głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mirella180

dwie rzeczy  które trudno powiedzieć. 'cześć' po raz pierwszy i 'do widzenia' po raz ostatni.

camilka dodano: 22 lipca 2011

dwie rzeczy, które trudno powiedzieć. 'cześć' po raz pierwszy i 'do widzenia' po raz ostatni.
Autor cytatu: wez.kochaj.mnie

mam doła  spojrzałam na listę znajomych na gadu  by z kimś się tym podzielić i okazało się  że nawet przyjaciele są dla mnie niedostępni.

camilka dodano: 22 lipca 2011

mam doła, spojrzałam na listę znajomych na gadu, by z kimś się tym podzielić i okazało się, że nawet przyjaciele są dla mnie niedostępni.
Autor cytatu: natalia2113

Czasem wydaje mi się że wkurwianie mnie to hobby wielu moich znajomych..

touchmexd dodano: 22 lipca 2011

Czasem wydaje mi się że wkurwianie mnie to hobby wielu moich znajomych..

wielkie sorry  za to  że nie umiem się powstrzymać od śmiechu kiedy przytulasz laskę  której największym problemem jest złamany tips. zszedłeś na dno. totalne  głębokie dno  frajerze.

touchmexd dodano: 22 lipca 2011

wielkie sorry, za to, że nie umiem się powstrzymać od śmiechu,kiedy przytulasz laskę, której największym problemem jest złamany tips. zszedłeś na dno. totalne, głębokie dno, frajerze.
Autor cytatu: maniax3

Zawsze mogłeś się przytulić  tylko o tym nie wiedziałeś.

touchmexd dodano: 22 lipca 2011

Zawsze mogłeś się przytulić, tylko o tym nie wiedziałeś.

jak to jest  że cię kocham  ale nie chcę z tobą być?

touchmexd dodano: 22 lipca 2011

jak to jest, że cię kocham, ale nie chcę z tobą być?

a czy fakt  że siedzę ze łzami w oczach  modląc się o wiadomość od Ciebie byłby coś w stanie zmienić ?

touchmexd dodano: 22 lipca 2011

a czy fakt, że siedzę ze łzami w oczach, modląc się o wiadomość od Ciebie byłby coś w stanie zmienić ?
Autor cytatu: zakochana_wtobie

nie tracę humoru przez miłość  która nie jest dla mnie.

touchmexd dodano: 22 lipca 2011

nie tracę humoru przez miłość, która nie jest dla mnie.
Autor cytatu: koffi

nie zadzwonisz   nie napiszesz . nie wyślesz głupiej wiadomości na gadu chociażby z zapytaniem   czy nie brakuje mi nutelli   czy mam wystarczający zapas chusteczek higienicznych   czy radzę sobie z codziennym bólem głowy od nocnego płaczu   czy w końcu zaczęłam normalnie jeść .  nie zapytasz nawet jak twoje odejście znosi mój pies   który codziennie stęka pod drzwiami wejściowymi mając nadzieję   że w końcu się otworzą a w nich staniesz ty i zaczniesz bawić się z nim tak jak za każdym razem   gdy przyjeżdżałeś . nie obchodzi cię to   jak znoszę samotność   masz pewnie w dupie fakt   że moja mp3 jest zapełniona samymi smętnymi piosenkami i tymi   które razem słuchaliśmy . i gówno już obchodzi cię to   że umieram bez ciebie . z każdą sekundą staczam się na dno .

touchmexd dodano: 22 lipca 2011

nie zadzwonisz , nie napiszesz . nie wyślesz głupiej wiadomości na gadu chociażby z zapytaniem , czy nie brakuje mi nutelli , czy mam wystarczający zapas chusteczek higienicznych , czy radzę sobie z codziennym bólem głowy od nocnego płaczu , czy w końcu zaczęłam normalnie jeść . nie zapytasz nawet jak twoje odejście znosi mój pies , który codziennie stęka pod drzwiami wejściowymi mając nadzieję , że w końcu się otworzą a w nich staniesz ty i zaczniesz bawić się z nim tak jak za każdym razem , gdy przyjeżdżałeś . nie obchodzi cię to , jak znoszę samotność , masz pewnie w dupie fakt , że moja mp3 jest zapełniona samymi smętnymi piosenkami i tymi , które razem słuchaliśmy . i gówno już obchodzi cię to , że umieram bez ciebie . z każdą sekundą staczam się na dno .
Autor cytatu: ransiak

co Cię nie zabije   to Ci przypierdoli .

touchmexd dodano: 22 lipca 2011

co Cię nie zabije , to Ci przypierdoli .
Autor cytatu: karolinalove

i zawsze cała wina ląduje na mojej osobie   to ja jebie weekend. to ja nie odbieram telefonów. to ja się focham. pewnie  kurwa   najlepiej wszystko na mnie. lżej Ci teraz?   veriolla

touchmexd dodano: 22 lipca 2011

i zawsze cała wina ląduje na mojej osobie - to ja jebie weekend. to ja nie odbieram telefonów. to ja się focham. pewnie, kurwa - najlepiej wszystko na mnie. lżej Ci teraz? / veriolla
Autor cytatu: veriolla

I należysz do mnie choć to nie kwestia posiadania...!♥

camilka dodano: 22 lipca 2011

I należysz do mnie choć to nie kwestia posiadania...!♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć