczego każesz mi patrzeć na Was przytulonych, jeżeli doskonale wiesz, że to sprawia mi cholery ból. Może po prostu to lubisz, sprawia Ci to satysfakcję? / Stostostopro .
|
|
 |
|
Wiesz jak łatwo skrzywdzić człowieka. Jak łatwo zadać mu ból, który będzie w nim przez cały czas ? Wystarczy kilka słów. Jeden mały gest, który spowoduje mocne kłucie serca. Do oczu napłyną łzy, które powoli będę spływać razem z tuszem po policzkach zostawiając na nich czarne smugi. Wystraczy tylko tyle aby zafundować drugiej osobie bezsenne noce. | slaglove♥ - ciamciaa ♥♥
|
|
 |
'lubię Cię, i chcę mieć Cię jako koleżankę, ale tylko... pamiętaj.' Zabolało w chuj . / Stostostopro .
|
|
 |
|
patrzę na to wszystko i tak jakoś jest mi przykro.
|
|
 |
Ogólnie? jest okej.. ale w sercu cały czas ta sama osoba, ON . On sprawia, że serce biję mi tak, że mało nie przebije klatki piersiowej, aż czasem zastanawiam się czy to widać. Chodź i tak dla niego zawsze pozostanę 'koleżanką' .. / Stostostopro .
|
|
 |
|
to takie żałosne, siedzę i o tobie myślę, myślę, o kimś kogo w ogole nie obchodze..
|
|
 |
Bardziej tęskniłam za psem, niż za Tobą, sorry. / Stostostopro .
|
|
|
|