głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mlimli

jasne : ! teksty ej_co_ty_odwalasz dodał komentarz: jasne :)! do wpisu 25 sierpnia 2013
nie myślę o raju  miłości nie ma dziś  nie oczekuję czarów  po prostu daj mi żyć.

fucking.lover dodano: 25 sierpnia 2013

nie myślę o raju, miłości nie ma dziś, nie oczekuję czarów, po prostu daj mi żyć.

W momencie  kiedy upadasz w momencie  kiedy wylewasz z siebie tyle łez  że mogłabyś napoić pół świata ich gorzkim smakiem  w momencie  kiedy czujesz ból tak mocny  że człowiek nie jest w stanie go opisać  w takim momencie Ciebie nie ma. W takim momencie widzę  że jesteś nic nie wart. Zostawiasz mnie w najgorszych chwilach  więc nigdy nie będziesz towarzyszył w tych najlepszych. esperer

ej_co_ty_odwalasz dodano: 23 sierpnia 2013

W momencie, kiedy upadasz,w momencie, kiedy wylewasz z siebie tyle łez, że mogłabyś napoić pół świata ich gorzkim smakiem, w momencie, kiedy czujesz ból tak mocny, że człowiek nie jest w stanie go opisać, w takim momencie Ciebie nie ma. W takim momencie widzę, że jesteś nic nie wart. Zostawiasz mnie w najgorszych chwilach, więc nigdy nie będziesz towarzyszył w tych najlepszych./esperer
Autor cytatu: esperer

tak  tak  tak ! teksty fucking.lover dodał komentarz: tak, tak, tak ! do wpisu 23 sierpnia 2013
podaj mi rękę kiedy będzie ci za trudno  i chodź ze mną tam zanim będzie już za późno

ej_co_ty_odwalasz dodano: 23 sierpnia 2013

podaj mi rękę kiedy będzie ci za trudno, i chodź ze mną tam zanim będzie już za późno

 Dlaczego nie pozwolił mi mówić?  Dlaczego sam nic nie powiedział?

ej_co_ty_odwalasz dodano: 23 sierpnia 2013

"Dlaczego nie pozwolił mi mówić? Dlaczego sam nic nie powiedział?"

wiesz kim jest przyjaciel . ? kimś kto potrafi wytrzymywać z Tobą 24 h a mimo to jest mu mało  ktoś kto wie o Tobie wszystko a mimo to siedzi obok i Cię kocha..ktoś kto jak zobaczy Cię z płaczem pierwsze słowa jakie powie to ' kogo mam zajebać ? ' ... ktoś kto o 3 rano podniesie słuchawkę i będzie słuchać jak przeklinasz cały świat i Ci przytakiwać.. to ktoś dzięki komu się żyje.

fucking.lover dodano: 22 sierpnia 2013

wiesz kim jest przyjaciel . ? kimś kto potrafi wytrzymywać z Tobą 24 h a mimo to jest mu mało, ktoś kto wie o Tobie wszystko a mimo to siedzi obok i Cię kocha..ktoś kto jak zobaczy Cię z płaczem pierwsze słowa jakie powie to ' kogo mam zajebać ? ' ... ktoś kto o 3 rano podniesie słuchawkę i będzie słuchać jak przeklinasz cały świat i Ci przytakiwać.. to ktoś dzięki komu się żyje.

trudno czekać na coś co wiesz  że może nigdy nie nastąpić  ale jeszcze trudniej zrezygnować  gdy wiesz  że to wszystko czego pragniesz.

fucking.lover dodano: 22 sierpnia 2013

trudno czekać na coś co wiesz, że może nigdy nie nastąpić, ale jeszcze trudniej zrezygnować, gdy wiesz, że to wszystko czego pragniesz.

nie ważne jak mocno uderzasz  ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. ile możesz znieść i ciągle iść naprzód. tak się wygrywa   użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązania.

fucking.lover dodano: 22 sierpnia 2013

nie ważne jak mocno uderzasz, ale jak mocny cios potrafisz przyjąć od życia i iść dalej. ile możesz znieść i ciągle iść naprzód. tak się wygrywa - użalanie się nad sobą nie przynosi rozwiązania.

Tak będzie lepiej dla niego  zapamiętaj to sobie. Lepiej mu będzie bez Ciebie  bez Twoich ciągłych narzekań  pretensji o byle co  bez twojego ograniczania go  okłamywałaś go jak nikt  owinęłaś go sobie wokół palca  wiedziałaś jak Cię kocha i dlatego pozwalałaś sobie na wszystko i jeszcze więcej   lepiej dla niego  jeśli dasz mu spokój  odejdziesz od niego i już nigdy nie wrócisz. On nie zasługuję na kogoś takiego jak Ty  jesteś złym człowiekiem  patrz co zrobiły z Tobą te ciągłe imprezy  po jego odejściu  te litry alkoholu  którymi się upijałaś  te setki spalonych fajek  Ci goście  którzy Cię mieli pod jego nieobecność  oni Cię dotykali  gdy byłaś zalana w trupa  robili z Tobą co chcieli  wykorzystali Cię  już nie jesteś tak czysta jak wtedy gdy on miał Cię w ramionach  zniszczyłaś się  zepsułaś  stoczyłaś  nie jesteś już tą dziewczyną  która on tak bardzo kochał. Proszę  nie wracaj do niego  on zasługuję na kogoś lepszego.   ecto?

ej_co_ty_odwalasz dodano: 22 sierpnia 2013

Tak będzie lepiej dla niego, zapamiętaj to sobie. Lepiej mu będzie bez Ciebie, bez Twoich ciągłych narzekań, pretensji o byle co, bez twojego ograniczania go, okłamywałaś go jak nikt, owinęłaś go sobie wokół palca, wiedziałaś jak Cię kocha i dlatego pozwalałaś sobie na wszystko i jeszcze więcej, lepiej dla niego, jeśli dasz mu spokój, odejdziesz od niego i już nigdy nie wrócisz. On nie zasługuję na kogoś takiego jak Ty, jesteś złym człowiekiem, patrz co zrobiły z Tobą te ciągłe imprezy, po jego odejściu, te litry alkoholu, którymi się upijałaś, te setki spalonych fajek, Ci goście, którzy Cię mieli pod jego nieobecność, oni Cię dotykali, gdy byłaś zalana w trupa, robili z Tobą co chcieli, wykorzystali Cię, już nie jesteś tak czysta jak wtedy gdy on miał Cię w ramionach, zniszczyłaś się, zepsułaś, stoczyłaś, nie jesteś już tą dziewczyną, która on tak bardzo kochał. Proszę, nie wracaj do niego, on zasługuję na kogoś lepszego. / ecto?

depresja przemawia w sposób inny... przychodzi z rana  bo przez noc nabiera odwagi by nas dopaść. wtedy promyki słońca są jak drzazgi w oczach  a każdy głos z zewnątrz odbierany jak stukot pociągu   za szybki  za głośny i zbyt agresywny  bezsensowny.

fucking.lover dodano: 22 sierpnia 2013

depresja przemawia w sposób inny... przychodzi z rana, bo przez noc nabiera odwagi by nas dopaść. wtedy promyki słońca są jak drzazgi w oczach, a każdy głos z zewnątrz odbierany jak stukot pociągu, za szybki, za głośny i zbyt agresywny, bezsensowny.

to jest nienormalne. tęsknie za Tobą za każdym razem  gdy oddycham. potrzebuję Cię przy sobie  gdy tylko moje serce zaczyna bić. to nie jest zwyczajne uczucie  zaczęłam się go bać  bo ono sprawia  że jesteś jedyną rzeczą w którą wierzę. nie powinnam  ale będę czekała na Ciebie do samego końca  chociaż wiem  że od dawna nie mam na co czekać. zastanawiam się jak ja mam przetrwać bez twojej miłości  przecież to Ty utrzymywałeś mnie przy życiu. te szalone myśli wprowadzają mnie w obłęd  czuje  ze wariuje. porównuje Cię z narkotykiem  który nadal czuje w swoich żyłach  jesteś jak mój upragniony raj  który staram się odszukać. no dalej  ogłoś światu jak bardzo jestem słaba  bo odczuwam znowu ta pieprzoną tęsknotę. tym razem Cię nie powstrzymam przed upokorzeniem mnie  nie. tej miłości się nie wstydzę  mimo  że jest toksyczna bo zabija precyzyjnie każdego dnia i zabrudzona twoimi żałosnymi kłamstwami. przed głupotą i błędami życiowymi nie ucieknę. nie ucieknę przed sercem i sumieniem.

fucking.lover dodano: 22 sierpnia 2013

to jest nienormalne. tęsknie za Tobą za każdym razem, gdy oddycham. potrzebuję Cię przy sobie, gdy tylko moje serce zaczyna bić. to nie jest zwyczajne uczucie, zaczęłam się go bać, bo ono sprawia, że jesteś jedyną rzeczą w którą wierzę. nie powinnam, ale będę czekała na Ciebie do samego końca, chociaż wiem, że od dawna nie mam na co czekać. zastanawiam się jak ja mam przetrwać bez twojej miłości, przecież to Ty utrzymywałeś mnie przy życiu. te szalone myśli wprowadzają mnie w obłęd, czuje, ze wariuje. porównuje Cię z narkotykiem, który nadal czuje w swoich żyłach, jesteś jak mój upragniony raj, który staram się odszukać. no dalej, ogłoś światu jak bardzo jestem słaba, bo odczuwam znowu ta pieprzoną tęsknotę. tym razem Cię nie powstrzymam przed upokorzeniem mnie, nie. tej miłości się nie wstydzę, mimo, że jest toksyczna bo zabija precyzyjnie każdego dnia i zabrudzona twoimi żałosnymi kłamstwami. przed głupotą i błędami życiowymi nie ucieknę. nie ucieknę przed sercem i sumieniem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć