głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika miodzioxdd

Rób tak żebyś nie musiał przepraszać. Ok?

jachcenajamaice dodano: 8 kwietnia 2014

Rób tak żebyś nie musiał przepraszać. Ok?

Życzę Ci byś zawsze miał komu mówić dobranoc.

jachcenajamaice dodano: 8 kwietnia 2014

Życzę Ci byś zawsze miał komu mówić dobranoc.

siedziałam tam i wsłuchując się w jego słowa zdałam sobie sprawę  że to koniec  że przestałam go kochać i zerkając w bok zrozumiałam  że patrzę na człowieka który już zupełnie nic dla mnie nie znaczy  człowieka który zniszczył doszczętnie moją psychikę i pozbawił jakiejkolwiek wiary w miłość. który wbił mi nóż w serce

zmadrzeej dodano: 8 kwietnia 2014

siedziałam tam i wsłuchując się w jego słowa zdałam sobie sprawę, że to koniec, że przestałam go kochać i zerkając w bok zrozumiałam, że patrzę na człowieka który już zupełnie nic dla mnie nie znaczy, człowieka który zniszczył doszczętnie moją psychikę i pozbawił jakiejkolwiek wiary w miłość. który wbił mi nóż w serce

Kiedy stwierdzisz  że nie warto próbować  że    Zbitych fragmentów lustra nie umiesz dopasować     Przyjdzie pora  powiem  chodź tu     Spojrzę Ci w oczy i zaczniemy od początku.

zmadrzeej dodano: 8 kwietnia 2014

Kiedy stwierdzisz, że nie warto próbować, że Zbitych fragmentów lustra nie umiesz dopasować, Przyjdzie pora, powiem "chodź tu" Spojrzę Ci w oczy i zaczniemy od początku.

Mam wiarę  że wszystko mogę zmienić.   I sprawię  że połączy to  co nas dzieli.   To  czego chcemy łatwiej osiągnąć wspólnie     Ale musisz jeszcze raz zaufać  wiem że to trudne!

zmadrzeej dodano: 8 kwietnia 2014

Mam wiarę, że wszystko mogę zmienić. I sprawię, że połączy to, co nas dzieli. To, czego chcemy łatwiej osiągnąć wspólnie, Ale musisz jeszcze raz zaufać, wiem że to trudne!

To całe zamieszanie to test  jak mamy tu przeżyć to przeżyjmy wspólnie.

zmadrzeej dodano: 8 kwietnia 2014

To całe zamieszanie to test, jak mamy tu przeżyć to przeżyjmy wspólnie.

Może wtedy trzeba było ich posłuchać? Może nie powinniśmy się zdarzyć  a dzisiaj mniej byśmy cierpieli. esperer

namalowanaksiezniczka dodano: 8 kwietnia 2014

Może wtedy trzeba było ich posłuchać? Może nie powinniśmy się zdarzyć, a dzisiaj mniej byśmy cierpieli./esperer
Autor cytatu: esperer

Przykre. Patrzę na dziewczynę  której właśnie pęka serce  na dodatek patrzę w lustro.

jachcenajamaice dodano: 7 kwietnia 2014

Przykre. Patrzę na dziewczynę, której właśnie pęka serce, na dodatek patrzę w lustro.

Wyjdę za Ciebie  obiecuję.

jachcenajamaice dodano: 7 kwietnia 2014

Wyjdę za Ciebie, obiecuję.

Co z tego ze nie jesteśmy ze sobą  przecież jesteśmy sobie przeznaczeni  widocznie to nie jest jeszcze nasz czas.

jachcenajamaice dodano: 7 kwietnia 2014

Co z tego ze nie jesteśmy ze sobą, przecież jesteśmy sobie przeznaczeni, widocznie to nie jest jeszcze nasz czas.

Pragniemy rzeczy  których nie będziemy mieli.

jachcenajamaice dodano: 7 kwietnia 2014

Pragniemy rzeczy, których nie będziemy mieli.

Pokaż miłość  tym którzy zasługują na nią.

jachcenajamaice dodano: 7 kwietnia 2014

Pokaż miłość, tym którzy zasługują na nią.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć